Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1107273, vloženo 09.09.2019 18:52:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Změna univerzity
Má tu někdo nějakou zkušenost s přestupem z jedné univerzity na jinou do dalšího ročníku, je-li to vůbec možné? Bylo by to v stejného oboru.
 Ijs Žena19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.09.2019 00:07:31
Většinou je to tak, jak píše FrantaX. Někde Tě ale, pokud Ti uznají adekvátnost podmínek pro postup do dalšího ročníku (tj počet kreditů a odpovídající si povinné předměty), mohou pustit dál. Asi řeš na studijním.
 Nonynka
09.09.2019 19:08:10
Nic jako přestup v podstatě neexistuje. Můžeš si jedině tak podat přihlášku na jinou školu s tím, že musíš normálně splnit podmínky pro přijetí včetně přijímaček. Poté, co tě přijmou, můžeš zažádat o uznání předmětů a v tom případě by sis některé předměty z prváku nemusela zapsat.

Obvykle lze najít nějaké informace o tom, z jakých jiných škol lze uznat které předměty. Jedině v případě, že by ti uznali všechny předměty z prváku, si můžeš rovnou zapsat předměty z druhého ročníku.

Ale moc bych si to nemaloval, často i podobné školy mají trochu jiný obsah předmětů. Můžou být i další omezení, jakože nesmíš mít třeba známku D nebo E.
 FrantaXPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk