Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1104689, vloženo 11.08.2019 21:45:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chovají se ke psu líp než ke mně
Ahoj,
Jezdím s tátou za jeho rodinou a mám ji moc ráda. Jeho přítelkyně má psa, který je strašně roztomilý. Teď to bude znít strašně blbě ale já na toho psa žárlím. Chovají se k němu pomalu jak k člověku a někdy na nás na děti ( já + kluk 9 let ) i zakřičí až se mi chce někdy brečet (jsem slabá povaha) zatím co na psa: ,,Ty naše zlatíčko, ty seš tak roztomilá. Přijde mi, že psa všichni hýčkají a mě nikdo nic pěknýho neřekne (možná je to jen pocit).

Prosím poraďte, mám vždycky strašnou chuť tomu psovi hodně ublížit. Nenávidím ho i když se pořád snažím ho mít ráda. Vím, že to není normální... Co mám dělat, jak se s tím vyrovnat? (Už jsem to párkrát řekla tátovaé přítelkyni a ona na mě, že nemám soucit a že jsem hrozná.)
 Trápí mě to Žena14  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.08.2019 22:41:34
Nejsi tak úplně sama, znám dvě ženy (nezávisle na sobě), které si stěžují, že se jejich manžel láskyplněji vítá se psem než s nimi. Dokonce taky zaznělo, že na psa žárlí. Takže první pozitivní věc - nejsi v tom sama. Ted je asi na tobě se trochu zamyslet nad sebou a svým chováním - proč mají ti lidé důvod na tebe křičet, zlobila jsi, neposlechla jsi? Ani nejde o to, že bys jim měla začít lézt do zadku, ale znáš ten vtip, kdy muž zamkne doma psa a manželku a vrátí se za tři dny, pes ho vítá, je celý radostí bez sebe a manželka je naštvaná a peskuje ho? No řekni si sama, na koho bys byla v roli muže milejší ty? :D :)
Smajlík  recycledpaper
13.08.2019 15:13:39
Tak sa s tým zmier že majú k psovi vyvinutý väčší cit než k tebe. Ale nemusíš kvôli tomu zúfať, nemysli si že ťa nikto nemiluje. Boh ťa miluje tak veľmi ako si ani nevieš predstaviť. Poslal svojho jediného Syna aby nezahynul nik kto v Neho verí.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
12.08.2019 11:10:29
To víš, je to jejich miláček, mazlíček, miminko, ...

Jak tu psali něktěří, že pes by riskoval i svůj život, kdyby jeho paničce hrozilo nebezpečí...

No, jak kterej, ale většinou jenom kvůli "psí vypočítavosti". Psovi jde hlavně o to, aby měl žrádlo a svého "vůdce", třeba tu paní, která se o něho hezky stará a dá mu nažrat. Když se ta paní se svým psem rozdělí o poslední plátek šunky a sama bude hladovět, myslíte, že to bude psa zajímat? Ani omylem. Bude mu to šumák. Klidně se k ní přidrzle připlazí a bude na ni vyžadovat další příděl a bude mu jedno, kde ho ona sežena. Ona je jeho "vůdce", tak ať se stará.

Závěrem: Pes žije s pánem a projevuje mu jakousi "věrnost" jen a pouze ze své vychcanosti. Nějakou hlubokou lásku a oddanost nečekejte, je to jenom zvíře. Popravdě, mnoho lidí se chová stejně, ne-li hůř, takže zase takový rozdíly mezi námi nejsou, bohužel.
 jen tudy procházím
12.08.2019 08:36:28
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
12.08.2019 08:16:49
řešení je na světe oni maji psa a ty jsi fenka tak jim to řekni
 evickamrdava
12.08.2019 04:32:46
Prece nebudes ublizovat komukoli jen proto, ze se k nemu nekdo chova hezky. Pokud je na Tebe nekdo prisnejsi nez na psa tak jen proto, ze od psa se nic vic neocekava, ale od Tebe ano. Ale jen v pripade, ze nebudes psat podobne hloupe zpravy.
 davidred Muž26 Kategorie
12.08.2019 02:33:57
Jen hovado dokáže ublížit nevinnému zvířeti.
Právě proto psi milují své pány, jsou jim vděční za svůj život a v podstatě jsou ty zvířata členy rodiny.
Něco jako děti té rodiny.
A vzato na rovvinu ty opravdové děti se k rodičům chovají tolik NEVDĚČNĚ, ba napadají je, neváží si jich§ že si ti parchanti zasluhují vysoké tresty. A tvrdé tresty.
 ftyg
12.08.2019 02:30:43
Na takových věcech je vidět, co vás spojuje, tedy nespojuje. Pejsek je nevinná tvář, a kdybys ho měla ráda, lépe by se vám žilo všem.
V tvým případě, když to nebude pejsek, budeš žárlit na sošku ve vitříne, věšák v předsíni, kytky na verandě? Místo aby ses chovala jako člen rodiny, které spojuje, že vám něco poskytne možnost být v zájmu o to zajedno?
Ale nechci tě pouze peskovat:), když ti jde o více zájmu a citů vůči tvé osobě, buď nesamostatná, neschopná, politováníhodná - budeš se divit jak se city kolem tebe začnou nabalovat.
 scd
11.08.2019 23:01:12
Ano, skutečně pes za nic nemůže a pokud bys je o psa připravila, ničeho bys stejně nedosáhla, možná bys naopak dosáhla ještě horší situace. Je to stejný princip jako to, že když se naštveš, máš chuť s něčím praštit na zem - jenomže ta věc také za nic nemůže a ty to děláš v afektu. Takže se afektovanosti vyvaruj!

Děti mají pocit, že si mohou všechno vynutit - do určitého věku. Musíš ale pochopit, že pes je také členem rodiny. Pokud si myslíš, že k tobě jako rodiče nemají dobrý vztah, popovídej si s nimi spíše o sobě a nikoliv o psu.
Smajlík  Zatracená Existence Muž22 Kategorie
11.08.2019 22:42:42
Pojď na celý den ke mně, já tě budu hýčkat jako toho psa. Dám ti granule, misku vody a pokud budeš hodná a budeš dělat, co ti řeknu, tak ti dám nějaký pamlsek. Dám ti obojek s vodítkem a půjdu tě vyvenčit. Zbytek dne si s tebou budu hrát, podrbám ti ouška a bříško. Počítej taky s tím, že by tě moje máma vzala koštětem, kdybys udělala loužičku nebo bobek. Nečekej, že budeš ode mě žebrat moje jídlo, psí oči na mě neplatí. Ještě na toho psa žárlíš?
 HolkaXD
11.08.2019 22:15:28
Asirifnd----Podle statistik víc lidí zabije člověk, mnohonásobně víc, než jakékoli zvíře. Pes zabiják který skutečně někoho zabije je víc než vzácný úkaz. Takže si dej pozor nejdřív na lidi, a pak až na psi. Ostatně psovi se můžeš i vyhnout, ale s lidmi jsi stále.
 Beer01 Muž93 Kategorie
11.08.2019 22:11:19
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
11.08.2019 22:07:56
Bezdůvodně na tebe asi nekřičí ne? A i kdyby ano, tak ten pes za to nemůže...
Smajlík  To jsou nápady
11.08.2019 22:04:29
Pes je největším přítelem člověka a riskoval by i svůj život, kdyby jeho paničce něco hrozilo.
Ty o psech vůbec nic nevíš a proto uvažuješ takhle trapně. Závidíš pejskovi to, že oni ho mají rádi a proto bys mu nejraději ublížila. To by ti samozřejmě nevyšlo.
A počítej s tím, že tě ten pejsek nebude mít rád, protože on má talent na to, aby pochopil, co si o něm člověk myslí.
Pořiďte si také pejska a změníš na ně názor.
 Researcher Muž80 Kategorie
11.08.2019 21:55:49
čoklové jsou odporná zvířata. až tam příště budeš, tak se nabídni že uvaříš oběd a upeč jim toho čokla k obědu.
 Azathoth Muž25 Kategorie
11.08.2019 21:55:33
Žárlíš, protože sama něco chceš, co ti chybí. Zřejmě je to vztah s někým, třeba tvou matkou, který by byl citovější. Asi není. Prostě člověk, malý i velký, potřebuje vědět, že jej někdo má rád a stojí o něj. A to tobě chybí. Proto na psa žárlíš a to, co se ti honí hlavou je právě produkt té žárlivosti.
 Beer01 Muž93 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk