Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1107304, vloženo 09.09.2019 22:03:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Schizofrenie, osamělost
Ahoj potřebovala bych se svěřit , nemám žádné přátele, jsem sama.
Nikdy jsem nebyla zrovna moc oblíbená. Na základce a v prváku u nás ve třídě byla taková parta namyšlených rebelů, který mě ubližovali nebo nějakým způsobem ponižovali. I přesto mě tam něco drželo, byl to hlas, který je semnou mluvil od 5. Třídy.. Povídala jsem si s ním, bylo to takové nevinné. Občas mě nabádal k hliupostem jako byla krádež hloupého lízátka. Později to bylo chození za školu, krádež bratrových peněz apod. Nikdy jsem neměla kamarády jen ten hlas, tak mi to přišlo normální. Přišel druhák a mě už to nebavilo, tak jsem ukončila studium a nastoupila do práce.
Pracovala jsem se vším všudy 4 měsíce, pak mi křuplo v koleně a to se táhlo další dva roky, byla jsem na 2 operacích a byla jsem odkázaná na berle.
V 18ti mě hlas začal nutit do sebevraždy. Tak dlouho mi to namlouval do hlavy až jsem sežrala prášky, ale stejně neúspěšně, čekalo mě akorát vypompovaní žaludku. Poležela jsem si 3 týdny na psychiatrii a nikomu jsem nic neřekla. Pár měsíců na to jsem se svěřila mámě, tak se nasadily prášky. Léčím se do teď..
Je mi dvacet a já zatoužila po lásce. Ale co z toho když mi minulost sebrala schopnost sociální interakce? Nejsem schopná jít mezi lidi, když musím, tak mě to stojí tolik stresu a slz. Nikdy jsem neměla kamarádku,. Tak se cítím dosti osamělá, když nikoho nemám..
 Rnží199 E-MAIL: Navratilovamartinka99@email.cz   Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.09.2019 06:31:03
Za to, že nejsi schopná jít mezi lidi můžou jenom lidi.. pokud chceš aby ta zpětná socializace fungovala líp, skoušej to se psím nebo zvířecím parťákem. Tedy, například se psem, se do parků, měst atd.. chodí mě jakožto sociofobikovi mnohem líp ( mám Německého ovčáka )
 Remsyy
09.09.2019 22:44:54
Pokud by si někdo chtěl popovídat s lidmi kteří měli nebo mají psychické problémy a nebo chtějí sdílet zkušenosti s psychiatrií, tak vás můžu vzít na schůzky skupiny neklid.net Řešíme změnu psychiatrie s snažíme se si navzájem pomáhat. Vím o dalších skupinách a organizacích atd.
Sám hledám vztah a rád si povídám s lidmi. Také mám problémy a spousta věcí řeším a ocením když mi někdo další bude chtít pomoct a já někomu. Hledám vztah i přátele.
Mail mám v profilu. Bydlím v Praze. Čas na setkávání mám jen večer a víkendy.
 **honza** Muž31 Kategorie
09.09.2019 22:23:21
To znám, taky trpím schizofrenií. Nikdy jsem neměl moc přátel, ale od doby kdy jsem byl v nemocnici už nemám žádné. Kdyby sis někdy chtěla popovídat tak můžeš napsat (despiseddeath@gmail.com).
 Death is Cure
09.09.2019 22:23:07
Doporučuji číst Boží Slovo v Bibli, tam je návod pro život.
 Positive plus Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk