Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1094073, vloženo 14.04.2019 18:35:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chci žít v Praze :)
Můj sen je žít v Praze. Toužím po tom už od 14cti. Všichni pořád říkají že se to ještě změní a já vím, že ne. Každý den jsem svému snu blíž a blíž. :)) Praha je prostě srdcovka a já jsem rád centrem všeho dění. Avšak teď bydlím v maloměstě (8 tis. obyv.) v jižních Čechách. Je to tady pro mě zapadákov, Budějovice mám daleko (byť ty mám taky rád) a celkově jižní Čechy mám rád, ale Praha je Praha. Ale jak zaboha mám v dnešní době vydělat na bydlení v Praze? Sice ještě chvilku potrvá, než vyjdu ze škol (půjdu na VŠ do Prahy) a pak už tam zůstanu.
 Vesničan z jihu Čech Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.04.2019 21:32:32
Já Prahu taky miluju, ale určitě bych nechtěl bydlet nebo pracovat v centru a mezilidské vztahy jsou tu taky na prd. Všechno má své pro a proti ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
14.04.2019 20:27:19
Občas se dívám na ceny bytů v Praze, ne proto, že bych tam hledal bydlení, ale ty nabídky jsou třebas na http://www.centrum.cz/ a někdy mne ty ceny šokují. Viděl jsem nabídky za desítky milionů korun, na to bys neměl. A kolik by tam stál třebas jednopokojový byt, to nevím.
 Researcher Muž80 Kategorie
14.04.2019 19:47:38
Vesničani chtějí do Prahy. Pražáci se zase stěhují do domků za Prahu. Sám v Praze bydlím a také jsou zde nevýhody. V tramvaji češtinu skoro neslyším, jen ruština a angličtina. Pravidelně překračován smog, dopravní zácpy, člověk stráví dojížděním do práce a do školy hodně času. Uřvaní turisti i v noci, spoustu černochů a arabů, mnozí z nich prodávají drogy a policii to nezajímá. Nikdo se s nikým nezná. Hodně feťáků a bezdomovců. Šílené ceny bydlení. Těch možností nákupů a kultury oproti okresnímu městu s 100tis obyvateli zase o tolik navíc není.
 Petr Z Prahy
14.04.2019 19:22:15
Dříve nebo později zjistíš, že to není takové, jak sis představoval. Pro studenta je to skvělé místo, kde si užiješ spoustu zábavy se spolužáky z VŠ, když si na to samozřejmě vyděláš.

Jenže když se do Prahy přestěhuje dospělý člověk, anebo prostě jen začneš dospěle žít, brzy se z tohodle vysněného místa nekonečných možností stane místo šedivé, kdy většinu času strávíš v zaměstnání a společnost ti dělá jedině tvá vlastní samota.
 Vegas Muž26 Kategorie
14.04.2019 19:20:04
To nevim proc, leda ze bys tam jeste nebyl..
 2-methyl-propan
14.04.2019 19:10:25
Pražená Pražačka: Na ledacos kromě bydlení v Praze :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
14.04.2019 18:57:22
Při vejšce si stihneš vydělat na ledacos.
 Pražená PražačkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk