Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1104868, vloženo 13.08.2019 21:12:32 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chci odejít z gymplu
Ahoj, chodím na osmiletý gympl a kolektiv je opravdu hrozný a je to tam příšerné. To byste museli zažít, abyste pochopili, jaký to je. S děckama se nedá absolutně bavit a když si chci s něma zkusit povídat, tak oni uprostřed věty třeba odejdou nebo ani nejeví žádný zájem. Tím pádem pořád sedím celých 5 a půl hodiny v lavici a chci, aby to už skončilo. Nechci tam už znovu jít. Už by to byl 3. rok, co bych tam chodil. Už jednou jsem rodičům o tom všem řekl a oni to ani spolu nijak neřešili a ignorovali to úplně. Teď to chci zkusit znovu a jsem hrozně nervózní a mám strach, že to nevyjde. Moc bych se chtěl vrátit zpět na základku, ale klidně bych šel i na jinou školu.
 Vabr Muž13 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.08.2019 14:42:23
Pokud jsi měl dobrý kolektiv na základce, tak se vrať tam zpět. U nás to udělala jedna holka a šla na střední až z devítky a byla spokojená.Na základce jsou rádi, že mají žáky a zvlášť ty chytré. Gympl pro kluka je na hovno, pokud zrovna nechceš dělat doktora nebo právníka, nebo jazykovědce...
 éééééééééé
14.08.2019 18:44:45
Na každé škole tě mohou čekat problémy. A v práci také...
 Researcher Muž80 Kategorie
14.08.2019 15:08:45
Otázka je, zda bys v jiném kolektivu někde jinde pochodil jinak. jseš si jist, že je to čistě současným kolektivem? že není nějaká byť malá chybička v tobě, jak ty komunikuješ s nimi?
 Hodislava Žena42 Kategorie
14.08.2019 09:39:30
...S děckama se nedá absolutně bavit a když si chci s něma zkusit povídat, tak oni uprostřed věty třeba odejdou nebo ani nejeví žádný zájem...

Jednak jako gymnazista bys měl mít lepší písemný projev - s děcky - s nimi -

Když pokládáš spolužáky za děcka, tak to znamená, že jsi taky děcko.

A na to si zvykni, oni i mnozí dospělí chtějí spíš sami povídat než aby poslouchali někoho jiného. Pokud chceš spolužákům sdělit něco co pokládáš za zajímavé, tak si to nejdřív zformuluj, aby to bylo stručné a jasné.

Já jsem ve škole (a pak i v životě) byl spíš samotář, tak jsem se od ostatních nenaučil spoustu užitečných věcí, například kouřit (drogy ještě tehdy nebyly tak rozšířené) obrážet hospody a tak.
Smajlík  Yarda1
14.08.2019 09:20:46
Jedna věc: Uvědom si, že na té nové škole to může být stejné nebo horší.
 leafroller Muž46 Kategorie
14.08.2019 08:57:49
Problemy je potreba resit ze vsech stran, ne pred nimi utikat.
 lol
14.08.2019 02:24:44
To, co se Ti ted muze zdat hrozne, se muze velmi rychle zmenit. A navic, kdyz prejdes na jinou skolu vubec to neznamena, ze to tam nebude stejne, nebo dokonce horsi. Mozna to souvisi i s Tvou povahou, nejen s ostatnimi, nemyslis? Na Tvem miste bych o tom jeste jednou promluvil s rodici, nebo i s Tvou tridni, jestli by Ti nepomohlo jit treba jen do jine tridy.
 davidred Muž26 Kategorie
13.08.2019 23:49:38
Napiš mi na Instagram (adam_photos) a pokecáme o tom.. Naprosto Ti rozumím.
Smajlík  dammyy
13.08.2019 23:27:02
Jít na gympl jsem vždy odmítal, ale zpětně si říkám, že to byla možná chyba. Předpokládám, že by mne tam mnohem více vycepovali, a měl bych pak výrazně větší šanci dostat se na perspektivnější VŠ, než kterou jsem nakonec dostudoval. Stejně se u mne automaticky počítalo s tím, že na nějakou vejšku půjdu.. nejdřív jsem chtěl jít ze ZŠ na strojní průmku, ale příbuzný mne bohužel nahlodal a šel jsem nakonec studovat Management v umění a reklamě. Obor zněl zajímavě, ale škola totálně k hov.nu. Zatím asi největší chyba v mém životě. Matika na otřesné úrovni, což mi tehdy jako studentovi nevadilo, mohl jsem se krásně flákat, ale vylezl jsem ze školy a zjistil jsem, že mám dveře na všechny VŠ s technickým zaměřením zavřené, stejně tak třeba na VŠE. Z matiky jsem uměl ještě větší prd, než když jsem na školu nastoupil.. a nějaké doučování? To bych asi musel začít brát nějaké drogy, abych to všechno dohnal. Je to ale šílené, že člověk musí činit v pouhých 14/15ti letech rozhodnutí, které velmi silně ovlivní celý jeho život. Spousta lidí v tomhle věku nemá absolutně ponětí, co vlastně chce v životě dělat a má úplně jiné starosti. Někdo to neví ještě ani ve 20ti. Je to fakt strašně brzo..
 Kasper54
13.08.2019 22:05:16
Ja ti tak rozumím, že ani nevíš jak.
 Gleb1
13.08.2019 21:23:34
To byste museli zažít...

Si myslíš že jsi jediný kdo tam kdy chodil nebo co ?!

Ty jsi ten uplakánek, že jo ?
 Jaa
13.08.2019 21:17:01
Ty osmileté gymply, co tak vím, jsou docela průser. Ale mnoho dětí před tebou to zvládlo. Pokud ale myslíš, že to nezvládáš v daném kolektivu, zkus to probrat i se školním psychologem. Ten by pak mohl dát rodičům echo, že se něco děje a ti by to pak museli brát vážně, i kdyby nechtěli. Trápení si nenechávej pro sebe. Řešit se to nějak musí.
Smajlík  Zatracená Existence Muž22 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk