Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1107412, vloženo 11.09.2019 07:57:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chci jít na plastiku
Jsem ošklivá, proto mě skoro nikdo nikdy nechtěl, tak jsem místo randění hodně pracovala.

Teď mi bude 30,jsem bohatá, unavená a nepříliš šťastná.

Říkala jsem si, že bych si dala tak roční pauzu, abych si odpocinula, ale pak mě napadlo, ze mě neskonale ubiji ani ne tak práce, jako můj vzhled.

Tak mě napadlo, že půjdu na plastiku. A vyzkouším si, jaké to je nebýt ošklivá. Nejsem obézní (170/63),presto vypadám tlustě,predevsim díky obličeji, prsoum a břichu.

Googlim, ale ocením třeba osobní zkušenosti.

Přemýšlím o plastice břicha (je vyklenuté, přestože moc nejím a cvičím), prsou (velikost E, vypadají hrozně a často mě bolí záda) a především celého obličeje, na který bych fakt potřebovala zbrojní pas. Oči, nos i pusa ujdou (byť se nebráním vylepšení ani tam), ovšem tvar je natolik kulatý, že prostě můj ksicht vypadá jako kus prorostlýho špeku, navíc mám jizvy po akné, rozšířené póry, přirozeně velké kruhy pod očima, začínající vrásky, podbradek.

Byli jste někdo někdy na plastice?
Snažím se dát do kupy přibližnou cenu, délku rekonvalescence a další detaily.

Takže pokud máte nějaké osobní poznatky, ocením je.

Prosím, nenadavejte mi. Jsem už rozhodnuta, chtěla bych poznat, jaký je život když je člověk hezký
 Ošklivá jak noc Žena29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.09.2019 22:24:18
A co třeba pokusit se mít sama sebe ráda? Nezapomeň, že vnějšek je většinou odrazem vnitřku. Myslíš, že pak tě lidi začnou mít rádi? Jestli jsi tlustá, tak cvič a jez chytře. Bez práce prostě nejsou koláče, to asi víš. A jizvy se daj vyhladit laserem. Taky bych doporučovala spíš psychologa a celkovou práci na sobě.
 Hoholka
11.09.2019 19:34:48
Tak z toho, co napsal miss, to umřu. Fakt, regulérně, rozbehnu se proti zdi.
Smajlík  Zrzavá Bestie Žena66 Kategorie
11.09.2019 18:19:26
Mesic na piku a budes jako tycka.
 KurvisPicus
11.09.2019 16:49:56
Necvič ale běhej.
 timtim Muž31 Kategorie
11.09.2019 15:54:51
Pochybuju, že se s podobným nastavením budeš cítit dobře i po dvaceti plastikách. Nehledě na to, že jsou podobné zásahy do těla naprosto zbytečným rizikem.
Radši bych zvážila návštěvu psychologa a pokud máš problém s břichem, tak třeba osobního trenéra, který by ti řekl, jak a co mas cvičit, abys docílila svých cílů.
Nebýt schopný příjemnout, jak vypadáš, když je ti 29? (Dost mladá, aby se na tobě neprojevovalo stáří, ale dost stará na to, abys nebyla jak blbá puberťačka.)
 Lol32
11.09.2019 11:41:05
Vem si dovolenou a sexuj. Je to zdravejsi a levnejsi.
Prijdes na jine myslenky.
 Atzijesvoboda
11.09.2019 11:09:32
Když se budeš cítit lépe, co by ne. Nicméně já si myslím, že se lépe cítit nebudeš.
 Hodislava Žena42 Kategorie
11.09.2019 10:14:34
na plastiku obličeje rozhodně nechoď, plastika na obličeji jde často hodně poznat a je to nepěkný pohled, ale je to tvoje tělo
 krtek
11.09.2019 08:31:36
Mám jen jednu zkušenost s plastikou. Spíš ji má teda můj bratr. Ten měl asi před 5 lety pracovní úraz a přišel o část nosu. Tak šel na plastiku, kde mu to krásně opravili. Nějakou dobu to vypadalo fakt úplně normálně. Ale za poslední rok se z něj stalo trochu strašidlo. Nějak se to propadlo a pokřivilo, takže momentálně vypadá fakt dost blbě. Já osobně bych teda na plastiku obličeje dobrovolně nešel. U tebe schvaluju ty prsa, s tím bys asi měla něco udělat, už proto, že jinak skončíš jako invalida. Ale s tím obličejem bych na tvým místě zkusil chvilku počkat. Ono se to totiž dost možná nějak změní po té operaci prsou. Teď je tvoje tělo plný estrogenu - ten totiž vzniká v tukových buňkách a těch máš v těch prsou asi dost. A estrogen mimojiné podporuje ukládání tuku v těle. Proto když člověk tloustne, tak čím je tlustější, tím tloustne rychleji, funguje to jako spirála. Ale zpátky k tobě - pokud ti odeberou ten tuk z prsou, pak ti klesne hladina estrogenu, tvoje tělo bude ukládat míň tuku, zároveň se zbaví i přebytečné soli a vody a tvůj celkovej vzhled se změní. Pokud budeš žít trošku zdravě a mít trochu pohybu, tak se nejspíš budeš zbavovat tuku v celým těle, včetně obličeje. A třeba pak budeš se svým obličejem spokojenější i bez plastiky.
Já bych na tvým místě šel na to zmenšení prsou a možná i to břicho, když už jsi rozhodnutá. Ale s tím obličejem bych tak rok počkal.
 Muad*Dib Muž41 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk