Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1094125, vloženo 14.04.2019 20:59:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bude mi 15 co mám dělat?
Ahoj, možná vám přijde divné že, sem píšu tohle ale už to řeším nějakou dobu ale nemůžu si zvyknou na to že už mi bude 15... je to strašně divné cítím se pořád jak ta malá holčička... Za ,, půl roku '' budu dávat přihlášku na střední školu, a to ani nevím kam... vím že každý ,,stárne,, ale je to prostě divný. Jasně že, v některých ohledech se zase cítím starší, ...a co až budu chtít s kamarádkami na ,,party" , diskotéku atd. Jak jste to měli vy? PUSTILI VÁS RODIČE V 15 NA DISKOTÉKU, PARTY ATD. ?? ...prostě to strašně uteklo...
 prostě nějaká holka Žena Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.04.2019 17:32:12
Dobří ba skvělí rodiče nepouští svoji 15 letou kamkoli s kýmkoli protože jim na ní záleží.
15 letá holka my měla především přemýšlet co by chtěla v životě dělat, co jí baví, čím se živit ale přitom studovat CO NEJVÝŠ.

Všechno je jistě jen na tobě a jak si život zařídíš, takový ho budeš mít.
 jgfuyfjhlyuf
15.04.2019 14:36:40
Nepustili. Prý se musím nejdřív učit, a na holky mám dost času.
 Sta67 Muž26 Kategorie
15.04.2019 09:50:32
Matně si vzpomínám, že jsem patnáctiny až tak moc neprožíval. Ale mladší bratr si to chtěl užít. Prohlašoval, že když mu bude 15 (nebo 18, už si to tak přesně nevybavuji), tak půjde na nepřístupný film a když tam uvidí nějakého svého učitele, tak si před ním zapálí cigaretu.
A až si udělá řidičák, tak bude jezdit rodinným wartburgem, že se budou ZADNÍ kola protáčet.

V životě je třeba vyzkoušet vše. Je pozoruhodné, že „vše“ v tomto případě většinou znamená drogy, skupinový sex, případně tetování.
Méně často jadernou fyziku, hru na cello, dobrovolnickou práci nebo vyšívání.
Smajlík  Yarda1
15.04.2019 09:00:56
Tak jako mladá holka si musíš uvědomit moc, kterou budeš mít nad klukama, nenechat se jí zkorumpovat, být milá a najít si toho pravýho
 Jdu Do Prace
15.04.2019 04:57:33
Datum v kalendari neresi jak stara jsi. Konecne, je to lidsky vymysl, ktery souvisi jen s obehem zeme kolem slunce a kdyby si ho lidi stanovili jinak, mohlo Ti byt dneska treba jen pet.

Pointa je, ze upinat se k cislum nema zadny smysl, prestoze vsichni resi patnact, dvacet, tricet, ctyricet... Je spousta dvacetiletych, kteri maji vic rozumu nez ctyricetileti a je spousta ctyricetiletych, kteri ziji zajimavejsi zivot nez dvacetileti.

A k Tve ZASADNI otazce - kdybych mel deti, tak bych svoji patnactiletou dceru na party nepustil. Urcite by na me byla nastvana, ale vedel bych, ze ji nic neutece a ze mi to casem odpusti. Rozhodne lepsi varianta nez se o ni bat, nebo napravovat veci, ktere uz tezko pujdou vzit zpatky.
 davidred Muž26 Kategorie
14.04.2019 22:57:04
https://www.youtube.com/watch?v=AHm5fndM8DQ
Smajlík  tricet6
14.04.2019 21:38:34
Já to měl podobně. Ten skok jsem nejvíce pocítil až se střední školou,kde semnou všichni na škole jednali jako s dospělým což byl oproti základce diametrální rozdíl.. Dost jsem tenhle zlom vnímal.Říkal jsem si,že přece mezi koncem základky a začátkem střední školy jsou přece jen 2 měsíce tak proč tenhle zlom.. Trochu dýl jsem to vstřebával.Jestli ti můžu poradit tak se jednoduše nenech strhnout tím,jak tě vnímá tvé okolí.Zůstaň taková jaká se cítíš,nenech se strhnout tím co od tebe očekává tvé okolí.Je potřeba si uvědomit,že když v tomhle směru zůstaněš sama sebou tak to vůbec nebude znamenat,že jsi jistým způsobem zaostalá..Myslím,že právě naopak :) V 15 ti mě doma na akce pustili,ale s velkýma výhradama a ponaučením. V 15ti letech ještě člověk není dospělí i když si to třeba vůbec nemusí přiznat.Jinak ted' je mi 23 a tohle období mám již nějakou dobu za sebou.
Smajlík  Martin23
14.04.2019 21:12:01
To jsou problemy, me bude ve stredu 31 a nestezuju si ...
 avansis
14.04.2019 21:06:50
Taky mi bude tento rok 15 ale nemyslím si, že se něco extra změní. Klidně si budu jako holčička připadat až do 30.
 taky starnuPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk