Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1084333, vloženo 11.01.2019 13:07:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Má cenu se k němu vracet????
Dobrý den, jsem neštastná a chtěla bych poprosit o radu. Před 3 týdny jsme se s přítelem hrozně pohádali kvůli tomu, že si mě nevšímal a nechtěl semnou vubec nic řešit a řekl mi, že ho nezajímá co mu říkám a neměl na mě a malého čas a řekl, že uvažuje, že odjede do zahraničí. Mám s nim půlročního chlapečka. A bydleli spolu, kde neměl u mě trvalé bydliště. Trvalé bydliště má jinde. Po té hádce kdy mi řekl, že mu jde jen o syna a že ho nezajímám jsem mu za to dala v afektu menší facku a on mi ji vrátil větší a já spadla na zem, (bylo to poprvé co mi dal facku) Po té hned utekl za nemocnou matkou, která umírá na rakovinu a už jen leží a má pleny.A on si ji vzal do péče.
Po té co odešel za ni, tak jsem si volala pohotovost, protože mě z té velké facky bolela hlava a měla ji červenou. Pohotovost přijela a zároven přijeli i policajti, které jsem nevolala a řekl policajt mému příteli, že má opustit můj byt.
Na druhý den kvůli tomu si sbalil všechny věci a odstěhoval se tam kde má trvalé bydliště se slovy, že semnou nemuže byt kvůli tomu, že ho vyhodil policajt a že musí být ve svém bytě kvůli tomu, že jeho matka umírá a musí se o ni starat.
Tak jsem řekla ok. A odstěhoval se. Od te doby jsem ho nekontaktovala. Pak chtěl ještě po mě darované věci před vánoci, jenže já mu je nedala.
Nyní bydlí u sebe, uběhlo pár dní kdy jsem ho vubec nekontaktovala, pro syna si chodí 2 krát týdně podle mimosoudní dohody. Já řekla, at si malého vyzvedává teda za přítomnosti mé matky, že ho nechci ani vidět, tak si syna vyzvedával u ni. Nejsme spolu asi 3 týdny. Nyní na mě denně vyzvání a píše, že se chce ke mě vrátit, že je ve stresu z matky, která mu umírá a chce at mu syna předávám já a ne moje matka a omlouval se pořád za tu facku.
Na sociálce mi řekli, že babička může předávat.
Nyní napsal, at si darované věci nechám. Pořád mi ted nosí nákupy a říká, že se chce ted navštěvovat a pak to dát znovu dohromady, že mě nechce ztratit. Nebo píše, že mě miluje a že chce at jdu s nim k jeho umírající matce, (která nechtěla nikdy at jsme spolu a hodně se nám pletla do vztahu a brala mi syna kdykoli se ji zachtělo). Šli byste tam? Já mu napsala, že tam nejdu, protože jeho rodina nechce at jsme spolu. Udělala jsem správně?
Nyní už jeho matka nemůže chodit, je na morfiu a on mě druhý den přemlouvá at jdu s ním za jeho matkou a že se chce ke mě vrátit. Stará se tam o ni i jeho babi, u které je a která taky nechce at jsme spolu. Poradíte??? Jak byste se zachovali v mé situaci ???Děkuji za odpověd.
 maminka030 Žena30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.01.2019 22:42:28
Váš vztah už zkolaboval, obnovovat ho nemá smysl.
 Researcher Muž80 Kategorie
11.01.2019 18:12:13
jsem silný odpůrce domácího násilí... ale u tebe si myslím, že jsi měla dostat takovou, že bys měla ještě druhou modřinu od protější zdi! Hlavně se k němu nevracej, nezaslouží si to ;)
 loupák
11.01.2019 15:50:36
*Onan*: To nebylo vykázání na 10 dnů, ale doporučení, aby z tama dobrovolně odešel, s čímž souhlasil .. Kdyby nesouhlasil, tak by ho mohli tak akorát zajistit z důvodu obavy, že v tom bude pokračovat a nějakou omezenou dobu ho "podusit" na oddělení ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
11.01.2019 15:02:28
Za jeho mamou určite zájdi, možno už aj olutovala svoje chyby a chcela by sa ty ospravedlnit. Kazdopádne sa jej aspon ulaví na duši ak ťa uvidí. Sme ludia a vsetci robíme chyby.
 LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
11.01.2019 15:01:13
Ne, nebyla jsem u toho jak mu řekl policajt, že má odejít. Od mamky přišel ke mě kde byl ten policajt u baráku a v tu chvíli jsem byla v sanitce. Řekl mu prý ať odejde a na druhý den se sbalil a odstěhoval. Jeho matka jak ještě chodila, tak na mě zvonila denně ať ji vydám malého po porodu ven bez toho aby mi dala vědět předem a když jsem jí ho nedala, tak brečela a postihovala přítele proti me, přitom soc.pracovnice řekla, že jí mimino nemám dávat o samotě ven když je v posledním stádiu rakoviny, nebo mi dělala naschvály, nosila mi zkažená jídla, vyhýbala se mě na ulici nebo pořád říkala,že pokud ji nevydam o samotě mimino,tak že se jí zhorší stav atd. nebo když ji přítel řekl co mi koupil, tak začala brečet...když jsem byla v těžké situaci, tak jsem ji nezajimala a nikdy mi nezatelefonovala předem když chtěla přijít,brala mi i věci v mém bytě.. řekla mi i do očí,že s jejím synem nebudu, ale že malého ji dávat musím. Měla jsem na ni nervy. Přítel stal při matce se slovy,že jí nenechá umřít a dělal vše co chtěla. Nyní leží,je na morfiu a byv.pritel mě přemlouvá k návratu a ať jdu za jeho matkou. Co byste dělaly??
 Maminka030
11.01.2019 14:32:31
Nemůžu se rozhodnout kdo z vás dvou je větší blb.

sry
 kokoškaaa Žena28 Kategorie
11.01.2019 14:27:14
Nevím, co řešíš !! Konec zvonec !!! Kdyby jsi vyměkla, tak ti to v budoucnu dá pěkně sežrat !!!
Ty máš na lepšího chlapa. A jako bonus, budeš dostávat alimenty. Tak bude líp.
 Zkušený
11.01.2019 14:22:53
Tys snad byla u toho, když mu to ten policajt říkal? V tom se fakt nedá vyznat. Ve zpovědi jsi psala, že přítel utekl za maminkou a až pak přijeli policajti. Já to bral tak, že ho pak ten policajt vyhledal a vykázal ho z tvého bytu. Což znamená, že musí vypadnout, může si maximálně vzít svoje věci a 10 dní se nesmí v blízkosti toho bytu ukázat. Kdyby se tam ukázal, tak by ho zavřeli.
A to, žes ty policajty nevolala, to je asi celkem jedno. Ono stačí, žes na té pohotovosti řekla, že tě přítel zmlátil. Zkus se trochu vžít do jeho situace. Jak si asi musel připadat? Napřed jsi ho praštila, tak ti to vrátil a oni ho za to policajti vyhodí z bytu. Jako nějakýho násilníka. Použili proti němu vykázání z bytu, což je nástroj ochrany proti domácímu násilí, což se používá na chlapy, co svou ženu denně mlátí. Celkem se mu nedivím, že se ho to trošku dotklo. Jakoby nestačilo už to, žes mu dala facku. Většina normálních lidí se fackovat jen tak nenechá. Dost se mu divím, že se k tobě chce vracet.
A neodpověděla jsi na mou druhou otázku.
 *Onan* Muž40 Kategorie
11.01.2019 13:58:18
Policajty volala pohotovost ne já. Policajt mu řekl jen ať odejde, neřekl mu,že se má odstěhovat. A on kvůli tomu si na druhý den sbalil všechny věci a řekl konec.
 Maminka030
11.01.2019 13:54:08
Máte dítě a nejste manželé. Tohle je fakt divná doba.
Smajlík  leafroller Muž46 Kategorie
11.01.2019 13:49:33
Manželé nejsme, byli jsme spolu 2 roky.
 Maminka030
11.01.2019 13:45:52
Náhodou já na tu charakteristiku znamení celkem věřím :) Teda neřeším to při výběru přítelkyně, ale nějakou malou představu o tom druhém si člověk udělá už dopředu :) Samozřejmě je daleko důležitější, jak se chová, jakou měl výchovu, v jakém prostředí vyrůstal, jakou má genetickou výbavu, ale třeba na většinu beranů, které znám osobně, ty charakteristiky dost sednou :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
11.01.2019 13:42:49
No a jak dlouho jste manželé?
 leafroller Muž46 Kategorie
11.01.2019 13:28:19
Taky to moc nechápu. Čím že tě vlastně ranil? Co se bojíš že udělá znova? Že se znova odstěhuje? No ale on se odstěhoval proto, že mu to nařídili policajti, který jsi na něho poštvala. Takže co po něm vlastně chceš?
A co myslíš tím, že ti jeho matka brala syna kdykoliv se jí zachtělo?
 *Onan* Muž40 Kategorie
11.01.2019 13:22:12
"Jinak je je znamení raka otec dítěte a já jsem beran."

Škoda že jsi tento blábol nenapsal na úvod zpovědi, neztrácel bych čas tím, že bych četl povídání od duševně nemocného člověka.
 sdfsdfdddd
11.01.2019 13:21:19
Napsala jsem jak to je, a nevím si rady zda se k němu vrátit nebo ne. Když mě přemlouvá. Bojím se, že to udělá znova.. Ranil mě tím, že mi řekl, že je konec a odstěhoval se ode mě a syna. A ted se chce vrátit.
 maminka031
11.01.2019 13:18:33
Jinak je je znamení raka otec dítěte a já jsem beran. Chce se jen navštěvovat. Kdybych na to přistoupila, tak bych měla obavy, že bych u něho byla jen zadní vrátka. Bo se k sobě už stěhoval jednou. Poradíte? Jinak se omlouvám za pravopisné chyby.
 maminka030
11.01.2019 13:15:42
Moc tomu nerozumím.

Co za zranění ti tou fackou způsobil?

Byla to jeho první facka , kolikátá facka to byla od tebe?

Podle mě ho už nechceš a cítíš se v právu a jen potřebuješ, aby tě v tom někdo utvrdil.

Ale třeba se pletu.
 Alkedos Muž34 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk