Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1102060, vloženo 10.07.2019 19:36:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Už nevím co mám dělat
Biologicky jsem holka ale cítím se jako kluk už dlouho tak jsem to před několika měsíci mámě řekl a ona s tím byla v pohodě ale přijde mi že čím dýl to ví tím na to má negativnější názor. Pořád nepochopila že chci aby se mnou mluvila jako s klukem a prostě používala mužský rod a i jako o klukovi o mně mluvila a nechápe, že je mi to nepříjemné když se mnou mluví jako s holkou. Vadí mi, že to nerespektuje a ani se nesnaží. Když jí to chci všechno ujasnit a vysvětlit tak mě nenechá a buď jde pryč nebo řekne že to tak prostě není. Dnes jsme o tom mluvili a ona mi řekla že až budu chtít děti ať za ní pak nelezu. Na to jsem odpověděl že děti ani nechci a že moc dobře vím že je nebudu moct mít až někdy podstoupím všechny ty procesy. Potom mi řekla že kluk nikdy nebudu, protože jsem holka a když jsem odpověděl že holka biologicky možná jsem ale mentálně rozhodně ne, tak řekla že s klučičí povahou můžu úplně normálně žít v holčičim těle no pak jsem si trochu usmrknul :dd asi si říkáte proč to tak zveličuju ale kdyby jste byli na mem místě tak asi chápete jak se cítím. Kdo to nezažije tak to vědět nemůže což samozřejmě dává smysl. Popsal bych to tak že jste se narodili ve špatném těle a lidé si vás pletou s tím kdo doopravdy jste. Nezní to tak hrozně ale když takhle žijete každý den tak máte někdy vážně chuť s tím vším skončit. Dik že jste si přečetli tuhle nesmyslnou zpověď ale nějak jsem to potřeboval někomu říct.
 transdecko Muž14  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.07.2019 14:39:53
"ale když takhle žijete každý den tak máte někdy vážně chuť s tím vším skončit. "

Prečo sa chceš zabíjať kvôli tomuto ?
 LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
11.07.2019 08:53:14
První základní pravidlo trans lidí je v tom, že se máš vykašlat kdo si co šušká a říká. Je to tvůj život, ty musíš být spokojený člověk. Záleží právě na tom co máš v hlavě, jak se cítíš, identifikuješ. Proto nejlépe začít s hormonální terapií, čím dřív tím lépe, aby dobře zafungovala a tvůj vizuál odpovídal tvému genderu, Popovídej si o tom nejlépe se sexuologem, specialistou na transsexualitu, poradí ti nejvíc.
 drzazrzka Žena30 Kategorie
10.07.2019 23:15:03
Držím palce
 To pujde
10.07.2019 21:46:57
Začni si hledat sexuologa. Nejlíp asi Fifkovou...
Objednej se a začni to řešit.. HRT, RLT, operace...
 Marika56789 Žena34 Kategorie
10.07.2019 21:01:48
studuj si problematiku na netu,,

neco jako tady

https://www.theatlantic.com/science/archive/2019/01/young-trans-children-know-who-they-are - /580366/ -
 vivani
10.07.2019 20:52:20
Jako s klukem s tebou mluvit nikdo nebude, dokud tím klukem nebudeš. Důvod je velmi prostý. Jseš, podle rodného listu, holka. A máš, stále ještě, všechny holčičí znaky. A chodíš na dámy, ne na pány. Představ si, jak s tebou jde jiná holka, vejdete na plovárně do šaten a ona k tobě mluví jako ke klukovi. Jak se budou ti kdo o tobě nic neví jako chovat? Zákon je právě proto, aby ti ostatní nebyly zmateni, zcela jednoznačný. Až nebudeš holka, budeš mít klučičí jméno, pak budeš klukem.
 Beer01 Muž93 Kategorie
10.07.2019 19:39:49
Jsi jenom program ve kterém jsou chyby
 000 000 000Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk