Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1107322, vloženo 10.09.2019 08:14:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč to furt dělají?
Proč poslední asi 2-3 roky kamkoliv přijedeš nebo přijdeš, furt se něco opravuje, renovuje, bagry, lešení, hovna, kokotiny... roky rozkopaná dálnice nebo teda spíš jen kokotské kužely všude, kolony, bouračky, rozjebané koleje, vyměňují furt někde dráty, České dráhy by se měly přejměnovat radši na Českou náhradní dopravu... a prostě furt, všude, neustále, člověk nemůže mít klid ani před svým barákem, kde zase nějací kreténi musí s pojebaným bagrem házet šurty do valníku.

Jako já fakt nevím, jestli je to tak úžasný job, že to všichni furt musí dělat a protahovat na měsíce a roky a srát s tím všechny okolo. Kdyby alespoň něco dělali, ale to se furt někdo opírá o lopatu, čumí do díry, čumí na bagr, čumí na lešení, čumí na sebe... Jestli může existovat alergie na rekonstrukce, tak ji asi mám, protože bych ty idioty nejradši všechny nakopal do jejich tlustých pr.......
 Blublable Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.09.2019 16:28:58
Nic netrvá věčně, proto se často musí něco opravovat nebo zrekonstruovat.
 Researcher Muž80 Kategorie
10.09.2019 14:39:59
Beer01: Doporučuji návštěvu usa. Kamionů tam jezdí asi 10x víc, silnice velmi dobré, uzavírky minimální, opravují rychle a hlavně v noci, kdy to skoro nikomu nevadí. Přes den zas nějaký pruh nebo úsek zpřístupní a v noci znovu začnou. Tady to zavřou na 3 měsíce, první se neděje nic, pak to tam navezou, opíraj se o lopatu, pak maj prázdniny, konečně to udělat a otevřou, ale zjistí se žš je to na piču, tak to znova zavřou a vymejšlej co teda bude dál.
Smajlík  klukjakobuk
10.09.2019 13:00:54
Ekonomika roste a lidi mají peníze, tak každej pepík chce novou branku, příjezdovou cestu či omítku.
 Alkedos Muž34 Kategorie
10.09.2019 12:32:45
Zas díky tomu stavebnímu ruchu má hodně lidí zajímavou práci. Co by jinak dělali ? Šoupli bz je někam do kanceláře dělat analýzy nebo manažery a podobné ptákoviny. Takhle dělají něco po čem je vidět výsledek. Třeba taková D1 opravu potřebovala to snad uznáš. Jiná věc je efektivita a rychlost s jakou se to opravuje.

Třeba ve švýcarsku jsem týden jezdil po stejné trase mezi Montreux a Lausanne 2x denně a kdo zná tu trasu, ví že je to na úpatí kopce a je tam spousta tunelů z nichž některé jsou jedna roura výš a druhá níž v kopci. Ten týden tam opravovali asfalt, jak jsem jel večer, bylo tam zoužení, spomalení, přesměrovaná doprava do protisměru a nachystané svítící balony (pro práci v noci je to lepší než reflektory) a připravené vybavení na frézování a asfaltování, finišer byl již nachystaný. Opravovaný úsek byl cca 300m. Věřte nebo né, ráno jak jsem jel opět do Lausanne, cesta byla již opravená a byl tam nový asfalt. Večer směrem na Montreux a Vevey jsem již jel po novém asfaltu. Prostě to udělali v noci mimo špičky a přes den dodělali vodorovné značení. Na noc rozdělali pouze tolik kolik stihnou přes tu noc. V životě jsem to v ČR ani SR neviděl.

Ovšem D1 je jiná situace - tam se nejedná pouze o asfalt, nýbrž o kompletnou výměnu silnice včetně podkladu. To nelze porovnávat s novým asfaltem. Nicméně se to vleče již řadu let. Ale snažím se na tom najít nová pozitiva - nové objížďky, poznávám okolní vesnice a pod.
 dadfg
10.09.2019 11:53:03
Absolutní souhlas, naše vesnice je jedno velké staveniště. Chodníky pak cesta, pak zase chodníky
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
10.09.2019 11:33:46
Musíme to opravit.
Smajlík  Perineum Muž19 Kategorie
10.09.2019 09:28:33
motyl-modrasek****Ale jsou, chodí na melouchy stejně jako dřív, jen se to prostě neinzeruje na internetu. Takže stará dobrá cesta jak najít dobrého řemeslníka, je ptát se lidí. Fyzicky, ne přes net.
 Beer01 Muž93 Kategorie
10.09.2019 09:24:14
Mě spíš štve to, že kvůli různým rekonstrukcím silnic a baráků nejsou řemeslníci na rekonstrukci bytu, když člověk potřebuje.
 motyl-modrasek Žena38 Kategorie
10.09.2019 08:56:31
Potvrzuju - tady je to to samý ..

Aspoň za městem byl klid, ale teď už se tam taky stavěj ty debilní nízký baráky bez sklepa pro zadluženou lůzu .. Hned vedle cyklostezky, hlavně že na ní daj ceduli jako kráva: "na staveniště vstup zakázán", nebo tak něco, ale stezku nám zakydali bahnem, a teď po těch deštích je to tam vo držku, vo kraválu a tlustejch prdelích v montérkách ani nemluvím ..
A to je ještě to staveniště lemovaný toi-toikama - hnus, fakt, sranec - hrůza ..
.
.
.
Smajlík  Hov hov Muž50 Kategorie
10.09.2019 08:48:58
Kdyby každý debil nejezdil vlastním autem, kdyby existovala smysluplná veřejná doprava a kdyby se státní zakázky neproplácely na hodinu, neřešíme tu tyhle kokotiny. Když ale vychcánci ze stavební firmy dostanou hodinový plat místo platu za odvedenou práci s deadlinem, jasně že se udělá totální ho..... Je to odporný hnusný byznys a osobně bych velmi rád donutily všechny ty idioty odpovědné za tuhle situaci, aby museli denně jezdit těmi svými rozkopanými silnicemi, aby museli poslouchat vrtání a mlácení a všechny ty šílenosti za barákem na denním pořádku atd.
Smajlík  LOL
10.09.2019 08:45:04
Provoz, zejména dopravní, narostl za posledních 30 let o víc než 200%. Ne, že by bylo víc aut, ale nesmírně přibylo jízd hlavně kamionů. A silnice, které se projektovaly před víc než 50 léty absolutně nejsou schopné nárůst dopravy zachytit. Podobně je to třeba v Německu, Francii, prostě tam, kde se soustředí nějaká doprava především zboží. A protože se stále počet vozidel, která projedou Českem zvyšuje, situace se nezlepší ani kdyby se postavilo deset nových dálnic. Vždy zůstanou "úzká hrdla" do kterých se to prostě nevejde. S tím samozřejmě souvisí problém oprav, nic nevydrží věčně, ani to, co postavili komunisté, a co se léta neopravovalo, ani to málo nového, co za 30 let přibylo. Za dalších pár let bude ještě hůř. Systém dopravy po silnici kamiony je nesmyslný, ekologicky škodlivý a založeny na způsobu, jakým funguje EU.
 Beer01 Muž93 Kategorie
10.09.2019 08:36:51
Statni zakazky a dotacni byznys?
Vzdycky to bylo zajimavy, ale ted, co je to posveceny nejvyssima, uz bude jenom lip ;)
 lol
10.09.2019 08:31:14
Pobavil tvůj popis :D

Ale bohužel máš pravdu!

U nás dělají třetím rokem, stejnou silnici, protože přes zimu se zjistí vždy nějaká chyba a tu musí odstranit...

Navíc vesnice asi o 100 lidí a máme tu díky stavbám silnice dva semafory :D :D
Tak asi tak
 Čokoholka Žena31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk