Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1104748, vloženo 12.08.2019 15:00:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Představy kvůli kterým se trestu
Je to dna dny zpatky co jsem na malinkou vteřinu pomyslel na svého fotra a teď ho nemůžu dostat z hlavy a mám pocity, jako by teď byl nedílnou součástí moji myslí.
Od mala jsem se za něj styděl. Byl to zlý, agresivní zm. d. S matkou se pořád hádali. Chtěl abychom se ho všichni Bali. Museli ho poslouchat a nikdo proti němu nesměl říct spatny ho slova či zvýšit hlas o devmcibel. Je to alkac atd. A prostě tedka ho všude vídám. Chci být v klidu a nějak se mi vetre do hlavy a můj mozek si představuje že je třeba předemnou na lavičce,že se z ničeho nic někde objeví. Nebo dokonce že je u mě v bytě. Jako vimy že je to divný a absurdní. Ale teď jako bych vedl spor se svým mozkem. Já si začnu říkat "co když ho uvidím v práci" a hned si začnu vymyslet a představovat situaci v práci že tam je. Jako teď se smeju, pac je to směšný. Je mi 27 let a tohle. Přitom on neuměl. Pořád žije. Už 19 let je zalezl doma jak Krtek a chladte a fetuje prášky.
Nevím čím to je. Možná to jak ho nesnáším za to co dělal a chci mu ublížit nebo naopak kolikrát toužím aby mu vadilo že ho nesnáším. Nebo já nevím. Můžete mi pomoct? Je to směšný a zároveň mě to děsí... Že se z těch představ i tresu a je mi zle. Prostě zničehonic nic. Jako bych si to sám sobě dělal naschvál.
 Velk Muž27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.08.2019 18:11:59
Muzou to byt priznaky posttraumaticke poruchy (jenom polemizuju, nejsem odborník). Každopádně doporučuji navštívit psychologa. Na psychiatra bych to neviděla, ale psycholog by ti mohl hodně pomoct. Možná ti bude připadat trapné tam jít, ale když se překonáš, pomůže ti to.
 Abshdk
12.08.2019 22:34:05
Můj otec naštěstí nechlastal, jen si občas dal pivo.
 Researcher Muž80 Kategorie
12.08.2019 21:16:33
Mne sa zdá že trpíš obsesivno kompulzívnou chorobou, zájdi s tým za psychiatrom.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
12.08.2019 16:21:18
Taky bych byl nerudnej, kdybych měl syna, co neumí psát česky.
Smajlík  Král Lofasů revival Muž30 Kategorie
12.08.2019 15:01:38
Ne 19 let ale 10
 VelkPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk