Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1093931, vloženo 14.04.2019 11:14:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Schůzky a odepisování
Včera jsem si psala s klukem, který se mi líbí.. byl někde pít s kamarády, jenže mi psal pěkně - že se na mě těší, kdy se zase sejdeme atd. (občas se scházíme, bydlíme od sebe daleko a známe se z brigády) ..nedělá mi problém psát první, jen vždy on měl tu iniciativu a dával návrhy na schůzky atd. v poslední době se ho ptám spíše já, on na to napíše jen: jo, klidně bychom mohli. Úplně bez zájmu, 2x po sobě mi to zrušil.. dnes mi napsal, že se omlouvá za to, co mi psal. Odpovídá v poslední době po hodině atd.. mám chuť mu napsat, proč se mi jako ozývá když pak po 3 zprávách zobrazí a už neodepíše. Nesnáším to, je mi z toho pořád smutno, neskutečně mi ovlivňuje tímto pocity. Nic mezi námi nebylo, jen objetí a občas takové letmé dotyky z jeho strany. Myslíte, že ten zájem opravdu má a mám dát tomu čas, nebo se na to vykašlat? Byli jsme spolu na schůzce zatím jen 2x, ozývá se zhruba tak obden..
 luciususe Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.04.2019 13:09:00
Tak má doma asi práci, ne?
 Iceman1988 Muž30 Kategorie
14.04.2019 11:39:34
co na holkách nemáš rád?
 Luciususe
14.04.2019 11:32:26
To na holkách taky nemám rád.
 orel999
14.04.2019 11:26:26
No jo klasika. Až tak moc tě nežere, tak ho nech být a vycukat. Až navrhne on setkání, taky cukni. Uvidíš jak bude dolejzat :)
 BananovaSusenka Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk