Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1097030, vloženo 15.05.2019 11:28:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nejsem ve své kůži - čím to?
Už 14 dní jsem strašně unavená. Usínám kolem 9. večer a ráno v 7 nejsem schopná vstát. Celý den se mi chce spát. Efektivita v práci je mizerná a co se týče odpoledního učení ke státnicím, škoda mluvit. Čumím do toho jak husa do flašky a vůbec mi to nedává smysl. Nonstop mě bolí hlava a to jsem začala nedávno víc pít, aspoň ty 2 litry čisté vody denně. Ani chuť k jídlu nemám. Dneska bylo super kuře na kari, které jinak miluju a já jsem snědla sotva půlku. Nemám o nic zájem, nechce se mi nikam chodit a nejradši bych celé dny prospala. Nevím, jestli to souvisí s tím humuspočasím, co je venku - pořád prší a fouká studený vítr a je mi zima. Nebo jsem nemocná? Něco na mě leze? Nebo snad deprese (nechápu proč)? Poradíte někdo, co s tím? Zatím se do všeho nutím, ale jde to čím dál tím hůř.
 Enchantimal Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2019 13:50:55
Enchantimal: Únava po obědě je normální :D Tělo soustředí energii na trávení jídla. Jeden můj bývalý kolega byl schopný usnout na poradě, opakovaně.
Tak to ti neporadím, pokud to trvá už 14 dní, zajdi s tím ke svému obvoďákovi a on ti napíše doporučenku na nějaké vyšetření v nemocnici, radši bych to nepodceňoval. Ale je to možná i tou změnou počasí a ročního období, jarní únava není fake, všechno souvisí se vším a na některé lidi to má hold větší vliv než na jiné.
 retro
15.05.2019 12:45:59
retro: Normálně spím právě těch 7 - 8 hod, ale teď už v 9 večer doslova padám na ústa. Ráno mám pocit, jako bych spala možná tak 3-4 hodiny. Jednu dobu jsem mívala období, že jsem opravdu spala kolem těch 3 hodin denně a ráno jsem se cítila podobně. Jak se vykopat z postele dřív, když se cítím jako bych byla z olova, točí se mi hlava a není mi dobře? Když jsem minulý týden vstávala kvůli práci už v 6, usla jsem po obědě u pracovního stolu.
 Enchantimal
15.05.2019 11:54:51
Přemíra spánku, kterou máš, je extrémně škodlivá jak psychicky tak fyzicky.
Překonej se a spi jen 7,5h, to je ideální - samozřejmě každý to má trochu jinak, někdo 6h, někdo 8h, ale rozhodně by to nemělo být 9h a více. Z toho nejspíše pramění tvoje únava a pochmurná nálada / deprese, protože přesně toto přemíra spánku způsobuje.
Já osobně spím 6h denně a stačí mi to. Ne vždy se mi chce vstávat a bez budíka nevstanu, tak zažité to ještě nemám, ale vstanu a funguje v pohodě celý den.
 retro
15.05.2019 11:49:09
Je prostě hnusně - taky mě to už unavuje. Počkej, až konečně vyleze slunko a pak uvidíš, jestli to bylo tím.
 NabuchadnesarPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk