Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1104756, vloženo 12.08.2019 15:45:15 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Problém semnou
Ahoj,mám takový problém už od 1 třídy do páté mne učila mamka.Od šesté jsem se učila sama, ale nikdy jsem neměla takový přístup k učení, prostě mně to nebavilo, zase energie na učení někdy byla když byla dobrá nálada.Věděla jsem když se nebudu učit tak nebudu mít tolik peněz a budu dřít.Ale ani to mně neodradilo,doma jsem se stále neučila, a teď to vypadá s mými vědemostmi špatně.Až teprve teď v 17 jsem si uvědomila na brigádě, že s nízkým vzděláním, budu dřít za pár korun na hodinu,a také že budu součástí té nižší společnosti,a poslouchat její slovní projev, urážky, nadávky. Nechci se povyšovat i vyučený může mluvit jako filozof. Tento můj názor je můj názor,jen tak pro zajímavost.
 Smutnádivka E-MAIL: bsbssvsvav@gmail.com  Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.08.2019 22:03:20
Já se začal učit sám už ve čtyřech letech. Když jsem nastoupil na základku, uměl jsem už číst a i trochu psát.
 Researcher Muž81 Kategorie
12.08.2019 17:29:41
Moudří lidé nemusí být vzdělání a vzdělání lidé nemusí být moudří. Je pravda, že nižší společnost se nejmenuje nižší jen tak pro srandu a pokud jsi inteligentní a škola ti úplně nejde/neučíš se/cokoliv, tak v té nižší společnosti nebudeš potkávat lidi, se kterými si rozumíš, což jsi poznala.
 Právník z fakulty
12.08.2019 16:44:00
Tak i když tě učila mamka, tak si musela do školy chodit dělat přezkoušení.
A na střední si nikam nesla?
 Mykina
12.08.2019 16:24:39
Vzdělání ani inteligence není nutnou podmínkou pro vydělávaní hodně peněz nebo cesta k vyšší společnosti. Spíše záleží na tvrdé a práci a štěstí. Takže nevěš hlavu.
 FireLordOzai
12.08.2019 15:50:43
Takže jsi jako cca do 12 let nechodila do školy? Tvá matka je učitelka? Sorry, jen mě to trochu zaráží. Nikdy není pozdě na to si dodělat vzdělání.
Smajlík  Zadek Muž18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk