Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1109648, vloženo 08.10.2019 00:07:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem moc slabá pro tento svět
Když tohle člověk rekne, ze je slabý, společnost mu akorát řekne, že je líný a že se musí stát silným atd. Ale víte co, každý furt jen “ví” jací jsme x nejsme ale chodi snad on v našich botách aby nás mohl soudit? Já už mám proste všeho dost, zivota atd. Jasne zas se tu najdou lidi, co budou říkát “ale kdyt si mladá, nemáš mít čeho dost bla bla”. Nikdy sem nebyla silná v dětství sem byla sikanovana, protože? Nebyla sem silná jako ostatní abych se vzepřela, abych nasla ty argumenty co měli oni a i když by do me teď někdo řekl na první pohled ze jsem jiste silná osobnost, tak vevnitř sem prd. Jsem ten navrch hezky banán, co je vevnitř zkažený. Víte co? Moje největší usili vůbec spočívá přežít na tomhle debilnim svete. Můj mozek už je z toho všeho unavenej! Nedovedu si predstavit, ze bych k tomu ještě měla napr mít dítě atd. Víte co to da vůbec praci tak vypadat, chovat se normalne a vůbec vyjít mezi dav lidi a hrát si na sebevedomou i když me uzira každý pohled. Jasne o5 sem tu, ze někdo řekne “ale přece nemusis byt dokonala a budes ok”, ale já nebudu ok. Nebaví me to už! Nebaví! Furt se někde s něčím se** a snazim se uspět v nějaké praci a zatím to byl vsude jen neúspěch. Same neúspěchy. Po každém neúspěchu jsem to zkousela dal.. ale už nemůžu. Jsem proste vycerpana, vyhořela nevim.. Nechci tím ani urazit žádný lidi co tvrde pracuji i když je to nebaví, berte to tak, ze každý je jiný s někdo proste psychicky nedá dělat praci která ho nenaplnuje a kde není docenen. Chtěla bych byt silná a úspěšná. Ale to by chtěl každý, ze? Vim! Pokud nic dělat nemusím nehradsi jsem u sebe doma v posteli, pryč od světa. Tím nechci říct, ze jsem odřízli od světa (mám pritele atd) jen proste nechci trávit svůj volný čas mezi tema dabelskyma stvorenima lidma. Stejně jsou nejlepší psy a kočky, ne? Jsou oddaný, hodný, mají vás rádi a nesoudí vás. Všichni okolo me studují x mají vysokou skolu, ale já na ni nemám, nejsem na to dost chytrá no (kruta pravda). Je to debilni, člověk si nevybírá jak se narodi, jestli hezkej x chytrej (jasne vždy musí byt hlavně rad, ze je zdravej). Ale co, i když má plno lidi vysokou skolu má plat na nic a ocenění take. No nic, je to asi dost zamotané, ale je půlnoc, tak je to snad pochopitelné :D). Tak dobrou noc, zitra úterý, další super den mezi zralokama lidi. 😅👋🏼
 Hhzu E-MAIL: Uu@jujj.cz  Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.10.2019 20:38:51
Nesprávne uvazujes a nevazis si toho čo máš, v tomto je kameň úrazu. Keby si zazijes aspoň jeden deň čo to je byť ťažko chorý, hneď by si sa prestala ľutovať a považovať sa za tú životom sklamanu. Jeden deň si skús takmer odpadavat v teplotach, ledva prejsť pár krokov a potom sa zamysli nad tým či sú tvoje problémy skutočnými problémami.

Mas privysoké ambície, a namiesto toho aby si hľadala zmysel života v Bohu a koníckoch si ho hľadáš v nezmyselných veciach, v tom čo si o tebe myslia kolegovia.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
08.10.2019 14:49:13
Na to, co kdejaký človíček říká se vykašli.
 Szapolcs Muž92 Kategorie
08.10.2019 12:50:47
Pod to se podepisuju.
A to jsem o něco málo starší muž.
A to jsem udělal i tu vejšku. Ani vzít za práci se nebojím.
Ale mám toho už dost.
Nechce se mi ani vylézt z postele.
Na jednu stranu si říkám, jestli nejsem zralý na odbornou pomoc, na druhou stranu si připadám víc normální, než většina...
Ale kdybych se rozepsal, taky by to byl sloh.
 Tajnej
08.10.2019 10:50:52
Možná se moc prožíváš ve vztahu k ostatním. Jde o tebe ne? Proč řešíš ostatní.

Je třeba si přiznat, že nejsme zas tak zajímavý a důležití. Teda většina z nás. Každej má svých starostí dost. Je to ve tvé hlavě. Mně nikdo nějak zvlášť neubližuje a když výjimečně jo, tak to je prostě život. Žádný ideální svět neexistuje.

Vysokou školu mít nemusíš pokud ti stačí pracovat na nějaké pozici kde ji nepotřebuješ. Já ji mám jen protože jsem líná dělat fyzicky, prostě nechci a necítím se na to. A taky proto, že jsem chtěla dělat něco co mě baví. Ostatní mě nezajímají. Klidně budu sedět na vrátnici a číst si knížky.

Za svůj podělanej život jsi plně zodpovědná ty, nehazej to na ostatní. Je plno lidí se špatným startem a nějak se z toho vyhrabali. Asi máš slabou vůli, ok, to se dědí, ale dá se s tím pracovat. Ztrácíš energii fňukanim nad tím jak jsou ostatní zlí. To je špatně, ty se seber, zvaž své možnosti a zkus s tím začít něco dělat.

Třetina lidi placá něco o depresi, houby s otcem, prostě jsou líní něco dělat. Skutečně depresi jich má mnohem méně. Komu se chce lizt ráno z postele, v zimě a táhnout se někam do práce.

Zapomeň na to že se budeš cítit pořád komfortně. To je největší omyl dnešní generace.
 Soraya Žena85 Kategorie
08.10.2019 10:23:56
A přitom by stačilo jenom nesnažit se za každou cenu uspět. Tím bys ušetřila energii, stres i zklamání.
Smajlík  leafroller Muž46 Kategorie
08.10.2019 09:18:33
Třeba přijde nějaká příležitost, jak si to zařídit líp, ale chce to na ní mít políčeno.
 Nevnímám realitu Muž88 Kategorie
08.10.2019 09:17:40
Jo doma je nejlip to mas pravdu, bez lidi. Ja jsem doma 5 let kvuli hebefrenni schizofrenii, jsem v plnem invalidnim duchodu a je to uleva. Protoze lidi u nas ve meste jsou hodne protivny, to je o nasem meste bohuzel znamo. Takze jsem rada za invalidni duchod - zarid si to same nejspis mas taky sklon ke schizofrenii ptz presny pocity bejt doma odrizla od lidi jsem zacala mit 4 roky predrozvojem schizy s tim ze mi klesala vykonnost a na nic jsem nestacila nic jsem nezvladala ptz se zacala u me projevovat porucha vulecoz byl uz zacatek nemoci.
 Flegmatička
08.10.2019 06:48:44
Dáváš protekci tomu co si protekci nezaslouží, dávej protekci tomu co si protekci zaslouží.
GVKB
Smajlík  Ředitel vesmíru
08.10.2019 02:04:17
> Qwertz

Kávu už pak nepotřebuješ, přestal jsem tu břečku pít. Nabitý jsi na celý život věčný.
Jen se musíš usmířit s Bohem.
 Positive plus Muž Kategorie
08.10.2019 01:24:11
Positive plus: Dá se to použít i místo kávy? Já jak vstávám do práce, tak se musím hned obléct a kávu před prací nestíhám.

Tak mě napadlo, že bych si během cesty busem vždycky něco načerpal.

Lze se k němu připojit přes mobilní data? A kolik jedno nabití cca. sežere?
 Qwertz
08.10.2019 01:11:58
>Qwertz

Jasně, klidně se k Ježíši obrať, učiň pokání a uvidíš. :-)
 Positive plus Muž Kategorie
08.10.2019 01:07:37
Positive plus: Taky mu nějakou ponech a nenechávej si všechnu jen pro sebe. Jsou tu i další lidi, co chcou čerpat.
Smajlík  Qwertz
08.10.2019 00:56:00
Já čerpám sílu z Božího Syna Ježíše Krista.
 Positive plus Muž Kategorie
08.10.2019 00:35:19
Tudle jsem viděl jednu alternativní rádkyni co povídala že nikdy nemáme být jako ten druhý, že každý je originál a nemá se měnit. Nemůžou být všichni jako klonovaní přes kopírák. Lidé jsou dravci, mají to dané geneticky jako u zvěře, kde jsou slaboši a vůdci smečky. Nic nenaděláš a ani se o nic nesnaž, jen to bude horší. Hledej spíše lidi co jsou povahově stejní jako ty a eliminuj stresory.
Smajlík  Dělník
08.10.2019 00:35:04
Pripadas si slaba, protoze jsi neuspesna. Nikdo, kdo jde od neuspechu k neuspechu, nebude hyrit sebevedomim, coz zaroven znamena, ze se od uspechu i vzdaluje, protoze sebevedomi je pro uspech dulezite. Zacarovany kruh.

Rekl bych, ze poukazovat na to, ze jsi “ jina “ nez ostatni Te nikam moc neposune. Dost mozna, ze kdyby sis pro sebe udelala analyzu proc jsi neuspesna v zamestnanich, v tom pristim uz bys byla uspesnejsi a tim vic radosti k zivotu bys mela. Jina cesta, podle me, stejne neexistuje. Nebo o ni nevim.
 davidred Muž26 Kategorie
08.10.2019 00:28:32
To se musíš naučit být sebevědomá. Když to zkusíš, párkrát selžeš a ještě víc se ztrapníš, ale potom už ti to začne jít, protože těma chybama se člověk učí. Ale bez toho ztrapnění to nepůjde. S tím musíš počítat. Takže buď do toho jdi a nebo na to ser a buď až do smrti slabá pro tento svět. Co je důležitější? Tvoje ego nebo tvé sebevědomí?
 QwertzPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk