Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1094037, vloženo 14.04.2019 14:53:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Práce snů? Existuje?
Ahoj,
poslední dobou, no ani moc poslední ne. Asi 2 roky už přemýšlím, kam patřím, respektive jaká práce je pro mě ta pravá.
Abych začala od začátku. Když jsem si měla vybrat střední školu, moc jsem nad tím neuvažovala. Moji rodiče mě moc nevedli k tomu, abych si uvědomila co to pro mě bude znamenat a že mi to dá určitý směr. Vlastně si i myslím, že mi nedávali ani moc podpory a sami nevěřil, že jsem dobrá studentka ( na základce průměrné známky). Tak jsem šla jako kamarádky na hotelovou školu. Tam jsem se opravdu začala učit a vzdělání mě bavilo, ale bylo to jen učení na testy,udělat maturitu a tradá. Co se týká oboru, ten mě nikdy moc nelákal a upřímně i kdyby jo, škola toho stejně moc nenaučila protože praxe je jiná.
Po maturitě jsem si našla práci mimo obor. Pracovala jsem rok v call centru. Jsem za to ráda, naučilo mě to jednat s lidmi a dozvěděla jsem se něco o bankovnictví. Tam jsem, ale hlavně byla abych si vydělala peníze a mohla odjet do ciziny. V hlavě jsem pořád měla, že v cizině na mě něco čeká, že tam poznám to co mě bude bavit. To se bohužel nestalo. Jsem v Anglii půl roku, pracuji v hotelu jako servírka a za týden jedu domů. Jen si lámu hlavu s tím, co budu dělat. Dívala jsem se na práce a žádná se mi nezdá dost dobrá. Chci práci, kde mě bude bavit do toho dávat energii, kde budu něčí přínosná. Chci na tom pracovat a vzdělávat se.
Čtu si rady na netu, jak si najít práci snů a všude se píše "dělej co tě baví". No to je trochu těžké. Miluji posilovnu, jsem tam 4x do týdne a jen proto že to prostě mám ráda. Co se týká jídla, tak nejsem fanatik zdravého životního stylu. Jím zdravě, hlídám si živiny, ale klidně si dám i pizzu nebo zmrzlinu. Nevím jestli se mám dát tímto směrem. Beru to spíše pro sebe než-li pro pomoc ostatním. Navíc sama se mám ještě co učit. Ráda kreslím, ale nejsem nějakou přebornicí.
Jednoduše největší problém mi dělá to najít sama sebe, kam patřím a kde budu k něčemu. Ne k práci, kde se každý den dělá to stejné pořád dokolečka.
Může mi někdo "říci" jestli je vůbec možné najít si práci snů nebo je to jen honba za něčím se může povést jen málokomu.
Já tu touhu mám. Ale dva roky hledám něco a nevím co. Chci na sobě pracovat, ale nevím jak. Jsem z toho opravdu už frustrovaná. Pokud si nenajdu v Česku dobrou práci, mám určitě v plánu zase odjet do ciziny. Když už dělat obyčejnou práci, tak aspoň za lepší peníze.
Budu rád, jestli se podělíte i o své podobné myšlenky, názor, zkušenosti.
 kikča957 E-MAIL: kikipel@centrum.cz  Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.04.2019 19:07:25
Práce snů, je podle mě taková, co tě moc baví, nebo kde máš za slušný prachy veget.
Já třeba mám to druhý, a už skoro 30 let bych neměnil !!
Smajlík  Zkušený
14.04.2019 16:55:18
Ano existuje - žena v domácnosti. Mám ji.
Smajlík  Flegmatička
14.04.2019 16:49:51
Člověk by měl několikrát za život zcela změnit svou práci. Důvodem je fakt, že stále stejná činnost otupuje. Práce snů je odvozená od toho, po čem toužíš. Pokud tě baví posilovna, dělej trenérku. Nebo v podstatě cokoliv jiného. Díky tomu, že znáš jazyky (Anglie), máš maturu i praxi v jednání s lidmi, můžeš dělat velmi mnoho různých zaměstnání. co takhle třeba nákupčí v nějakém zajímavém oboru, třeba potravinářském, máš na to školu. To je docela dobře placené, na druhou sstranu i dost nároččné. Jednáš (stále) s lidmi, mnohdy cizojazyčně, hledáš na netu i jinde, prostě nenudíš se.
 Beer01 Muž93 Kategorie
14.04.2019 16:11:55
Práce snů neexistuje. Dělej to, k čemu tě to táhne, co ti připadá zajímavé - když tě to začne nudit, nebo ti to nesedne, rekvalifikuj se a najdi jiný směr a tak pořád dokola. Třeba tě bude bavit jedna věc do konce života, ale třeba taky ne. Neupínej se na to, prostě zkoušej.
 empty váz
14.04.2019 15:41:23
Já svou práci miluju a přitom jsem k ní došla vlastně tak nějak... intuitivně, chtěla jsem studovat tyhlety dva obory a měla jsem vždycky docela ráda děcka, tak jsem tu pedagogiku zkusila a dostudovala a zkusila i učit na základce s tím, že to je fakt jen na zkoušku a kdyžtak půjdu na nějakej gympl nebo do lidovky. A zjistila jsem, že jsem tak šťastná, jako nikdy v životě. Ale možná jsem měla víc štěstí než rozumu a mohlo mě to taky pěkně rozsekat. (I když ze začátku taky docela rozsekalo, takže...) Zkus prostě nějak nenásilně následovat to, co si myslíš, že by tě mohlo naplňovat. A nemysli, že to půjde hned úplně bez problémů, to se nedá nic dělat.
 Whisky G Žena26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk