Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1104762, vloženo 12.08.2019 16:46:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
CO JE "PAK" - po smrti-mám s

Přemýšlím již dlouho o tom, že ukončím život.
S tím nechci otravovat. Důvodem jsem já sama a můj zkažený život, ale to teď není důležité.

Jde o toto:

Vím, že půjdu do neznáma. A nevím, jaké to tam je. Ne-li třeba horší, než tady. Vím, že nikdo z vás po smrti není, ale možná máte o onom světě něco načteno...
 Maria Callas Žena31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.08.2019 22:08:20
Napíš mi na profil, o tomto mam naštudované veľa. Svedectvá samovrahov su strašne, pretože sa po smrti ocitlo na strašnom mieste zvanom peklo. Tých svedectiev je mnoho a preto by sa nemali brať na lahku váhu. Okrem pekla existuje ale i nebo, takže prečo kráčať cestou do pekla keď človek môže zasvätiť svoj zivot Bohu a kráčať cestou do neba?


Preco sa chces zabíjať ?
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
13.08.2019 20:58:57
ukázáno, že existovalo nějaká jiná možnost a co život v těle představoval, mohlo být radostnější a bylo darem. Pozdější vývoj bez vlastního těla, může trvat déle, být omezenější. Nevim v jake si situaci, ale radeji sebevraždu nedoporučuji. Pomoc může přijít, ale jen ji nevidíš zatím. Jestli tě zajímají ty txt, nebo chceš o tom pokecat někde po netu, ozvi se..
 gzde
13.08.2019 20:57:50
Načteno jo..ale asi by sis měla sama něco načíst a udělat názor. Spolu s tím, by ti možná přišly i jiny inspirace, naděje.
Zdroje, které popisují život "fyzické smrti" se v něčem shodují i různí. Záleží patrně do jaké sféry ti autoří tzv. vidí, nebo popisují co zažili, jak pochopili. Může to být "lepší", i daleko horší. Jestli tě víc zajímá popis duch. sfér od různých autorů, můžu ti poskytnout zdig.texty, s popisem (na anonymní email).

Spíš to vypadá, že existují různé, velmi odlišné úrovně duchovního světa, cítění, míry poznání a tomu odpovídá i prostředí (které tvoří, ovlivňují taky energie a myšlenky těch bytostí), tedy duše tím kým je, jak cítí, myslí, může zůstat jen tam, kde kooexistovat vnitřně "dokáže". Ty formy duchovní reality tak nějak odpovídají schopnosti uvnitř té duše, zbavené nánosů bolesti, zlého vlivu apod.
Ale může to mít i takovou podobu, že se duše viní z něčeho přehnaně, nesnáší, je přesvědčená že ona měla právo, pravdu atd.. zůstává v té bolesti a negaci až dobrovolně a vlastně si přeje trpět, být v roli oběti, touží se mstít, nebo potřebuje projít nějakou fází a pak je s ní těžký pořízení, nenecha se přesvědčit, takže je ponechána jak je, v té svý iluzi, dokud nějak nepovolí. Bývá nabízena pomoc, ale schopnost jí přijmout, změnit náhled, v tom hraje roli, stejně jako na Zemi. Nejde přesvědčit někoho, kdo je zatvrzele přesvědčený, nebo zraněný, aby to viděl, nebo cítil jinak, když nechce.

Neřekl bych tedy, že to je s duchovním světěm tak černobílý, jakože křesťanské nebe a peklo, život nebi smrt, jak se předpokládá. Nemyslím si, že duše by kdy úplně umřela, ale může se dostat do těžkýho duševního stavu, fáze, kdy "nemůže nic a trpí..". Může se vinit, nebo naopak obviňovat okolí, Boha, nebo cokoli, i když podvědomě tuší, že si přivodila problémy i sama..a paradoxně má problém přijmout i milost, pomoc. Cítí se oddělená, ztracená v negativitě. Není možný navázat kontakt co by měl smysl, někam pozitivně posunul. Je v to pocitech, zranění a myšlení.

Sebevražda bývá vyššími sférami, Bohem prý braná taky se soucitem, ale zároveň jsou tu důvody proč je duše v těle a jaký růst v něm potřebuje a nejde to pominout. Ne proto, že by šlo o krutou hříčku ale prostě i původní dobrý procesy růstu duše a těla to vyžadovali. Asi stejně jako plod potřebuje fázi těhotenství v těle matky, tak duše potřebuje vyvinout nějaké schopnosti životem v těle. I když to není easy pochopit z jedné věty, tak Svět se sice hodně zkomplikoval, rozpoltil a duše vlastně až blbnou, ale principy v pozadí se nemohly změnit, protože zároveň z dlouhodobějšího hlediska umožňují i nápravu, pochopení kudy nejít, co nedělat /sice blbá, zbytečně bolestná cesta zkušenosti, duality zla, ale i tak to je/.

Sebevražda se obvykle bere jako akt, kterého duše spíš lituje (ale už se stalo, takže co už , bytí duše jde dál, a může to být složitejší pokračování bez těla a procesů co duši mělo poskytnout), po tom co je jí ukázá
 gzde
13.08.2019 15:37:34
Dostat se na Věčnost Boží není až tak složité pro normální a soudné.
Nicméně lidé z Čech se aplikují stále méně a méně. Jen málokdo se kaje a odpouští VŠEM hříchy. Spíš naopak a tam někde se ten "flow" rozdvojuje na jeden mohutný a jeden titěrný.
Duše zsamozřejmě existuje. Dojde jako každý až k poslednnímu a nejvyššímu soudu.
 Monopost32 Muž73 Kategorie
13.08.2019 00:33:22
Maria Callas:

„Jenže já tento život uz napravit nemohu.“

To není pravda!
Smajlík  LR44
12.08.2019 23:51:12
Sorayaaa:
>>>Mám o tom načteno hodně, zdroje se rámcově shodují na existenci duše.<<<

To ale jen proto, že si takové zdroje vybíráš a ostatní ignoruješ, a navíc ignoruješ i fakt, že jde obecně o neseriózní zdroje...
 Michal-2
12.08.2019 23:46:50
Beer01:
>>>To jako máš představu, že kdekoliv ve vesmíru při jakékoliv rychlosti pohybu je čas neměnný? Nebo "všude" stejný? Proč si to myslíš?<<<

Jistě, lokální čas je všude stejný. Plyne to z obou teorií relativity, zejména tedy z jejich premisy o ekvivalenci souřadných soustav.

Pokud se odstěhjeme do nějakého jiného místa ve vesmíru, a vezmeme si s sebou i svoje hodiny, budeme žít úplně stejně dlouho (podle těch hodin, co vlečeme s sebou), jako kdybychom zůstali na původním místě - jasně, pokud nás cestou nepotká nějaká "škodná událost", ale náš život poběží vůči hodinkám, co máme na ruce stále stejně, ať už budeme kdekoliv a pohybovat se jakoukoliv rychlostí.
 Michal-2
12.08.2019 23:37:25
Dalo se čekat, že toto téma bude zaplaveno esoterickými sračkami z bible a jiných okultních škvárů... Samozřejmě nečtu, jen vidím, první tři slova a nick a je jasné, že bude následovat pobožný průjem....
Smajlík  BLHD
12.08.2019 21:55:48
Maria Callas žila déle, tak bys ji měla napodobit, ne?
Smajlík  Researcher Muž80 Kategorie
12.08.2019 21:36:28
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
12.08.2019 20:57:43
List Židům 9, 27 -28:
"A jako je lidem uloženo jednou zemřít a potom bude soud, tak i Kristus, když byl jednou obětován, aby vynesl hříchy mnohých, podruhé se bez hříchu ukáže k záchraně těm, kteří ho očekávají."
 Positive plus Muž Kategorie
12.08.2019 20:41:46
Michal-2----To jako máš představu, že kdekoliv ve vesmíru při jakékoliv rychlosti pohybu je čas neměnný? Nebo "všude" stejný? Proč si to myslíš?
 Beer01 Muž93 Kategorie
12.08.2019 20:35:47
Mám o tom načteno hodně, zdroje se rámcově shodují na existenci duše. Z pro mě nedůvěryhodnějších zdrojů vyplývá, že sebevrazi se v dalším vtělení vrací do situace před kterou opustili tělo a dostávají další šanci tuto situaci zvládnout. Závěr tedy je, že je zbytečné opouštět fyzické tělo a procházet peripetií dalšího zrození a žití až do bodu, kdy jsi opět vystavena podobné zátěži či výzvě.

Nevím co se ti děje, chápu, že to může být těžké, ale zkus to brát trochu odosobněně, podívej se na to jako na příběh. Čtu různý příběhy, stesky a bolesti. Sama jsem už X měsíců v situaci, ve které by slabší povahy skončily z mostu. Ale aspoň zkus bojovat. Prostě jdi dál den za dnem a uvidíš co se bude dít. Třeba se má brzy stát něco co ti situaci pomůže vyřešit a o čem teď nevíš.
 Sorayaaa
12.08.2019 20:33:34
Ježíš v Janovi 14, 6:
"Ježíš mu řekl: „Já jsem ta Cesta, Pravda i Život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne."

Ježíš v Matouši 25, 46:
"I odejdou tito do věčného trestu a ti spravedliví do věčného života."
 Positive plus Muž Kategorie
12.08.2019 20:33:08
Beer01:
"Lokální čas" je všude stejný...
 Michal-2
12.08.2019 20:29:12
M9NI****Co je čas? Je vždy a všude stejný? Není. Takže tvá úsečka vůbec nemusí být taková jakou si představuješ. Vycházíš z premisi, která je již v základu chybná.
 Beer01 Muž93 Kategorie
12.08.2019 20:08:30
J35 píše, že po smrti nebudu mít možnost vylepšení.
Jenže já tento život uz napravit nemohu.

Četla jsem někde, že když člověk odejde dobrovolně, vede se mu pak ještě hůř a musí si strasti, které měl prožít stejně odpykat.
Tak by mi zajímalo, jestli o tom někdo něco ví.

Z konce samotného mám strach.
 Maria Callas Žena31 Kategorie
12.08.2019 19:52:44
Já věřím tomu, kdo vstal z mrtvých, že může být dobrá nebo špatná možnost.

Může být pláč a skřípění zubů po smrti, ať už to bude cokoliv. Jsou na to různé výklady.

Ježíš v Matouši 13, 24-30:
Předložil jim jiné podobenství: „Království Nebes je podobné člověku, který na svém poli zasel dobré semeno. Zatímco lidé spali, přišel jeho nepřítel, rozesel mezi pšenici plevel a odešel. Když pak osení vyrostlo a nasadilo na klas, ukázal se i plevel. Přišli otroci toho hospodáře a řekli mu: ‚Pane, cožpak jsi nezasel na svém poli dobré semeno? Odkud se tedy vzal plevel?‘ On jim odpověděl: ‚Nepřítel člověk to udělal.‘ A otroci mu řekli: ‚Chceš tedy, abychom šli a posbírali jej?‘ On však řekl: ‚Ne, abyste snad při sbírání plevele nevytrhli z kořenů spolu s ním i pšenici. Nechte, ať obojí roste spolu až do žně; a v čas žně řeknu žencům: Nejprve posbírejte plevel a svažte ho do otýpek, abyste jej zcela spálili, ale pšenici shromážděte do mé stodoly.‘“
 Positive plus Muž Kategorie
12.08.2019 17:32:00
Všechny indicie ukazují, že život je jen úsečka v čase. Úsečka má počátek a konec. Je ohraničena ze dvou stran. Nepokračuje ani v jednom směru. Takže je zbytečné se ptát co je mimo. Život má nějakou dálku, z toho při plném vědomí jsi jen část života. Dětství ještě není plné vědomí a spánek taky není plné vědomí, takže známe stav slabého vědomí. Mnozí, co zažili narkózu, znají i stav bez vědomí. A to je to samé, co bylo před narozením a co bude až život skončí. Smrt by se de facto nemělo říkat. Měl by se říkat konec života. Vzhledem k tomu, kolik utrpení živé organismy během života zažívají, zejména ty se silným vědomím (zejména savci), bylo by pro ně lepší, kdyby nikdy ani nebyly. Život se zbytečně glorifikuje. Je to v podstatě nechtěná nutnost, páč to příroda pojistila pudem sebezáchovy, takže dobrovolně svoje vědomí ukončí málokdo. Ukončilo by to více lidí, jenže je málo bezbolestných způsobů. V podstatě je to jen zase ta narkóza čili eutanazie.
 M9NI
12.08.2019 17:22:31
Jsou dvě možnosti:

- Po smrti je nějaká podoba uvědomělé existence a život má nějaký vyšší smysl.

- Po smrti není žádná podoba uvědomělé existence a život je pouhou chemickou reakcí.

Víc nikdo neví. To je vše, co ti kdokoliv může objektivně říct. Vše další jsou už jen bezvýznamné názory bezvýznamných lidí.

Rada "Sebevražda je špatná." taktéž nenese žádnou informativní hodnotu. Také by to mohlo být tak, že smyslem života je spáchat sebevraždu a naopak ti pomalejší, co sebevraždu nespáchají, smysl života nesplní. A nebo taky ne.

Stejně na tom jsou veškerá náboženství, sekty, ezoterismy, filosofické či vědecké teorie nebo výpovědí lidí po klinické smrti. Nikdo o uvědomělém stavu po smrti nic neví a to ani když mluví o určitě pravděpodobnosti.
 Vesmy97 Muž23 Kategorie
12.08.2019 17:10:53
Jedna z velkých zvědavostí člověka je ta otázka, na kterou se ptáš. Odpověď je dost složitá. Vychází z odpovědi na jinou otázku, co je to život? Velmi snadno poznáme živé tvory, rostliny, lidi a rozeznáme je od všeho, co není živé. Ale co je to to něco, co oživuje? Pokud si někdo myslí, že nic takového není, pak zřejmě nerozezná živé od neživého. Někteří mluví o duši, staří vědci o Vis vitalis - oživující síle. Příroda je velmi šetrná, nic co existuje se nemůže nikam ztratit. Základní zákon zachování hmoty a energie kupodivu platí vždy a všude. Tedy i ona oživující síla je nějaká forma, kterou neznáme, ale která bezpochyby existuje. A máš jí také ty, neboť jsi živá. Smrtí někam to něco odejde, změní ale, ale nezanikne. Pokud by zaniklo, bylo by to porušení obecně platného zákona. Takže lze uzavřít, že něco v člověku trvá i po jeho smrti. Pak je tu ještě jedna taková maličkost, říká se jí genetická paměť. Pokud bude dítě, malé, do1 roku, a dáš mu na hraní mobil, bude si s ním hrát. Pokud bys stejný předmět, podobný mobilu, dal někdo tobě ve věku 1 roku, zahodila bys tu věc. To je pokusy ověřený fakt. Prostě každý živý tvor si nese při svém vzniku jakousi informaci o znalostech, schopnostech a způsobech života které jsou vlastní jeho současníkům. Jak je to možné nevíme. Třeba platí ono převtělování, jak v něj věří některá náboženství, třeba je to jinak. Zkus přemýšlet poněkud méně jednoduše. Život není jednoduchý, to by bylo moc prosté.
 Beer01 Muž93 Kategorie
12.08.2019 17:04:18
Dobrá otázka. Křesťané věří v nebe a peklo. Někdo zas tvrdí,že život se opakuje stále dokola. Sebevraždu bych neriskoval,není to správná cesta. Tvůj zkažený život si můžeš stále zlepšit,ale po smrti tu možnost mít nebudeš.
 j35
12.08.2019 17:02:00
Pokud se o život připravíš sama, tak to máš letenku přímo do pekla...
 Michal-2
12.08.2019 16:58:33
MC: jo, po smrti něco je ..
Radši se nezabýjej, bude soud Boží pičo.
Smajlík  Hov hov Muž50 Kategorie
12.08.2019 16:50:46
Smrt je konec hry a po smrti nic už není.
 prof PhDr CScPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk