Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1097053, vloženo 15.05.2019 17:16:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kluk na mě se*re
Asi půl roku mě uháněl jeden kluk, já jsem ho pořád odmítala, protože jsem si vztahem nebyla nějak jistá a pořád jsem váhala. Nicméně ten kluk je hrozně fajn, je pozorný, celkem i milý, je s ním sranda atd., takže jsem asi před měsícem tak nějak souhlasila, že teda jo, že spolu jakože budem chodit. My jsme si celkově nikdy nepsali každý den, spíš tak jednou za týden. Myslela jsem, že se to tím chozením změní, že si budeme více psát, ale vlastně se nic nezměnilo. Výjimečně napíše víckrát než jednou týdně a bohužel se i vídáme tak jednou týdně, ale to je způsobeno hlavně školou. Celkově mám pocit, že tohle se ani nedá nazývat vztahem. Samozřejmě nechci, aby mi vypisoval od rána do večera, ale nějaký větší zájem by projevit mohl. Já zase nechci působit jako stíhačka, takže mu taky moc psát nechci. Hlavně si vůbec. ejsem jistá, jak na tom s ním jsem. Zamilovaný asi nebude, tak nevím, co od toho vlastně on sám očekává.
 Nastvanaholka Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2019 23:48:38
Takhle to v mým vesmíru nefunguje, nedovedu si to představit. My jednoduchý lidi to máme takhle: vzájemný zakoukání se - rande, víc a víc poznávání druhýho, společný zážitky, rozhovory plný nových informací, debaty na všemožný témata, zjišťování názorů, vkusu, chutí a 1000 drobností, zamilovanost, zvědavost, energie... to je tak nějak u chození v počátcích - fáze, kdy obě strany dobře vědí, že protějšek zajímají.

Zdá se mi úplně ufonský nevědět, jestli sama chci s dotyčným být, a po půl roce TAK NĚJAK SOUHLASIT, ŽE TEDA JO, ŽE SPOLU JAKOŽE BUDEM CHODIT.
Tyhle věci vycházej zevnitř, vyvíjej se jinak, než že se necháš ukecat k vyhlášení, že odteď jste si blíž, proboha.
 Ramona A Stone Žena42 Kategorie
15.05.2019 22:52:47
jojo
Dnešní mládež umí jen psát a to ještě mobilem, nebo na stupidním FB a spol.

Což takhle si ho posadit proti sobě ke stolu a povídat si?
Neuskutečnitelné? Úžasně nemožné? Na mrtvici?

OK tak se teda donekonečna dohaduj a přemýšlej co si myslí ON a co si myslíš TY a zas a dokola. Moje holky mladší než jsi ty teda všechny věděly o mně všechno. Když jsme se rozešli, ta druh navázala.
Zeptej se ho, co chce a nebo co chce do budoucna. Tak na rovinu. Ať se vyjádří. Nemusím snad psát že mladý blb chce výhradně krasavici se čtyřkama, Myslí celý den a nebo 90% času na sex, je blbej, nezkušenej, možná i panic, a bojí se i dýchat. Sám neví co chce komu i sobě dokazovat.
 húpyfpyuf
15.05.2019 22:27:09
Šovinistické? :-) Už žhavíš linku na me too? :-) Každý podle svých zásluh. Dělala jsi drahoty a teď se ti to vrací. Dobře tak tobě.
 Cancer Vox Populi
15.05.2019 20:30:52
Cancer: Když pominu ty tvé šovinistické řeči, podle čeho usuzuješ, že je to jinak? Pokud někdo není schopný napsat častěji než jednou za týden, tak LOGICKY usuzuji, že nemá zájem. Třeba jsem ho přestala bavit, až mě začal mít jistou.
 Nastvanaholka
15.05.2019 20:17:07
Děvče, chlapi používají něco čemu se říká logika. Já vím, moc ti to asi neříká a já to chápu, jsi žena. Ovšem pokud by to tak bylo, bylo by to nelogické jednání. To by znamenalo jen jedno. Ten kluk je vlastně žena. :-)
 Cancer Vox Populi
15.05.2019 20:14:18
Cancer: Bohužel z jeho strany to tak vypadá.
 Nastvanaholka
15.05.2019 20:01:55
Takže on tě půl roku uháněl, protože o tebe nemá zájem? Nebo co se nám tu snažíš sdělit? :-)
 Cancer Vox Populi
15.05.2019 17:34:37
To je smutné, že neskáče, jak ty pískáš, že? Když už jsi ho teda milostivě připustila.
 leafroller Muž46 Kategorie
15.05.2019 17:32:47
Dle popisu to vypadá, že si kluk jen potřeboval dodat falešně sebevědomí tím, že si dokáže, že umí ukecat holku na vztah. A jinak mu stačí porno a fantazie. To my starší už potřebujeme reálný vztah, jinak je to o ničem. Ale kluk bude ještě asi "postpubertální ucho", zatímco ty coby holka jsi už dospělejší. Doporučuju hledat dál.
 dotekyvysoké Muž30 Kategorie
15.05.2019 17:21:30
No jak říkáš ani to není vztah. Asi koukej po jiném.
 timtim Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk