Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1097006, vloženo 15.05.2019 02:01:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
testy
ahoj, chtěl jsem se zeptat... Je to takový citlivý právě, ale když máte nového partnera, říkáte mu, zda by se zašel / zašla na testy? Na pohlavní nemoci? Já to nemyslím zle, ale opatrnost je vždy na místě. Nebo aspon se ptáte? Nevím, jak to řešit. Nemyslím si, že je to nějaká radodejka, ale to asi neni podstatné. Třeba jsem paranoidní, ale proste jsem se chtěl zeptat, jak to resite? Je i tezke to novému partnerovi říct. Hele neskočíš si na testy? O sobě vím, že dobrý, ale o druhých ne. Stejné právo má zajisté i ona. Díky za názory :)
 nkůp Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.05.2019 17:05:11
Takové blbosti neřeším. Nicméně kdybych po partnerovi něco takového chtěl, určitě bych šel na testy také, aby mu nepřipadalo, že jsem úplný debil.
 leafroller Muž46 Kategorie
15.05.2019 15:57:50
Tohle jsem nikdy neřešil. A vadilo by mi i to, kdyby to po mně chtěla moje partnerka.
 Researcher Muž80 Kategorie
15.05.2019 15:13:09
Já bych se s holkou, co vyžaduje testy, raději rozešel. Znamená to, že se pohybuje ve společnosti, kde jsou pohlavní nemoci běžné (tj je prostitutka, striptérka, feťačka nebo jiná verbež).
 zzzzzz
15.05.2019 13:09:38
U prvního jsem to chtěla. Mně bylo 21 a jemu 30. Věděla jsem, že měl přede mnou víc partnerek. Na férovku jsem ho o to požádala a na oplátku nabídla, že půjdu na testy klidně také. Ale on to po mně nechtěl, byla jsem panna.
U druhého jsem to nechtěla, ale sama jsem si před začátkem společného sex. života na testy raději zašla (zjistila jsem, že mě ex podváděl). Druhého přítele jsem velmi dobře znala a věděla jsem, že je to hodně zodpovědný a opatrný člověk a při jakémkoliv poezření by na ty testy šel.
 Důvěřujiprověřuji
15.05.2019 09:14:23
Záleží s kým do toho jdeš, co víš o její minulosti. To je právě to co po jednom večeru s nějakou z diskotéky nezjistíš.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
15.05.2019 06:32:07
To chce jenom virtuální kontakty to je bezpečné.
 Umělá inteligence Muž66 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk