Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1097073, vloženo 15.05.2019 20:27:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Málo kamarádů
Ahoj, chtěla bych se svěřit se svým problémem a získat nějaké rady. Poslední cca rok se čas od času cítím hrozně sama. Mám skvělou rodinu, ale problém je u přátel. Už dávno jsem zjistila, že opravdových přátel je málo. Mám dvě pravé kamarádky, ostatní jsou pouze lidi, se kterými se občas bavím ve škole. Alevelmi často se mi stává, že se podívám na ostatní, kteří mají kamarádů více, i když vím, že nejsou opravdoví přátelé. Kvůli tomu, si potom myslím, že mám moc málo kamarádů. Chtěla bych vědět, jestli si někdo prochází něčím podobným, případně nějaké rozumné rady? Děkuji moc.
 Mydeee czech E-MAIL: Myde.zpovednice@gmail.com  Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.05.2019 17:26:07
Ja napríklad nemám žiadnych kamarátov a som štastný i bez nich. Ono nie je zle mať kamarátov, ale človek by sa mal vedieť zabaviť a zaobísť i bez nich.
 LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
15.05.2019 20:44:14
Nejde o kvantitu, ale o kvalitu. Měla bys být ráda za ty dvě dobré kamarádky a netoužit po x známých, kteří se na tebe vykašlou, když je budeš nejvíc potřebovat.
 Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk