Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1104797, vloženo 13.08.2019 07:01:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vztah
Ahojte, potrebujem povzbudenie radu...

S partnerom sme spolu presne 2,5 roka z toho 1 rok aj 4 mesiace spolu sami bývame v byte mojich rodičov platíme si len energie tv internet a take základne veci takze výdavky až take niesu
Ale čo je taký problém je to že mám 27 rokov a tikajú mi biologické hodiny chcela by som sa vydať a založiť si rodinku. Som dosť konzervatívna takze dieťa až po svadbe . Môj priateľ má 29 a o týchto veciach sa veľmi často bavíme . Ja som v jeho predstavách ako nevesta rozoberame kto pôjde na svadbu kde bude a pod ale to zakončenie tam chyba . Ja ho nechcem do ničoho tlačiť ale môj zdravotný stav sa môže kedykoľvek zmeniť. Som po transplantácii obličky a bojím Sa že keď budem priveľmi dlho čakať tak už to babo nebudem môcť mat. On to vie rozumie má a aj keď o tej budúcnosti rozprávame veľmi veľa ja stále nemám na ruke prsteň. Myslím si že 2.5 roka je dosť dlha doba aby sa rozhodol či chce by so mnou alebo nie. Ta túžba po svadbe dieťati je neskutočná a on to vie len keď sa ho spýtam kedy povie že nevie, rozmýšľam že počkám do 3. Výročia a ak nie tak z toho vzťahu odídem i keď viem že sa obaja veľmi lubime a asi bez neho nebude mat zmysel ale chcem rodinu pokial môžem
 Adka Žena27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.08.2019 15:31:21
Jsem na tom stejně jako ty, jen mi je o něco víc let. Nevím co s tím. Dám vztahu ještě rok a konec. Jeho nevím mě dost ranilo :-(, jako kdyby se mnou nepočítal do budoucna.
 lkjhgfdsas
13.08.2019 12:35:31
Třeba pro něj ještě dva a půl roku není dost dlouhá doba na to, aby si byl jist, že chce s tebou založit rodinu atd. Bojí se, že by mu třeba skončila ta bezstarostnost, kterou v určité míře teď má. Chce vůbec tu rodinu zakládat?
 ChikaLove Žena27 Kategorie
13.08.2019 09:47:12
Jinými slovy čekáš, že se přítel změní. Nechci ti brát iluze, ale to se stává jen málokdy. Přítel kašle na tvá přání a to o něm vypovídá víc, než je potřeba, ne?
 leafroller Muž47 Kategorie
13.08.2019 09:18:37
Vztah je o vzájemné toleranci,kompromisech a porozumění. Já bych radil,ale to už asi chápe,že toužíš po dítěti a být vdanou paní. Dohodnout se např. na tom,že si dáte ještě rok a pak vztah ukončíte/stmelíte/atd...
Ty naopak musíš počítat s tím,že se s Tebou může rozejít a sehnat dobrého partnera nebude lehké.
 j35
13.08.2019 09:00:12
Zeptala bych se, co je pod tím "neví". Má strach, že přijde o určitý servis od tebe, o svůj klid, obává se, jaký bude táta, zda to dáte ekonomicky?
 Hodislava Žena42 Kategorie
13.08.2019 08:52:22
Něco podobného řešila jedna moje známá. Byla se svým partnerem 10 let, milovala ho, vše klapalo až na to, že nechtěl dítě. Že se prý na to ještě necítí. Takže se s ním ve 27 letech rozešla a pak trvalo ještě 8 let, než si našla prakticky jen dárce spermatu, protože ten vztah se brzo rozpadl. Ale ona neměla moc na výběr, protože do té doby si ti chlapi chtěli jen užívat a žádný dítě nechtěl. Ten poslední byl první, který na to kývl, že mu to nevadí.

Takže chápu, že to bude těžké se rozejít, ale jak píšeš, není času nazbyt a najít někoho, kdo by chtěl dítě a mělo to nějakou budoucnost, není jen tak.

Samozřejmě ideální by bylo, kdyby chtěl dítě tvůj přítel, ale když nebude, tak jinou možnost mít nebudeš.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
13.08.2019 08:50:15
Mě to že on "nevie" přijde dost podezřelý. Většina kluků tohle zamlouvání bude používat dokud jim nedáš kopačky nebo dokud je nedají oni tobě.
Já bych ho na tvém místě asi postavil před hotovou věc. Jestli ti vážně "rozumie" tak to přece pochopí ne? Prostě mu řekneš, že chceš do půl roku svatbu a otěhotnět. A když řekne, že ne A HLAVNĚ nenavrhne sám něco, tak mu zamávat na rozloučenou.
Kvůli tomuhle totiž vztahy většinou končí...protože jedna strana očekává to co ta druhá není ochotná obětovat.
 Ten ChytrejPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk