Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1094122, vloženo 14.04.2019 20:40:32 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
V roce 2015 mě chtěla zabít tlupa Romů!!
Tak v roce 2015 jsem se seznámil s jednou holkou, ale bohužel jsem vůbec nepoznal, že to byla Romka, víc lidí to nepoznalo. Byl jsem s ní jen chvíli asi jen necelý měsíc. Dělala hrozné chyby v pravopisu, hned mě mělo napadnout, že ta holka nebude na úrovni, měla zvláštní školu.
Jejímu dobrému kámošovi Janovi, vadilo, že jsem v práci lidem ukazoval její fotky a ptal se lidí, jestli to náhodou není cikánka. Jana to tak vytočilo, že skoro 2 měsíce chodil kolem mojí ubytovny s dvanácti hnusnými úplně černými cikány. Prostě si dal bílou šiltovku dozadu a za ním šlo 12 lidí, černých cikánů. Tak jsem mu v práci pohrozil Policií a od té doby byl klid. Ten Jano byl Rom. V práci u nás už nepracuje. U ubytovny byl s nimi asi 7 krát a já se jim vždy nějak mihl, což jsem měl hodně velké štěstí. Je už to sice 4 roky zpátky, ale musel jsem to tu dát, teď se něco podobného nedávno stalo ve Dvorci na Bruntálsku, kde 12 Romů bezdůvodně napadlo místního občana, který leží teď v nemocnici.

Může mi někdo vysvětlit, proč oni útočí v tlupách???!!!
 Iceman1988 E-MAIL:   Muž30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.04.2019 15:50:10
"vadilo, že jsem v práci lidem ukazoval její fotky a ptal se lidí, jestli to náhodou není cikánka."

Tak to bolo od tebe dosť nepekné, nemyslíš ?
 LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
15.04.2019 22:03:22
Kopho: jsou to lidé v šílené sociální situaci, historicky se k nim nechoval vůbec nikdo dobře, vždycky na okraji společnosti, vždy oběti nejrůznějších forem šílenství, nejlépe se k nim choval socialismus, ale za 2 generace morálku a zkušenost nezměníš, dnešní systém je akorát zneužívá pro své perverzní politické cíle.

Cikáni opravdu za mnoho nemohou ve výsledku se jedná oběti nikoliv agresory. Ačkoliv logicky nejsem idealista a vím jakou mají kriminalitu apod.
 martinanova1978
15.04.2019 21:18:33
Martinanova: Zřejmě se naše názory liší, ale hádat se s tebou nechci. Přijde mi, že si cikány idealizuješ. U nás v Plzni před nějakou dobou zmlátila cikánka sociální pracovnici. Já dostal od cikánů už několikrát přes hubu. Cikánka mě chtěla okrást. Zřejmě máš svých problémů dost, chápu, ale tyhlety řeči o tom, jak jsou cikánky skvělé apod. mě dokáží rozčílit.

Přesto ti přeji mír a lásku v duši :)
Smajlík  Kopho Muž26 Kategorie
15.04.2019 19:22:44
Kopho: jinak osobně nejsem Kopho nijak sociálně silná, jsem obyčejná transka která se celý život trápila za mzdu která by tebe nebo toho průměrného (i na poměry ústeckého kraje) "bělocha" ani nedonutila vstát do práce.
 martinanova1978
15.04.2019 19:15:41
Kopho
1.kulturně to dané je například preferencemi, některé kultury preferují silnější ženy (u cikánu tomu tak je), genetika je u cikánů taková viz Thrifty gene hypothesis a literatůra s touto problematikou spojená
2.jedná se o idiotské přirovnání, cikánské ženy nemají žádné prince, ale docela magory ke kterým přilnou vlivem nejrůznějších faktorů
3.odpovědět bych ti zkrátka měla bez ohledu na to jaký mám na tvé postoje názor
4.na určení důvodů jejich chování myslím nemáš
5.nemáš zač
6.to je čistě tvá volba
7.nejsou bohatší, možná jejich elity jsou, elity které žijí na úkor (vysloveně parazitují) části komunity kterou ovládají

Kopho že jsi frustrovaný blbec který má potřebu zesměšňovat sociálně slabou menšinu to je český národní sport s tím nic neudělám, že plácáš nesmysli s tím také nic neudělám. Zkrátka průměrné Kopho
 martinanova1978
15.04.2019 18:14:54
Říká se tomu cikánská férovka. Cikán se nikdy nerve sám ale vždy v tlupě aby oběť neměla šanci. Jsou zákeřní. Ale když je vymlátíš všechny získáš si jejich respekt a dají ti pokoj.
Smajlík  LADI Muž39 Kategorie
15.04.2019 14:37:09
Martina:
1) Kulturně dané není nic. Geneticky může být dána např. hypo nebo hyperfunkce štítné žlázy, která ovlivňuje ukládání tuku, ale ne-e, v tomhle případě tomu u celé cikánské populace není.

2) "netuším o jakém princi na bílém koni píšeš, většina cikánských žen žije v totální destitude " - A proč by cikánský princ nemohl být na bílém koni? Máš něco proti bílým koňům?

3) "myslet si můžeš cokoliv považuji to za zcela lhostejné " - Lhostejnost se neprojevuje tím, že odepíšeš sloh na polovinu A4.

4) "což ovšem nepopírá existenci této mentality (či jak to nazvat), takže tvůj příspěvek je vlastně o ničem" - Tentokrát máš pravdu! Opravdu nepopírá. Poenta totiž spočívala v tom, že pokud se nějaká žena vrací ke svému tyranovi, není to z dobrého srdíčka, je to z nemoci a šílenství.

5) "Nemyslím si Kopho že by jsi mohl uvést cokoliv relevantního" Díky za informaci.

6) "Kopho ty jsi šmoula" A který ze šmoulů jsem? Je jich tam mnoho :)

7) "Vybíjet si frustraci na sociálně slabších lidech dokáže kdejaké Kopho" Pro mě cikáni nejsou sociálně slabší. Naopak jsou bohatší než kde jaký běloch, který maká ve třísměnným provozu.
 Kopho Muž26 Kategorie
15.04.2019 12:04:59
Kopho: "Právě že vůbec ne." Právě že vůbec ne. co? "99% cikánek jsou přežrané prasnice" ty ženy tyto příspěvky nečtou a mě osobně je tvá frustrace zcela ukradená, vybíjet si frustraci na sociálně slabších lidech dokáže kdejaké Kopho (Kopho lze nahradit čímkoliv vulgárním), na to není třeba vůbec nic speciálního.

jejich obezita je daná kulturně a geneticky, jinak naprosto nechápu proč jejich obezitu zmiňuješ, nikde z mého příspěvku není patrné že bych se věnovala skupině se specifickým BMI, podobně uvést jejich zdroj příjmů je popravdě řečeno v odpovědi na můj příspěvek zcela irelevantní.

"princovi na bílém koni"
netuším o jakém princi na bílém koni píšeš, většina cikánských žen žije v totální destitude
"Myslím"

myslet si můžeš cokoliv považuji to za zcela lhostejné

"rodinné problémy a podvědomé vzorce."

což ovšem nepopírá existenci této mentality (či jak to nazvat), takže tvůj příspěvek je vlastně o ničem

"Jestli chceš, tak ti to ještě vysvětlím, stačí napsat :)"
Nemyslím si Kopho že by jsi mohl uvést cokoliv relevantního

Kopho ty jsi šmoula
 martinanova1978
15.04.2019 10:46:34
martinanova1978: Právě že vůbec ne. 99% cikánek jsou přežrané prasnice, které jsou živeny ze sociálních dávek. Jde jim pouze o prachy, jako každému živočichovi. A argument, že se budou vracet k jejich princovi na bílém koni přesto, že je mlátí, a to vše díky tomu, jaké jsou srdečné a milující, je už dávno přežitý koncept. Myslím, že už se vznikem psychoterapie se přišlo na to, že za tím stojí rodinné problémy a podvědomé vzorce.

Jestli chceš, tak ti to ještě vysvětlím, stačí napsat :)
 Kopho Muž26 Kategorie
15.04.2019 09:59:09
Lofas: pokud vim, tak to trestný neni, jen se to od doby, co se vymyslel novotvar "Rom", nenápadně přesunulo mezi "nekorektní" výrazy. Čili v normální komunikaci není nejmenší problém tento staletí zavedený pojem, cikán nebo cigán, používat. Že se na tebe blbci kvůli tomu budou dívat divně, není tvůj problém.
Smajlík  Ciwe
15.04.2019 09:08:23
martinanova1978 jako tady? https://theync.com/brutal-video-shows-two-narco-rival-being-beheaded-chopped-and-ripped-ou - t-his-heart.htm -
 Aaaraaa
15.04.2019 00:07:19
Ciwe: No jo, jenže ona je schopná ta chujová Unite někoho vyšetřovat jen kvůli tomu, že slovo "cikán" použije. Co Unie, i místní buzerující organizace. Přitom už snad Josef Lada či kdo tady ten termín používal. A ani bych se nedivil, kdyby z pultů zmizel název "cikánská pečeně" a začlo se tomu říkat "nepřizpůsobivá roláda".
 Král Lofasů revival Muž30 Kategorie
14.04.2019 23:48:29
V případě cikánských žen musíš získat její srdce a nikoliv ji uplácet nebo podobně, získat její srdce není vůbec jednoduché. Pokud získáš její srdce je to úplně někde jinde, bude tě bránit i kdyby jsi ji denně mlátil. To je v jejich genech a s tím člověk nic neudělá.

Ty holky třeba šlapou, ale jsou v jádru strašně cudné, jejich loajalita je naprosto neskutečná, holku mlátí, tříská, prodá k prostituci, ale ona se prostě za tím klukem vrátí.
 martinanova1978
14.04.2019 21:30:45
..."že skoro 2 měsíce chodil kolem mojí ubytovny s dvanácti hnusnými úplně černými cikány." ..... "U ubytovny byl s nimi asi 7 krát "...

takže ve skutečnosti tam byli tak jednou a ne kvůli tobě..
Smajlík  Gascoigne Muž30 Kategorie
14.04.2019 21:28:55
To už je úplně dno white trash koše, když už s tam bílej mísí s cigoškou.
 zajedlý zajíc
14.04.2019 21:14:10
Prosimvás, nezvykejte si na ten debilní výraz "Rom" jenom proto, že to do vás hustí ve škole. Odjakživa máme výraz cikán, který není hanlivý, ale je prostým označením toho etnika, stejně jako třeba němcům neříkáme "Dojčové", ale normálně Němci. Není nejmenší důvod to měnit.
Smajlík  Ciwe
14.04.2019 21:08:51
No ani oni sami to nemaji jednoduchy.. na nadrazi to pomalu objizdeli v aute a jednoho cikana jeste asi ctyri honili, chudak zahucel nekam do keru.. Tak si predstav, ze on nemohl ani domu, ty ses jich aspon zbavil;)
 2-methyl-propan
14.04.2019 21:08:32
Tobě se nedá nic vysvětlit. Píšeš o tlupě patnácti cigošů, jenže z toho textu jsem nevygómal vůbec nic, jen to, že se scházeli u tvý ubytovny. O zabíjení, dokonce ani o zmlácení, nic nevíš a už vůbec nevíš, jestli nečekali na někoho jinýho, teda, je-li tahle podivná historka vůbec pravda. Na ubytovně bydlíš nejspíš proto, že ti je líto vyhodit peníze za normální nájem, což já, momentálně bez práce, v pohodě dám za garsonku se vším všudy šest a půl litru a ještě mám na jídlo i na občasnou kalbu v hospodě. A do toho celýho máš utkvělou představu, že já a Zlý jazyk jsme jeden člověk. Tak pokud na takových principech funguje tvoje myšlení, pak už jen čekám na historku, jak tě chtěl v buse okrást nějakej bezďák, což jsi usoudil z toho, že měl igelitku, smrděl, stál vedle tebe a obdivně ti pochválil tvé děravé tričko.
Smajlík  Král Lofasů revival Muž30 Kategorie
14.04.2019 21:04:33
Vegas: A beztak těch cikánů bylo ze začátku šest, potom osm, teď dvanáct a za rok to bude okolo 20...
Smajlík  VirBrunensis Muž23 Kategorie
14.04.2019 21:00:01
:D
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
14.04.2019 20:59:13
Se mi líbí, jak se každá nová verze tvého vyprávění stává detailnější a propracovanější :D
 Vegas Muž26 Kategorie
14.04.2019 20:58:17
*hmmmm*: No pokud vím, tak často střídala partnery a já ze začátku nepoznal, že je to Romka, protože si holila obočí. Jinak bílá je, ale je to Romka.
 Iceman1988 Muž30 Kategorie
14.04.2019 20:55:08
Tomu se říká cikánská férovka. Tobě je dvacet, nás je taky dvacet.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
14.04.2019 20:51:58
14.04.2019 20:46:04

Jako je to strašný, uznávám, i mi to je líto..ale strašně mě to rozesmálo, fakt nahlas.
 zase jsem to já Žena42 Kategorie
14.04.2019 20:48:44
nemaš klatit negrovky
 *hmmmm* Muž40 Kategorie
14.04.2019 20:46:04
Tady je to celý, jak to všechno v tom roce 2015 bylo!!! Je to psycho!!!

http://tinyurl.com/y2996atg
Smajlík  Iceman1988 Muž30 Kategorie
14.04.2019 20:45:49
To už si tady psal vole
 *hmmmm* Muž40 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk