Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1104857, vloženo 13.08.2019 19:57:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vztahy v rodině(M)
Ahoj,
tohle je pro mě asi jedna z cest jak ze sebe dostat myšlenky na aktuální situaci.
Jde vlastně o můj vztah s matkou. Jak bych měla začít? No, máma s tátou se rozvedli když jsem byla mimino. Pak mne vychovávala sama a často jsem jezdila k babičkám.
Když jsem byla v pubertě nechtěla jsem být s mamkou a šla k babičce od otce, kde se mi moc líbilo a cítila jsem se příjemně.
V čem byl háček a proč? No to je to, co mě už několik let trápí. Vlastně mě moc nevychovávala máma, nevedla mě žádným směrem a když jsem zlobila, vždy volala své matce o radu co má dělat. No tak ji poradila vařeku.
Nemohu jí mít za zlé vše, dokázala nás zajistit a i tak cítím, že mě a sestru má moc ráda.Měli jsme i krásně chvíle (v dětství). Jde, ale o to že nesouhlasím s názory její matky a celou touto stranou rodiny. (Jednalo se o intriky a lži). Mamka je hodný člověk, ale nemá vlastní názor a tak ji hodně ovlivňují. To co se stalo naposled už pro mě byla poslední kapka.
Před rokem jsem odjela pracovně pryč a když jsem se vrátila mamka byla taky pryč a kvůli práci nemohla přijet. To jsem chápala, ale teď je tady (celkem rok co jsme se neviděli a jen psali), tak mi ani pořádně dopředu nedá vědět kdy přesně přijede aby jsme si udělali čas, ale nemá ani snahu se se mnou setkat. Dala přednost jiným (ikdyž chápu bylo narození v rodině). Pozvala mne tam a mě se nechtělo, ale chtěla jsem vidět mamu. Viděli jsme se asi 5 min protože v tom prostředí (setkání většiny z matčiny strany) se nedalo vydržet déle než těch 5 min. Odešla jsem s brekem.

No a teď jsem se s ní ještě neviděla, nepsala a jen co vím je to, že jí ostatní vrývají jen špatné věci o mne a manipulují ji, tím že se víc rozdělujeme.

Hrozně moc mne to mrzí, ráda bych jí něco řekla,ale bojím se že to vše poví, oni jí zase něco napovídají a bude to od znovu.

Už se nemám chuť angažovat sama.

 sadronnie E-MAIL: leop@centrum.cz  Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.08.2019 11:14:35
Z akého dôvodu je celá jej rodina na teba naštvaná ?
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
14.08.2019 09:29:25
No tak vidíš, sama sis to vypointovala: Neangažuj se! A máš pokoj a po starostech.
Smajlík  leafroller Muž46 Kategorie
14.08.2019 03:29:27
Priznavam, ze si nejsem uplne jisty, jestli jsem to pochopil uplne spravne a nerad bych se dopustil spatne uvahy. Zda se mi ale jiste, ze si na maminku musis udelat vetsi cas nez 5 minut.

Vsechny veci, nejen rodinne, se totiz nejlip resi uprimnym rozhovorem a hlavne castym kontaktem. Pokud Tvoje maminka travi vic casu s jinymi nez s Tebou tak neni divu, ze prejima nazory jinych. Ono ji totiz nic jineho nezbyva, jak by mohla znat Tvuj pohled na vec, kdyz se nevidite?

Ja Vasi rodinnou situaci samozrejme neznam, ale zda se mi, ze i Ty sama nejsi bez viny. Kazde dite by totiz melo chtit videt svoji matku rozhodne casteji, zvlast pokud stoji o normalni vztah.
 davidred Muž26 Kategorie
13.08.2019 20:19:51
Co by to bylo za mámu, kdyby nevěřila vlastní dceři? I pro ni to možná bude dilema, ale měla by se postavit na stranu svých dětí. Klidně jí to říkej soustavně, pokud to nebude chápat, jak věci vidíš ty.. a to i od těch prvopočátků, i když ti to asi bude trapné, ale třeba jí říct, že se tehdá musela radit s tvou babičkou a že se ti to vůbec nelíbilo, že jsi měla pocit, jako by tě vychovávala spíš tvá babička a že ti to hrozně lezlo krkem. Určitě si toho mamka, pokud nic jiného, bude vážit, že budeš k ní přímá a upřímná a že jí řekneš vše, co máš na srdci.

Za pokus to stojí a pokud spolu lidé nekomunikují a tím pádem nevycházejí spolu, tak je to docela špatné.
Smajlík  Zatracená Existence Muž22 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk