Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1094090, vloženo 14.04.2019 19:39:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nikdo mi nezbyl
Dobrý večer.
Potřebuji se pouze vypsat a dostat to ze sebe.
Přišla jsem o dvě osoby na kterých mi záleželo úplně nejvíc, byla bych schopna za ně dát cokoliv. Jedna osoba byla můj přítel a druhá můj hodně dobrý kamarád. V minulosti jsem měla problémy se změny nálad, s depkami, úzkosti, měla jsem strach z lidí, z toho, že mi ublíží. A přesto oni dva si získali veškerou mojí důvěru. Dost mi pomohli se z těch problému dostat, byli tady při mě, mohla jsem jim říct cokoliv a oni vždycky pomohli. Máma s nima ty nejlepší vzpomínky, zážitky a nejhezčí dny které jsem kdy zažila.
Během jednoho týdne mi ale přítel řekl, že potřebuje pauzu. Že teď vůbec nemá čas, nestíhá nic. A nemá čas ani na mě, a tak to skončilo.
Kamarád mi naopak řekl, že nechce aby z toho někdy bylo něco více, že nechce abych se na něj tak upínala a postavila se na vlastní nohy.
A tak mi oba dva zmizeli ze života. Jsem zase tam, kde jsem byla. S velkou dírou na srdci, neschopna nic už několik dní dělat. Ten pocit toho, že se nemám komu svěřit, s kým si povídat, s kým být venku. Nemám nikoho.
Držím v ruce náramek od kamaráda a prstýnek od přítele, brečím tady jak troska. Nechce se mi nic dělat. Chci jen zpátky ty časy, kdy jsem byla šťastná. Bohužel vzpomínkou se staly i ty dvě osoby, které mě tady ještě držely...
 Nobody* Žena99  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.04.2019 14:21:56
Ber to ako ponaučenie že nemá žiaden zmysel upinat sa a byť závislí od ludi, ktorí človeka akurát tak sklami. Hľadaj svoje šťastie v Bohu a v koníckoch a nie v ľuďoch.

Môžme pokecať na mojom profile.
 LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
14.04.2019 22:03:43
Život se někdy rázem změní... Poznal snad každý. Tys slečna citlivější, hodně jsi chtěla dávat, odměnou Ti je o to víc bolesti... Co dělat? Žít dál a přemýšlet jak. Sám pro sebe, po takovýchto krizích, i jiných rozličných, si to vymýšlím, promýšlím a pak uskutečním. Svěřovat se můžeš. Popovídat moc ne, ale občas napsat, to jo, ven zatím moc nechoď, prší a je zima. Ale bude to chvilku lepší! Bude teplo! Všechno bude lepší! Uvidíš;) Třeba něco spolu spravíme:) opravardusi@repairman.com
Smajlík  Opravář duše
14.04.2019 21:36:26
Ale chápeš, právě že jo..a to je blbý, to víš

jo, je to srab, o tom žádná..

jednoho člověka, který ale bydlí hodně daleko..přes to, je to člověk, který mě má lidsky radši, než vlastní rodina.
 zase jsem to já Žena42 Kategorie
14.04.2019 21:26:30
No ja nechapu nikdy nic spravne, jen vnimam, ze se citi sama protoze se na ni oba vys.ali.

A nevim, jestli je od kamarada nejlepsi rada rict, nejak se s tim poper.


Ty mas nejake opravdove kamarady?
 dindu
14.04.2019 20:31:05
Vidím, že jsi opravdu nešťastná a zdrcena ze současné situace. Je naprosto běžné, že se teď takhle cítíš, když se sešlo tolik negativních situací najednou. Mrzí mě to a chtěl bych, aby sis dala čas, který teď potřebuješ, zasloužíš si ho.
 Právník z fakulty
14.04.2019 20:16:26
A kamarad ceho se bal?
--
Čeho? no to je jednoduché, dostal strach. Šíleně se na něj upnula s představou, že ted' tedy bude její přítel on. Ty to tam nečteš mezi řádky? Dle mě nemohl volně dýchat, nestačil na to..chtěla víc, než mohl dát.
 zase jsem to já Žena42 Kategorie
14.04.2019 20:12:01
Predstavuju si jak tam sedis, v tom svem pokojicku/cele, brecis a kolem dokola, v celem vesmiru uz ti nikdo nezbyl a kdybys ted umrela, nikoho by to nezajimalo....
Co pritel myslel tou pauzou?
A kamarad ceho se bal? Taky jsem mel takovpu kamaradku, ktera se cukla...
No akorat nevim jak ti pomoct, nikoho pricarovat neumim. Konejsit recma o tom, ze to prejde nema smysl.

Ale preju si, aby to preslo a nekdo si te zase vsimnul. Cimz myslim cele tve zajimave existence.
Smajlík  Dindu
14.04.2019 19:41:05
Omlouvám se za chyby v textu, psala jsem to rychle:/
 Nobody*Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk