Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1102158, vloženo 11.07.2019 22:17:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Řešit maturák v červenci?
Před chvílí nám do třídního FB napsala předsedkyně třídy (taková strašná aktivka, ale na druhou stranu pro náš zařídí neskutečný věci) že maturák je 18. ledna 2020 a poslala link na anketu o výběru tématu a "barvy plesu".

Zírám na to a nevěřím, je tohle normální? Vždyť to je až příští rok... Já myslela, že začnu řešit třeba šaty někdy v říjnu a to mi připadlo jako hodně velký předstih. Ale začátek července? To jsem si leda říkala, že bych se měla možná začít učit tancovat a chodit na podpatkách :)

Je tohle normální? Nebo není?
 Siklik Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.07.2019 13:36:02
Já to sice nechápu, ale asi se v každé třídě najde pár lidí, co strašně řeší všechno okolo maturáku. U nás se zase celé září hlasovalo o věcech jako druh a barva kytky, barva šerpy, nápis na šerpě a podobně. (zato na termín a místo jsme se shodli až někdy na podzim - Praha - a taky to šlo) Nech jí, tím míň práce pro Tebe :-)
 modrá hruška
12.07.2019 07:49:34
Ano, pro zodpovědné lidi je běžné mít na měsíce dopředu rozplanované víkendy a na roky dopředu dovolenou. Je důležitý mít přehled o tom co tě čeká a řešit vše s předstihem, aby byl čas řešit komplikace, které vzdycky nastanou :)
 Loktar
11.07.2019 22:37:02
Mě na tom přijde divné jen to, že se holka v 18 letech bude teprve učit tancovat a chodit na podpatkách. Teda žes to doteď neuměla?

Jinak buď ráda, že se o to někdo u vás stará. Ještě čekej vybírání kapely, místo už zřejmě domluvené je. Dobré hudební skupiny se musí objednávat i rok předem - být to v Praze, tak teď už je pozdě.
 Penacook
11.07.2019 22:27:09
Přesně jak píše drzazrzka, tohle je naprosto standardní. Přiznáváš, že sama věcí zařídí, tak jí za to na konci aspoň náležitě poděkujte :-)
Smajlík  Zatracená Existence Muž22 Kategorie
11.07.2019 22:25:21
Ne, není to normální. Vybrat šaty a uspořádat celou akci je totiž dost diametrální rozdíl. Pokud ty už v říjnu hodláš vybírat šaty a v červenci se učit na podpatcích, pak červen k zjištění tématu plesu není zase až takový předstih. Navíc si aspoň můžeš vybrat šaty hodící se k tomu tématu, takže buď ráda, že to někdo nenechává na poslední chvíli ;)
 drzazrzka Žena30 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk