Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1094163, vloženo 15.04.2019 10:42:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Může člověk skončit v nirváně spolu s ně
Zdravím. Dávám to do této kategorie, protože na ty ostatní moc lidé nechodí. Otázka pro ty, kteří se vyznají v budhismu. Moje otázka je - pokud po tomhle všem skončím v nirváně, tak je možné, že tam skončím s někým? Se spřízněnou duší? Kdy spolu splynem ve věčném klidu? Nebo to je stav, kdy budu dál pouze věčně sám v tomhle blaženém stavu?

Jinak... Co se týče reinkarnace... Po smrti se člověk reinkarnuje ihned, nebo to může trvat několik let po smrti, než se zrodí v novém těle?

Jde o to, že jsem na tyhle věci kdysi vůbec nevěřil, ale po jedné události jsem toho pochopil hodně o duchovním světě a nějak mě to zajímá. Zatím jsem si dohledával z internetu nějaké informace a možná v budoucnu začnu o tom i něco číst (nikdy jsem nepřečetl žádnou knihu) a zatím mě zajímají tyto otázky, které jsem výše položil.
 Nirvana Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.04.2019 16:43:00
Reinkarnácia ty aj tak nepomôže, pretože v budúcom živote si nebudeš tento svoj život pamätať, tvoje súčasne JA zanikne a ty o sebe nebudeš vedieť že si dakedy žil tu na Zemi. Je to dačo podobné ako bezvedomie v ktorom človek síce dalej žije (rovnako tak podľa reinkarnácie bude i tvoja duša nadalej žiť) ale tvoje JA je v nevedomí.

Hladaj si svoju cestu v krestanstve, ktoré ako jediné náboženstvo obsahuje v súčasnosti zázraky. Napíš mi na profil, pokecáme o tom.
 LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
15.04.2019 16:31:05
Xzibit:
Jasné však... Ale jak jsem psal, přišla jakási událost a mě jen tohle zajímá, jak to je
 Nirvana
15.04.2019 16:29:13
Neznám soucit:
Nevím, v čem by mě to nějak omezovalo. Jedině v tom, že se už smrti nějak nebojím, takže se mi naopak spíš zvýšilo sebevědomí a žiju tak, jakoby pro mě bylo vše dovoleno (s morálkou samozřejmě) a rád už přemýšlím, jak tento fyzicky (nejen duchovní) svět funguje, protože mě začíná fascinovat, jak to tady funguje v dokonalé harmonii (jen škoda, že lidská činnost to někdy až ničí). Přestal jsem být ten, který by se v životě zkrátka omezoval, protože jsme tu všichni z nějakého důvodu a omezovat se tím, kdo mi něco říká, nebo že je něco špatně. Pokud je to tak, jak tvrdíš, tak tím pádem je Česko jako ateisticky stát ten nejnormalnejsi :D navíc budhismus je filosofický směr a ne náboženství/víra a sam, co si pamatuju, budha říkal, že na vše máš dojít sám, ať už jakkoliv :D
 Nirvana
15.04.2019 15:06:06
Náboženství a víra byla založena pouze jako firma na ovládání lidi a zisk peněz, nechápu jak na to může někdo věřit
 Neznám soucit
15.04.2019 13:17:36
Pokud opravu přijde s nirvánou stav absolutní blaženosti, bude ti jedno, jestli tam jsi sám, či nikoliv. Je to přece ten nejlepší možný stav, nelze si stěžovat na nedostatek čehokoliv.
 xzibit Muž18 Kategorie
15.04.2019 12:36:18
Vezmu ti iluze - v nirváně nezůstane po žádné duši ani stopy, ani po tvé, ani po jiné.

Dokud budeš živ, zůstanou vzpomínky na právě žitý život a nebudou mít pro tebe žádný emoční význam. Nebudeš cítit potřebu se jimi těšit nebo kvůli nim být smutný.

Spřízněná duše má vlastní cestu. Záleží ale jen na tvých přáních, můžeš se sem vrátit, abys něco dořešil nebo někomu pomohl.

Podle mě to je pošetilost, chtít se sem vracet, když už nemusíš
 sama nirvána
15.04.2019 11:18:40
lsdfe:
A pokud si vyberu, že si tohle zas zopakuju, abych dořešil to, s kým mám ještě s někým nevyřízený nějaký účet, zjistím nějakým způsobem, že ta osoba na mě bude v příštím životě čekat?
 Nirvana
15.04.2019 10:54:32
Budeš tam pouze ty a tvoje vzpomínky. Proto se lidé vracejí sem do tohoto fyzického, pozemského světa, aby nebyli sami, aby měli, jak se říká "zpřízněnou duši". Jenomže nakonec stejně každý z nás tu je sám, i když je obklopen fůrou přátel a jediné, co na tomto světě mají, poznají, je fyzická bolest, utrpení a smrt.
 lsdfePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk