Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1107298, vloženo 09.09.2019 21:32:56 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Není to moc brzy
Zdravím.
Nikdy jsem takový nebyl, trvalo mi dlouho, než jsem třeba našel cestu k dívce, než jsem jí třeba řekl miluji tě (měl jsem dva předešlé vztahy) mi trvalo tři měsíce a to jsem se musel hodně přemáhat.
Dva měsíce zpět jsem poznal holku a nyní jsme spolu deset dní a ta láska ze mě a především z ní uplně srčí, ale opravdu moc. Ty nádherné zprávy, které mi píše a všechno, mám poprvé opravdu pocit, že jsem strašně zamilovaný a mám i strašnou chuť jí říci to kouzelné slůvko ,,miluji tě", ale v hlavě si říkám (přestože teď by to šlo samo) není to brzy..??
Může ta láska takhle sama přijít, já ten pocit zažívám opravdu poprvé a jsem z toho prostě celý vyděšený (myšleno taky trochu v nadsázce).
Díky za odpovědi....

Ps: je jí 25
 bžmlbg Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.09.2019 19:26:03
Jsi jenom poblázněný, za chvíli to přejde.
Smajlík  Zlý Jazyk second Žena27 Kategorie
10.09.2019 10:11:56
Myslím, že kdybys chtěl říct pravdu, znělo by to: jsem do tebe zamilovaný.
Smajlík  leafroller Muž46 Kategorie
10.09.2019 00:00:08
Také bych na Tvém místě vyčkala. Anebo, pokud cítíš ty "sršící" city, stačí třeba říct jenom "Je mi s Tebou opravdu dobře." Věř mi, tohle ve vhodný situaci vypovídá hodně a není v tom cítit žádný afekt, prostě a jednoduše jen to, že Ti na dotyčné záleží a že to nebereš jen tak. :)
Smajlík  Nonynka
09.09.2019 22:03:00
Něco takového by se nemělo přehánět.
Smajlík  Researcher Muž80 Kategorie
09.09.2019 21:54:49
uplne nejrychlejsi cesta jak to pohnojit
 OtecHans Muž29 Kategorie
09.09.2019 21:43:31
kliíííd, to bude dobrý, jen zhluboka dýchej. Na stěny pokoje si dej nápis - nepropadej panice, a když ti bude moc ouvej, dej si studenou sprchu.

"Miluji tě", jsou dost silná slova. Nestačí prostě být jen vedle sebe a těšit se ze sebe? Opravdu to potřebuješ říkat? Protože to tak dělají v amerických filmech?... blbost.

užívej si přítomnost a neboj, ona není blbá, tvou lásku a a náklonnost cítí úplně stejně jako ty. Co si myslíš, že se změní, když ji to řekneš? Padne ti do náruče a zakřičí Chci si tě vzít?.... Nic se nezmění. Není třeba z pusy pořád něco vypouštět
 Rádce do duše Muž35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk