Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1107292, vloženo 09.09.2019 20:46:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nedávám to
Zdravím,

chodím do 3. ročníku na jednu nejmenovanou SŠ. A mám problém.
Pomalu přemýšlím. Většinou, když se mě učitelka na něco zeptá, tak nestihnu odpovědět. Na základní škole jsem pořád říkal jen nevím. Ted uz se snazim odpovídat, ale nejde to. Zpozoroval jsem to jen u sebe. Ale zase například doma či s dlouholetými kamarády tak tento problém nemam. To se dokážu obhájit a tak.Jsem zmaten z toho, že jen jediný já ve třídě to tak mám. Jsem Down? Ocenil bych cokoliv, co pomůže. Ještě mě napadlo, že to může být že stresu. Co s tím dělat, aby mě to nedohnalo až třeba ke zhroucení??

Děkuji předem za odpovědi a omlouvám se za všechny chyby, už mě z toho bolí hlawa a tak jsem to chtěl napsat rychle, děkuji
 Nedávám to Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.09.2019 04:22:55
Když mi lidé kladli otázky, mnohdy jsem palbou odpovědí na první dobrou nedokázal vše vystihnout, jak bych chtěl. Vyvinul jsem tedy květnatý postup, kdy v prvé řadě zpochybním tazatele, zda-li je vůbec kompetentní se mě na takové věci ptát. Pak-li že bude zazatel trvat na svém, áť už jde o cokoli, napadnu jeho otázku, zrelativizuji ji, okecám vše kolem ní a až poté na ni odpovím. Mám tak více času na vymyšlení adekvatní odpovědi.
Smajlík  PretorianCZ Muž26 Kategorie
09.09.2019 22:03:59
Jak se někdo kdo v základce opakoval "Nevím a nevím"... může dostat na SŠ ??? To jsou takoví "studenti" nesvéprávní? To jim nikdo na základce nedokáže říct že na SS nemají že ji nikdy nedokončí?

Za komunistů se to na základkách vědwlo na základě vysvědčení a dnes se to nesmí říkat? Říct to včas aby se mohl blbec orientovat aspoň na Výuční List? Nebo to snad je ponižující vydělávat si i tak primitivní zedničinou, elektrikářským řemeslem a údržbou v průmyslu několikanásobně víc než titulem ing ???? Jako elektroúdržbář kterého FORD naučil programovat jsem vydělkával 3x víc než mizerný inženýr a ještě jsem ho musel učit takové základy jeko je Ohmův zákon že na délce vedení se mu z 12 Voltů na konci neobjeví ani polovina. Úplně základní věci.
Ti nejchytřejší ze třídy šli na Vysoké školy, udělali titul ale to je asi tak všechno. V životě nic než ten titul nedokázali ani sobě, ani rodině. Nicky.

Dnes jsem vašimi měřítky velmi bohatý penězy, ale v podstatě jsem pořád jen jedním z drtivé většiny střední vrstvy obyvatelstva. Nemám klapky na očích a tedy mám rozhled. Vyzkoušel jsem si doslova všechno.

Mohu-li jemně vandrovat do tvého života, dělej to, co ti jde a půjde. Zahoď připravenou bílou košili a kravatu, oblékni montérky a jdi se učit perspektivnímu řemeslu a nebudeš litovat. Než být za blbého studenta, to je líp jít na maškarní za učně který na to má a svůj job miluje. Elektrotechnik, elektromechanik, zaměření na aplikovanou elektroniku.. to jsem dělal já a automobilka nás asi stovku jen v jednom závodě nás léta učila programovat roboty. A VĚŘ MI, TO TĚ NENAUČÍ ŽÁDNÁ ŠKOLA NA PLANETĚ. Ruku do ohně za to.
 Monopost32 Muž73 Kategorie
09.09.2019 21:04:12
Nemáš to z toho, že jsi úzkostlivej? Tělo se snaží, aby tu úzkost zvládlo a v hlavě je prázdno. Znám to :/
 ghgrthg
09.09.2019 21:00:59
Kazdy je nejaky. Treba nejsi studijni typ, no a? Klidne to muze byt i ten stres, ja jsem taky velky tremista. Vzdy jsem.si rikala, ze radsi reknu nevim nez nejakou blbost :)
 Malgranda91 Žena28 Kategorie
09.09.2019 20:49:52
A nemáš třeba málo spánku?
 fdasfgdhbgaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk