Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1097052, vloženo 15.05.2019 17:14:26 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak ji sbalit
Ahoj, mám hrozný dilema... Zamiloval jsem se do svoji spolužačky.. Jsem ve treťáku, je mi 19.
..ona bude mít o víkendu narozeniny, a popreju ji asi v pátek. Při této příležitosti bych ji chtěl hrozně moc někam pozvat, ale jak tu větu mám formulovat??? ... Ona je totiž taková tichá a celkem stydlivá, ale moc hezká ... Třeba ve škole se hrozně boji že něco pokazí a tak... Já právě moc nevím jak ji to říct abych ji nějak nevyplasil, aby se nelekla...
Taky bych se chtěl zeptat, když by řekla že půjde.... Mám ji asi vyzvednout autem před domem to je jasný... Ale když půjde do auta mám ji jít otevřít dveře?
Asi bych ji pozval do kina nebo do kavárny.... Mám ji koupit kytku? A kdy ji tu kytku dát? Až na konci před rozloučením v autě? A taky když je tak stydlivá a tichá mám ji zkusit dát pusu? Nebo aspoň na tvář? Rozhodně ji nechci nějak vyplasit.... Jsem docela zvědavej co mi na to pozvání řekne, sedí ve třídě hned za mnou... Hele a co když řekne že ne? Co ji na to mám jako říct? Co když se mi od té chvíle bude vyhýbat a přestane se se mnou bavit?

Vím mám moc otázek, ale nechci to nějak pokazit... Díky všem kdo odepíší nějaký rozumný rady a typy
 Jaknani E-MAIL: jaknani10@seznam.cz  Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.05.2019 00:29:03
Když jí půjdeš pogratulovat, udělej to samozřejmě, až kolem nebudou lidi, podej jí ruku a popřej jí m. j., ať se jí splní, co si nejvíc přeje. Na to pak můžeš navázat, že ty máš taky už dlouho jedno tajný přání - nechala by se od tebe někam pozvat? :)
Když ano, nedělej z toho šaškárnu, pokud bydlíte ve městě, vyzvednout ji s autem před domem vypadá trochu přemrštěně. Lepší než kino je procházka nebo kavárna, abyste si mohli povídat. Jednou kytičkou nic nezkazíš, dává se hned při setkání. S pusou to vycítíš sám podle situace, na to ti nikdo manuál nedá :) - hlavně buď přirozenej a nepředváděj se, z toho auta apod. mám pocit, že chceš machrovat, buď svůj, ať ji neodradíš.
Jestli tě rovnou odmítne, budeš vědět, žes to zkusil. Zeptáním můžeš jen získat, jestli nebude chtít nikam jít, usměj se, že škoda, a respektuj to.
 Ramona A Stone Žena42 Kategorie
15.05.2019 22:59:20
Jak jí SBALIT ????????
Jiný výraz neznáš? Řekni jí že ji chceš na den na dva SBALIT.
Takhle ovšem zamilovaný kluk s vážnými úmysly nemluví !!!

Holka která s tebou má vážné úmysly, líbíš se jí, imponuješ jí, cítí že vedle tebe "poroste" budeš jejím skvělým partnerem a budete mít výborný vztah, budete si rozumět, to NENÍ o zlatokopce ale o tom že to zlato budete kopat spolu a pro rodinu. Nějaká pizda se dá "sbalit" ale neházej holky do jednoho pytle. Někdo tu pravou holku nepozná za celý život, někdo o ní i zakopne.

Život je příliš složitý. Taky záleží co od něho očekáváme.
 kfhglhfgů
15.05.2019 22:39:15
Vždyť jsem ti to napsala. Kdybys nebyl debil a uměl číst, tak si to přečteš a nebudeš tady furt fňukat. Prostě to musíš risknout. Jinak někdo bude rychlejší ( když jsi psal jak je pěkná) Prostě otevři pusu a mluv. Není srnka, aby se polekala a odhopkala pryč k lesu. Maximálně tě odmítne. Nic horšího se stát nemůže.
 poradkyně
15.05.2019 22:18:57
Prosím poraďte mi... Hodně o ni stojím a nechci to nějak zpackat... Prosím kdo by měl nějaký rady tak ať je prosím napíše... Díky moc
 Jaknani
15.05.2019 19:45:31
Jeee jak roztomilé :-) Jdi ráno dřív do školy(ať jsi tam dříve než ona) napiš, co k ní cítíš na papír a ten jí pak dej do skříňky a počkej na ní v učebně. Nevyplašíš ji tím, bude to považovat za romantické gesto a bude mít více času na odpověď. Určitě to na 100% zabere. Držím pěsti :-)
 poradkyně
15.05.2019 17:35:52
Chtěla bych být ta holka, ale asi ti víc nemůžu poradit. Snad někdo pomůže ;)
 jen jáPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk