Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1107416, vloženo 11.09.2019 09:58:40 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč se mě zdaj takový divný sny? Kirk a
Proč se mě sakra musej zdát takovýhle divný sny? Dneska se mě zdálo, že jsem byla na nějaký tajný misi, kde bylo potřeba se vloupat do jedný pevnosti a osvobodit všechny vězně a já jsem se nejdřív dostala dovnitř (už ani nevím jak) a měla jsem za úkol jenom zjistit, kde co je a potom tam udělat rozruch, aby se tam mohli dostat ostatní a osvobodit ty vězně. Tak jsem tam chodila z místnosti do místnosti a mluvila jsem tam s dozorcema, který neměli ani tušení a věděla jsem, že musím začít dělat divný věci, aby ty dozorci vyvolali poplach, ale zase to nesmělo bejt hned jasný, aby mě rovnou nezadrželi, ale aby ten poplach nevyvolali hned. Tak jsem jim začala vykládat různý divný věci, abych věděla, že nad tím budou nejdřív nějakou dobu jenom přemejšlet a pak teprve třeba za 20 minut, až už budu z tý pevnosti pryč a až si to všechno řeknou mezi sebou navzájem, tak že teprve potom vyhlásej poplach. Tak jsem šla třeba za jedním dozorcem a začala jsem mu jakoby v opilosti vykládat, že v první řadě TOSu, jak tam maj všichni v posádce žlutý, modrý, nebo červený trička, tak že všichni nosej pod tím barevným tričkem ještě takovou tu černou látku, akorát kapitán Kirk, že nosí to svoje žlutý tričko rovnou na holý tělo a to že je asi důvod, proč si to tričko v každý druhý epizodě při něčem roztrhá, a že kdybych mohla, tak se na něj hnedka vrhu a servu z něj to jeho třičko taky a pak mu začnu hladit tu jeho krásnou holou hruď... no prostě šílený! A to jsem mu tam normálně vykládala a pak se mě podařilo s tý pevnosti zase vylízt na střechu a pak jsem letěla zpátky nějakým černým lesem na koštěti! WTF? Co to má jako bejt? Teď se za ten sen normálně strašně stydím, co jsem tam tomu chlapovi vykládala a strašně mě to štve. Vždyť to není normálí, sakra.
 to snad ne Žena28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.09.2019 17:03:08
Mně se jednou zdálo o Sedmé z devíti... Star Trek je hold nakažlivé svinsto :)
Smajlík  Cumsprite Muž32 Kategorie
11.09.2019 12:45:51
Možná že je to tím, že se na ten Star Trek díváš před spaním :) Já se teď dívám na ten seriál o pirátech: Pod černou vlajkou a taky se mi o tom tu noc zdá :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
11.09.2019 12:09:32
Je to zbytečný řešit. Zdát se může ledacos :)
 Snapiczeq Muž33 Kategorie
11.09.2019 10:23:06
Já myslím, že hlavně není normální snažit se vůbec hodnotit svoje sny a zabývat se tím, že nejsou normální. Buď to začni sepisovat a vydávat - někteří lidi se můžou utlouct po takových psychedelických nesmyslech - a nebo to hoď prostě za hlavu jako všichni, sakra.
 Muad*Dib Muž41 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk