Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1094201, vloženo 15.04.2019 17:28:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mám se odstěhovat od rodičů?
Ahoj. Před nedávnem jsem si našla přítele, který je o 13 let starší než já (mně je čerstvě 19, jemu bude letos 32). Neuvěřitelně si rozumíme, i přes věkový rozdíl máme podobné názory a prostě nám to spolu vyhovuje. Hrozně jsem se bála o něm říct rodičům, kvůli tomu věku, ale jelikož tento vztah už beru opravdu vážně, šla jsem s pravdou ven. K mému překvapení to vzali naprosto v pohodě, vůbec s tím neměli žádný problém, jak jsem se bála. Byla jsem v tu chvíli šťastná. Bohužel ne na dlouho... Brzy začaly z mamčiny strany všelijaké narážky, hlavně na ten věk, že je to divné, proč si tak starý kluk hledá tak mladou holku atd... Neřešila jsem to. Ale teď začala mít problém i s tím, když jsem k němu jezdila na víkend, vždycky se prostě tvářila naštvaně a měla blbé řeči. Začala mi naznačovat, ať se s ním rozejdu, že máme divný vztah a tak. V neděli odpoledne jsem se od něj vrátila a tady nastal problém. Mamka po mně začala řvát, že si o něm nechala zjistit informace a že je to nějaký hnusný pokérovaný feťák (tetování má, rodiče jsou zásadně proti tetování... ale feťák to opravdu není), že přesně věděla, že to nebude nikdo slušný a normální, přitom to vůbec není pravda. Ptala jsem se jí, kde na to přišla, ale to mi odmítla říct. Pak mě nazvala dě*kou, že jsem prý úplně blbá, že ten kluk mě má jen na to jedno a že mně to vůbec nevadí. Dokonce z ní vypadlo i to, že bůh ví, jestli vůbec na ty víkendy chodím k němu, že beztak roztáhnu nohy každému, takže bůh ví co kde dělám (já totiž třeba jednou za měsíc jdu do baru a naposledy jsem tam byla teď v pátek, no a ona si asi myslí, že jsem hned nějaká ku*va, když tam chodím). A můj přítel to samozřejmě věděl, že v ten pátek v tom baru jsem, protože jsem pak šla spát k němu, a určitě se s nikým nek*rvím, nikdy bych ho nepodvedla a dě*ka opravdu nejsem. No a celé to dopadlo tak, že mi mamka řekla, že jestli se s ním chci dál tahat, ať si sbalím věci a jdu bydlet k němu. Že oni se na to nebudou dívat, jak furt jezdím na víkendy na noc někam pryč, a nejsem jak slušná holka doma (to je jako neslušné, že chci víkendy trávit se svým přítelem?). Každopádně jsem to všechno včera napsala příteli a ten mi řekl, že jestli chci, ať k němu jdu, že se o mě postará. Jenže já vím, že pokud se opravdu seberu a odejdu, rodiče se mnou nadobro skončí... Sice už teď se mnou mamka po včerejšku nemluví a dělá, že neexistuju, ale... Mám strach. Přitom ale vím, že mě rodiče stejně nemají rádi, mamka mě měla v 19 s alkoholikem, mám nevlastního tátu, odjakživa to u nás doma nefunguje, pořád se hádáme, celý život mě ponižují a jsou na mě prostě hnusní..., takže je mi jasné, že ani do budoucna spolu moc vycházet nebudeme. Ale co mám dělat?
 Teri221 E-MAIL: jirinka2587@gmail.com  Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.04.2019 22:48:43
V tvem pripade je na miste odejit od rodicu. Pokud uz nestudujes je dobre si najit praci. Pokud studujes maji tvi rodice ze zakona povinnost ti zajistit podminky - pokud te matka vyhazuje z domova otevri s ji otazku alimentu (pripadny soud by jsi jednoznacne vyhrala) nez dokoncich studium. Ze zakona ma povinnost rodic zaopatrit dite kdyz studuje (jestli je dite dospele nehraje roli).
 sunka
16.04.2019 10:35:16
Matka ti nadává do děvky a pokud je přítel skutečně slušný a nemáš jenom velký oči, tak se o tebe postará. Vážně je někdo tak hloupej, že uvažuje, kde zůstat? Je to jenom matka, to z ní automaticky nedělá něco posvátného nebo není povinností k ní vzhlážet. Nepotřebuješ takový lidi k životu. Jednoduchý.
 pauliesparrow Muž18 Kategorie
16.04.2019 01:13:16
Jestli Tě matka dokáže takto pojmenovat, zdrhej! Matka Tě má podporovat. Až jí oznámíš, že se stěhuješ, buď silná. Nenech se od ní citově vydírat. V tomto vztahu se musí hlavně ona postavit na vlastní nohy a ne být živa z urážení své vlastní dcery. Partnerova reakce je moc pěkná. Přeji hodně štěstí!
Smajlík  yogurt Žena Kategorie
15.04.2019 17:45:54
Pokud je máme sprostá jak dlaždič a ty jsi hodná holka. Navíc můžeš jít bydlet k němu,tak se k němu prostě odstěhuj. Ale mámě řekni že až vychladne tak ať se ti ozve že jí ráda uvidíš. Máma má frustraci z toho, že má problémové vztahy a tímhle jak tě prudí si ulevuje.
Smajlík  LADI Muž39 Kategorie
15.04.2019 17:35:44
odejít z pro Tebe negativního prostředí může být dobré řešení, trochu to pročistí vody, rodiče se z toho vzpamatují, ale být tebou nezůstanu viset partnerovi na krku jak koule, pokud brigádu nemáš, měla by sis ji najít, a něco si šetřit, pro případ rozchodu (a případ, že se nebudeš mít kam vrátit)
 GoGo
15.04.2019 17:33:11
Předně myslím, že rodiče s tebou neskončí. Neboj, ono je to přejde. A bydlet spolu je sice dobrá zkušenost, ale nepočítej, že to bude "navždy". Můj názor.
 leafroller Muž46 Kategorie



Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk