Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1102083, vloženo 10.07.2019 23:20:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sestra a mamka
Už mě docela vytáčí, jak si ze mě mamka se sestrou utahují. Sestra je mladší než já a jediné, čeho se od ní místo normální debaty dočkám je jenom kritizování, ponižování, rýpavé narážky, sarkastické řeči, pořád mě uráží a poučuje. Jsem sice kapku zpomalená, ale nejsem snad žádný retard. Myslí si, že je dokonalá a já jsem něco pod ní - nula.
Mamka je na jednu stranu fajn, ale na druhou stranu mi taky cokoliv vyčte, poučuje, a všechno mi řiká takovým způsobem, že pak o sobě pochybuju, a opravdu si připadám jak debil. A ani mě nechce nikam pouštět, že prý bych tam dělala ostudu.
Faktem je, že nikam nechodím, protože nemám ani s kým. To, že někam jdu, je málokdy. Dostala jsem lístek na jeden fesťák. Dost se tam těším a fakt jsem dost ráda, že tam letos budu. Mamka tam taky několikrát byla, tak mi poradila kde, co a jak. Šla jsem si vyměňovat vstupenku za náramek, tak jsme šly já, mamka a sestra, která celou dobu cesty měla pitomé kecy na to, co to poslouchám za blbosti a že ty lidi nechápe. Večer prohlásila, že by tam načerno protáhla i sestru. Kdyby to fakt udělala, tak bych se od nich vzdálila minimálně na půl kiláku, protože ji tam nebudu poslouchat. Když jsem ale protočila oči, tak se ještě mamka urazila, že to byl blbý nápad mi kupovat lístek (ona mi ho nekoupila, dostala jsem ho od někoho jiného), že jsem sobec a řekla ještě něco, což už jsem fakt nechápala a byla z toho už na nervy. Pořád kecy typu, jak jsem strašná borka, jak si strašně o sobě myslím a jsem trapná, což není pravda, spíš mám dost nízké sebevědomí a dost o sobě pochybuju a podceňuju se, a ona řekne toto? Chápu, že má o mě strach a tak, ale nenechám se pořád kontrolovat, jsem dospělá a né děcko, které se pořád vodí za ručičku.
Jo, a samozřejmě si taky koupila lístek, aby tam mohla být se mnou, aby mě vozila domů a pár kapel si taky poslechne. Jenže já z toho mám takový dojem, že to udělala schválně, aby mě měla pod dohledem (to jsem víceméně byla domluvená s někým jiným)..
Od mamky a sestry bych takové chování nečekala a dost mě to štve. Připadám si fakt jak nějaký ometák. Navíc mě pořád haprují kvůli oblékání a mojí hudbě. Pořád se jim něco nelíbí, urážejí mě. Já jim ale moji hudbu nevnucuju, jejich vkus mě ani nezajímá a taky je nesoudím za to, co dělají ony a ani bych si to k nikomu nedovolila, jak k rodině, tak k jiným lidem.
Určitě řeknete, ať se odstěhuju, ale spíš bych potřebovala poradit, jestli se to dá nějak racionálně vyřešit.
 nebavíměto Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.07.2019 03:15:56
Nízké sebevědomí v tobě vybudovaly a prohlubují právě ony svým chováním a ty jsi bohužel (a to nemyslím vůbec zle) psychicky slabší tomu odolávat. Což se nedivím. Je ti 21, vážně si nemyslíš, že máš i věk na to se od své matky odstěhovat a žít si svůj život po svém? Myslím, že by ti to velmi prospělo a pravděpodobně by jsi i rozkvetla. V každém případě držím pěsti ať ten tlak zvládáš. Musí to být pro tebe těžký.
 drzazrzka Žena30 Kategorie
11.07.2019 15:30:51
Proste je seres, ze v 21 jeste porad zijes u nich a hledaji si zastupne problemy, ktere Ti pak predhazuji.
Jediny racionlani reseni jsi ale zavrhla, tedy zbyvaji uz jen ta iracionalni a s temi si dost dobre poradis urcite sama.
 lol
11.07.2019 08:34:07
Mám pocit, že tvoja matka a sestra sú narcistické svine. Takéto zrážanie sebavedomia dobre poznám.
Hneď, ako to bude možné, tak sa odsťahuj, a odrež ich od seba.
Smajlík  Fajnšmeker1989 Muž30 Kategorie
10.07.2019 23:56:40
"Jenže já z toho mám takový dojem, že to udělala schválně, aby mě měla pod dohledem (to jsem víceméně byla domluvená s někým jiným).." - to si piš!

Skoro to až zavání šikanou, pokud tě mají potřebu neustále shazovat. Takže jediné racionální řešení by bylo odstěhovat se - permanentní řešení. Těm lidem bys to musela vysvětlovat měsíce a měsíce jim přednášet takové argumenty, že by jim nezbylo nic jiného, než ztichnout. Jenomže takhle to často nefunguje a pokud jsou labilní, tak na argumenty budou odpovídat iracionálně a emotivně tak, že tě zase budou provokovat a nepomůžeš si od nich.
 Zatracená Existence Muž22 Kategorie



Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk