Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1093916, vloženo 14.04.2019 09:17:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mrazivy pocit z hudby z detstvi
Taky mate takovy mrazivy pocit, pokud si pustite pisnicku nebo video, ktere jste naposledy videli pred 15 - 20 lety? Jak ten pocit vznika?
 brrrrrrruuu Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.04.2019 22:23:06
Mrazivý pocit ne, spíš je mi z toho smutno.
 Researcher Muž80 Kategorie
14.04.2019 12:43:47
Nejsou jen osmdesátky. Písničky z ještě dřívějších dob tím spíš vycházely z originální tvorby, byly melodické a jednalo se o tenkrát nový žánr. Navíc se snažily být srozumitelné svým obsahem, což se jim i díky převažující češtině v nich dobře dařilo. Srovnej s inflačním anglickým hýkáním velké části dnešní tvorby - jo, taky je tam hodně hezkého.
 Teremtete
14.04.2019 11:51:14
Já cítím hroznou nostalgii u hudby z 80. let, protože si jí pamatuju z dětství. Často je to šílený popík, který normálně neposlouchám, ale u osmdesátek udělám občas vyjímku. Mimo to, i když jde o popík, tak mi ta hudba přijde o třídu propracovanější než dnešní hitovky, které jsou prostě takové "laciné". Dříve se stále využívaly normální hudební nástroje a pak se hudba upravovala. Nahrát song ale stále znamenalo desítky hodin cvičení.. dnes si na PC i malé dítě dokáže stáhnout program, samply, a dělat "hudbu". Nevyžaduje to žádný extra "skill", ale lidi se dnes suverénně prohlásí za "hudebníky" po pár měsících hraní si na PC
 Edgar687
14.04.2019 10:37:40
Já to mám tahle s audiopohádkama. Vždycky jsem si je v kazeťáku pouštěla na dobrou noc - Krtka, Včelí medvídky, Zvědavé štěňátko,... a některé pasáže mi hrozně utkvěly v paměti. Rok zpět (je mi 20) jsem si Krtkovy Vánoce pořídila na CD a poslouchala to, jen abych vrátila ty vzpomínky z dětství, a je až neskutečný, jak autentické pocity mně to dalo. Úplně jsem cítila pod kůží tu atmosféru, vlastně nic konkrétního, jen takové intenzivní záblesky; jak jsme se vypravovali do školky, jak jsem vnímala tu či onu koledu, když jsem byla malá... Ten pocit asi je právě ta nostalgie, vzpomínka na staré dobré časy, kdy ještě nebyly starosti.
 Známtenpocit
14.04.2019 10:00:32
Ja čuměl na porno, takže nic noveho
 *hmmmm* Muž40 Kategorie
14.04.2019 09:50:41
Kdybych u rodičů ve sklepě vyhrabala gramofon a pustila si na něm šmouly, nekecám, bylo by mi do breku. Pamatuju si tu malou holčičku a vím, co z ní vyrostlo, asi proto.
 ex OutsidováPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk