Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1107367, vloženo 10.09.2019 18:03:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Hodnému člověku každý šlápne na záda
Ahoj
Poslední dobou trpím depresemi ,začal jsem se s tím léčit. Taky jsem se rozhodl se sebou něco dělat ,přijde mi že jsem až moc hodný a mám z toho potom hodně těžkou hlavu.

Někomu něco půjčím a vrátí to poškozené ,když si řeknu o náhradu škody tak buď ji přislíbí a pak už se neozývají nebo mi řeknou že jsem ten hajzl který po nich chce něco co nemají. A když chtějí zase něco půjčit a já jim řeknu že ne protože minule ,předminule i před předminule mi vrátili věci poškozené tak se naštvou a slibují hory doly že tentokrát to bude jinak a když řeknu zase ne tak jsem hajzl co nepomůže kamarádovi. Teď jsem půjčil prachy kamarádovi kterého následně okradli ,chtěl po mě abych mu dluh odpustil (a já bych to normálně udělal ale už si nenechám kadit na hlavu a navíc ty peníze nutně potřebuji) ,když jsem mu řekl že ne byl jsem zase za toho hajzla který nechápe jeho situaci a myslí jenom na sebe (a přitom on ignoroval že já to nutně potřebuju a kvůli tomu že jsem mu pomohl nemám co do huby) ,že kdyby se to stalo naopak že by mi to taky odpustil a kdesi cosi (jsem hajzl co mu zadarmo vymaloval celej byt z kamarádství a ještě mu půjčil prachy).
Mám pocit že dneska každý dělá jenom proto aby on sám se měl co nejlépe ,jako by to byla hra kde každý hraje o to kolik od koho získá aniž by vrátil.

Hlavní problém je že mám z toho deprese protože svaluji vinu na sebe a zároveň nechci ztratit kamaráda protože jich mám málo ,co teď ? Nepůjčovat ? Jak jinak zpevnit kamarádské pouto kdybych nikomu nepomáhal ? Já nevím co mám dělat a vy máte možnost to vidět objektivně protože nejste součástí problému.
 GoodMan Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.09.2019 09:56:17
Pomáhaj a nič za to nechci. Nerieš názory ostatných, buď dobrý aj k nevdacnym a zlým. Ľudia to možno neocenia, ale dôležité je to že Boh to ocení.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
12.09.2019 00:52:30
Positive plus

Cením si každé rady ,ale z lidí jako jsi ty co cpou víru lidem do chřtánu se mi zvedá žaludek.
 GoodMan
11.09.2019 20:09:39
Pujc mi prosim Te 20 mega.
Chtel jsem si udelat mensi dovolenou, ale nechce se mi davat ze svyho.
 lol
11.09.2019 02:46:50
Při konání dobra je dobré mít víru ve všemohoucího Boha, který je spravedlivý k lidem a je to láska, pak tě nebude trápit, když někdo něco nevrátí, protože víš že na Boha je spolehnutí.

Co k tomu říká Boží Syn Ježíš Kristus v Lukáši 6, 30-36:

„Každému, kdo tě žádá, dávej, a od toho, kdo ti bere, co je tvoje, nežádej nic nazpět. Jak chcete, aby lidé činili vám, i vy stejně čiňte jim. A jestliže milujete ty, kteří milují vás, jakou máte zásluhu? Vždyť i hříšníci milují ty, kdo je milují. A jestliže činíte dobře těm, kteří činí dobře vám, jakou máte zásluhu? I hříšníci dělají totéž. A půjčíte-li těm, od kterých máte naději dostat to zpět, jakou máte zásluhu? I hříšníci půjčují hříšníkům, aby to zase dostali nazpátek. Ale milujte své nepřátele a čiňte dobře, půjčujte a neočekávejte něco na oplátku. A vaše odměna bude hojná a budete syny Nejvyššího, protože on je dobrotivý k nevděčným i zlým. Buďte milosrdní, jako je milosrdný váš Otec.“
 Positive plus Muž Kategorie
10.09.2019 21:32:09
Díky Brainstorming a Jimmy3838 ,moc mi to pomohlo :) Doufám že z toho máte alespoň dobrý pocit :)
 GoodMan
10.09.2019 20:52:16
Podle mě se setkáváš se špatnýma lidma a do toho máš menší sebevědomí a to ti špatní lidi hned využijou. S takovýma ale musíš jednat, jako robot. Dát do toho čistou logiku, podívat se na to z nadhledu a říct si, kdo je v právu. Podle toho pak nekompromisně jednat. Pokud ten člověk je dement a ještě tě obviňuje, že nejsi kámoš a snaží se hrát na tu strunu emocí (což u tebe asi vycítí, že může), tak to ať ti radši odejde z života ne? Protože když to vezmeš zase logicky, není to žádný kamarádství, ale ty si ho vlastně kupuješ ke kamarádství.
Hele já jsem taky strašně citlivej člověk a odpustím kde co, ale naučil jsem se prostě přepnout na ten čistě stručnej a logickej režim a nenechat se sebou vyjebat.
Naučil jsem se zásadně řídit heslem: pořádek dělá přátele- to mluví za VŠE.
 Brainstorming
10.09.2019 20:03:24
Jsi hodnej a blbej stejně jako já. Mě rodiče vychovali tak, že dluhy se vrací, zvlášť dobrým kamarádům a známým. Spoustu lidí ale tak vychováno není a jsou zvyklý jen brát. Určitým lidem jsem napůjčoval takové částky a nakonec jsem zpátky nedostal skoro nic. S některými jsem nakonec úplně ukončil styky, protože mne to začalo štvát. Nešlo o velké sumy, ale bylo to soustavné.. sem tam jsem zatáhl účet v hospodě, půjčil jim na zálohu na dovolenou, abychom ji nemuseli úplně stornovat.. pak mi to spláceli po stovkách. Pak mě přišlo, že ty lidi dopředu dobře vědí, že na splacení mít nebudou, ale hřeší prostě na to, že jsem lidumil, a že na to třeba i časem zapomenu, a nebo mi dojde energie to z nich pořád tahat.. Od takových lidí raději ruce pryč. Na jednu stranu mne mrzí, že jsem přišel o "kamarády", kteří byli jinak fajn.. ale nechat se neustále zneužívat? Už mne to prostě přestalo bavit.. dodnes si pokládám otázku, zda se vůbec dali nazvat "kamarády", když se takto chovali.
 Jimmy3838
10.09.2019 19:36:57
Máš pravdu, přišel jsi na to. A co ti tedy brání začít být zlý?
Smajlík  miluju grázly
10.09.2019 18:40:24
Jo a nepleť si význam slova hodný s významem slova naivní, hloupý apod. Vymez si nějaké hranice.
 Swer
10.09.2019 18:38:26
Netuším, o jakých kamarádech to mluvíš. Ale to je můj úhel pohledu na základě tvé zpovědi. Stůj si sám za sebou a nebuď submisivní vůl - máš svoji hodnotu. Rozbije a neřeší to nebo ti něco vyčítá? - v pohodě, příště ať si trhne. To, že ho okradli, to není tvůj problém a nevím, proč by to mělo mazat jeho dluh. Když ti půjčí telefon a někdo ti ho vytrhne z ruky, tak si jako půjde koupit nový a tys měl prostě smůlu, že ti ho sebrali? Může ti to dát později, ale má respektovat to, že to jsou tvé vydělané peníze. Myslím, že tohle bude cesta, jak poznat lepší přátelé - kteří jednají fér, upřímně a s respektem
 Swer
10.09.2019 18:23:48
Rádce do duše

Cením si každé rady ale pochybuji o užitečnosti tvého komentáře.
 GoodMan
10.09.2019 18:19:48
Ho'opono-pono učí tyto věty:
Omlouvám se ti = Mrzí mě, že jsem ti způsobil tuto situaci ve které tě nutím ničit mi věci a stavět tě do nepříjemné situace
Prosím odpusť = odpusť ty sám sobě, že si způsobuješ tyto nepříjemné situace ve kterých jsi opakovaně zraňován
Miluji tě = Miluji sám sebe. Procítěním lásky do sebe a do celé této politováníhodné situace způsobuješ její okamžité uzdravení na té nejlhlubší úrovni
Děkuji ti = Děkuješ za pochopení, za uzdravení a narovnání všech vztahů.
 Rádce do duše Muž35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk