Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1107276, vloženo 09.09.2019 19:15:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pochopí to?
Zdravím. Udělala jsem výuční list a jsem na nástavbě. Bojím se ale, že to nezvládnu, kvůli matematice, nikdy jsem ji neuměla a učitel to bere moc vážně. I když chci maturovat z angličtiny. Už přemýšlím, že s tím seknu, půjdu pracovat a budu žít normální život, bydlím ještě u rodičů. Chci se osamostatnit ale nejdřív musím vydělat. Bojím se, že mě rodiče vyhodí, když skončím školu a půjdu do práce. Ale není to můj život? A když budu přispívat na bydlení, když si něco najdu? Co Vy, unesli byste to?:)
 Rinanir Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.09.2019 23:56:39
Být tebou, promluvím si s učitelem, nějaké konzultace přece dávat musí. A kdyby ne, co nějaké doučování, videa na youtube? Věř mi, státní maturita není takové peklo. Když už tam jsi, zkus to nevzdat.
 NonynkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk