Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1104771, vloženo 12.08.2019 19:50:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Otevřené nepřátelství
Chci se tady na tomto webu vyzpovídat, protože doufám, že mi někdo zde poradí s mou situací, vážně si s ní nevím rady.

Mám dobrou práci v nejmenované výrobní firmě. Je tu fajn kolektiv, práce mě taky moc baví, vedení pohodové. Jenže jde o jednu starší kolegyni (40)...
Nic jsem jí neudělala a ani nedělám, sice si jí nevšímám, ale chovám se k ní slušně, vždycky pozdravím, usmívám se, když řekne něco vtipného apod. Nejsem na ni drzá, nepomlouvám ji, nedorážím na ni apod.
Přes to všechno má ke mě otevřené okaté nepřátelství nebo jakousi negativitu, kterou si neumím vysvětlit. Když má narozeniny, rozdává všem bonbony, jen mě přehlídne. Kolegyni sedící vedle mě u stolu obdaruje, pak mám být na řadě já, ale schválně mě vynechá a jde k další.
Nebo když jde proti mě, neuhne, jenom se mi vyzývavě kouká do očí co jako já na to, co udělám. Já teda uhnu, jinak bychom do sebe vrazily.
I když je dost extrovertní a takzvaně "od rány", ostatní spolupracovníci různých povah jí nevadí, baví se s nima, směje se, pomůže...Já jsem spíše introvert.
Nechápu to, protože jsem se s něčím takovým ještě nikdy nesetkala, nejsem konfliktní typ. Dobře jsem i zapadla do kolektivu, nikdo se mnou problém nemá, tak proč ona?
Mrzí mě to, protože to mám ve firmě opravdu ráda a tohle to narušuje :(
Má/měl to někdo podobně? Přijmu všechny názory...
 medela Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.08.2019 16:16:27
v české společnoswsti JE VŽDY život těžký.
 Monopost32 Muž73 Kategorie
13.08.2019 08:39:43
Přesně - ty kurwy chtěj, abyste se blbě cítily - a že to dokážou vycítit že se někdo blbě cítí. Zdá se mi, že obětí bývá často relativně vnímavý citlivý člověk, třeba jako jsem já, ale to je již jen má spekulace ..
Smajlík  Hov hov Muž50 Kategorie
12.08.2019 21:50:44
Mám úplně to samý. V kolektivu je nás 8 ženských a ta jedna, padesátka... se všema v pohodě, kámoška největší, a mě ani nepozdraví. Taky sem jí nic neudělala a taky mě to občas sere. Jde o to, že je to nepříjemné no.
Je možnost buď to ignorovat a dávat jí najevo, že je ti to jedno (schválně bych jí neuhybala a klidně se s ní srazila..), a nebo si to s ní vyříkat otevřeně.. to už můžeš zvolit, zda klidně (Hele, cítím, že máš se mnou nějaký problém a ráda bych věděla proč..) nebo po ní vyjet (Co tak blbě čumíš, ulítly ti včely?). Já osobně jsem si troufalý na to nechat to bejt, jsem jako ty nekonfliktní, ale vnitřně mě to žere a mrzí. Beztak je to to, co ty kur*y chtějí, abychom cítily. Hodíme na ně bobek.
 Úplnětosamý
12.08.2019 20:42:31
Něco takového jsem taky zažila v jedné práci. Paní bylo přes 50 a i když ostatní mladé kolegyně (mně bylo tenkrát asi 22) respektovala a normálně s nimi vycházela, na mě si zasedla. Taky jsem jí absolutně nic neudělala, snažila jsem se být přátelská a když jsme spolu třeba pracovaly, tak jsem se snažila zavést hovor, být milá. Ona byla uštěpačná, schválně mě shazovala, ryla do mě. Vůbec jsem to do teď nepochopila, co jsem jí jako udělala :-D
No nicméně postupem času jsem si jí prostě přestala všímat. Měly jsme vedle sebe skříňku, tak jsem ji vždy jen pozdravila, když jsem ji tam viděla a to bylo vše. Když jsme spolu pracovaly, tak jsme 8 hodin mlčely.
Myslím si, že to se prostě občas stává, neber si to osobně...
 Astridka24 Žena31 Kategorie
12.08.2019 20:26:34
Pořád lepší, než kdyby tě neměl rád nikdo - i to se občas stává.
Holt lidi jsou jen lidi, s tím nic nenaděláš...
 Michal-2
12.08.2019 20:05:49
Já se s tím setkala na střední. Měla jsem kolektiv kamarádek a jedna holka mě tam "neměla ráda" cítila se totiž mnou ohrožená a tak mi začala dělat naschvály a chovat se vůči mě provokativně a vyzývavě. Dokonce to došlo tak daleko, že se snažila při projektové práci proti mně poštvat tým (který se skládal ze společných kamarádek). Dopadlo to tak, že jsem jí to jaksi překazila a ještě si přirazila (udělala jsem dost velkou práci navíc a trochu obrátila situaci). Pak najednou začala být v pohodě (trochu až moc). Myslím že je to tím, že zjistila že s ní soupeřit nehodlám a nenechám sebou vláčet.
Nevím jestli to bude fungovat i tady, ale doporučila bych být asertivní a vyhrazovat si své hranice, tak jak jsem to udělala já (nebýt vůči ní agresivní, zlá či pomstychtivá). Jakmile zjistí že s ní soupeřit nechceš a nenecháš sebou zametat, tak jí to snad přestane bavit. Když tak jí ignoruj.
 trisanyPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk