Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1107282, vloženo 09.09.2019 19:53:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak být v pohodě?
Ahoj, je mi 15 a jsem v prváku. Ve třídě jsme jen 2 holky a poprvé jsem tam znala jen 2 kluky ale nijak jsem to neřešila a věděla že se budu znát se všema později. Na základce jsem NIKDY nebyla oblibená i přes tolik střídání škol. Neustálá šikana a posměšky. Vím že nejsem hezká a hubená ale tlustá ošklivka taky nejsem. Tělo mám celkem v pohodě ale obličej to kazí. No a ve třídě se bavím jen s tou holkou. A ostatní kluci se semnou baví jen protože sedím vedle ni. Proč to tak je?Jak se mám stát oblíbenou? Smysl pro humor mám, jsem na všechny milá a dokážu pomoci opravdu každému. Jak se mám změnit aby mě začali mít rádi?
 rysostrovidos Žena15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.09.2019 19:46:15
Presedni si a zacni hulit :)
Smajlík  70F4
10.09.2019 00:40:24
Obličej máš taky fajn, to je jenom o zvyku. Nezapomínej, že každému se líbí něco trochu jiného.
Jestli tvůj problém nebude spočívat v tom, že jsi na každého milá až moc. Ano, zajímej se o problémy ostatních a buď připravená pomoci, když si to dotyčný zaslouží. Jinak ovšem nevyžádané rady podávané necitlivě někdy spíš otráví. Zkus si svůj problém nezveličovat a řeš věci spíš vtipem, než dokonalým podáním.
 TeremtetePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk