Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1094029, vloženo 14.04.2019 14:37:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Málo jídla
Ahoj,
před pár měsícema jsem měla pár kilo navíc. Zbytečně jsem se přejídala a přijímala mnohem více jídla, než jsem potřebovala. Kila mám teď už dole a cítím se skvěle. Na svoji výšku mám váhu naprosto normální a více už hubnout nepotřebuju. Možný problém je ale to, že jsem si během hubnutí zvykla na nižší kalorický příjem. Jím 3x, někdy 4x denně, dohromady tak 1100 kalorií. Na to, že některé dny více sportuji je to relativně málo. Hladem rozhodně netrpím a tolik jídla mi bohatě stačí. Je to tak ale v pořádku? Doporučený příjem pro udržovaní zdravé váhy je okolo 2000 kalorií.
 Palacinka47838392 Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.06.2019 11:40:37
V pořádku by to nebylo, ani kdyby si byla v komatu (cca o 100kcal) čim míň jíš a víc sportuješ, tím lehčeji a z méně jídla přibereš protože metabolismus se adaptuje dolu.... ale máš štěstí, nauč se správně jíst - dokáže se adaptovat i nahoru (reverzní "dieta" kterou používaj kulturisti po dietě aby se navrátili na původní kalorie bez nabrání nějak etra moc tuku.)
Smajlík  Kolomazák
22.04.2019 10:24:17
Ahoj Palačinko,
je myslím dobře, že se zajímáš o zdravou stravu a do toho sportuješ. Je důležité, aby ses sama cítila dobře, ale nemělo by to být na úkor tvého zdraví. Jedna věc je starat se o sebe, sportovat a jíst zdravě, ale dostatečně tak, aby tělu nechyběly žádné živiny. Jsi momentálně ve vývinu, tvoje tělo a funkce se ještě dotváří a potřebují hodně energie. Tělo při tak nízkém příjmu trpí. Třeba teď se cítíš skvěle, ale věř mi, že za nějakou dobu tomu tak už nebude. Tohle není něco, co tělo může vydržet dlouhodobě a máš opravdu hodně nízký příjem. Tělo vydrží hodně, ale jednou si z ničehonic klidně může říct, že na to už nemá. Z tvého příspěvku jsem také pochopila, že se chceš cítit dobře, mít hezkou postavu atd. Co se stane při tak malém příjmu? Nějakou dobu budeš hubená a budeš spokojená, ale metabolismus se při tak malém příjmu zpomaluje a nejde ubírat donekonečna. Vím moc dobře, o čem mluvím - sama jsem si prošla poruchou příjmu potravy. Tím nenarážím na to, že s tím určitě máš problém, jen bych tě ráda upozornila na to, že takhle trápit tělo malým příjmem určitě není legrace. Nepřemýšlela jsi někdy o nutriční terapeutce? :) Pokud to bude dobrá nutriční terapeutka, může to s tebou vymyslet tak, aby ti nic nechybělo, postupně třeba ten metabolismus zpátky nastartovat a zamezit i tomu, aby jsi přibrala, když tělu budeš dodávat více energie :).
Smajlík  TessMala
15.04.2019 13:25:46
Je to velmi málo, zvýš počet kalorii.
 LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
14.04.2019 17:17:59
Na tvůj věk je doporučený příjem kalorií do 1500 kcal. Ovšem záleží na tobě, jak se cítíš. Nevidím moc problém s příjmem 1100 kcal, každý organismus je jiný a stačí mu něco jiného.

Musíš sama vypozorovat jak se cítíš. Jestli nejsi unavená, oslabená, jestli nehubneš a máš v pořádku menstruaci.
 CyseiChan Žena18 Kategorie
14.04.2019 16:38:15
Neříká se "Palačinka", ale "pan Palačinka".
 svitavska ulice
14.04.2019 15:18:12
Zlatý voči, 1100. Ve skutečnosti to bylo dobrejch 2000, možná i víc. Musíš počítat i máslo, co si mažeš na chleba, ne jenom "snědla jsem dva plátky chleba, tak to mám 300 velkejch knedlorií" ..
Smajlík  Hov hov Muž48 Kategorie
14.04.2019 14:55:38
A co tak jíš? Protože tohle je opravdu málo. Tělo si poté bude brát energii ze svalů a to dobře není. Musíš si najít balanc.
 DettyPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk