Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1109655, vloženo 08.10.2019 07:00:32 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nechci to mít, obavy z děvčat
Ahojky,
mám docela blbý problém na intimních partiích. Začalo to, že se mně udělal zánět na předkožce a pak trošku popraskala a stalo se to vícekrát. No a následně se zúžila a jdou na ni vidět drobné jízvy. Doktor mě poslal na urologii a tam řekli, že bude lepší předkožku odstranit.
Nedovedu si to ani představit něco takového mít a myslím, že téměř každá by se jen vysmála.
Lepší to bude asi nechat tak a nic neriskovat. Docela dost mě to rozhodilo.
 rondýsek Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.10.2019 20:51:00
Nezdá sa ti že to moc prezivas ? Prečo máš z toho také starosti ?
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
08.10.2019 10:44:44
Kdykoli se tady mezi dveřmi objeví chlap, automaticky se svléká. Mám tady totiž cedulku, chci nejdřív vidět vaši předkožku. Pokud je v pořádku, může se obléknout a pak mne smí pozdravit. Pokud jí nemá v pořádku - vysměju se mu, a může odejít.
 Hodislava Žena42 Kategorie
08.10.2019 10:41:49
Rondýsek? Kterej chlap si může dát takovou přezdívku.
Smajlík  eeé
08.10.2019 10:20:01
Přesně tak, jak říkáš. Je jen jedna věc, která ženu ve vztahu zajímá a to je předkožka. Na ničem jiném ve vztahu absolutně nezáleží. Jsi v háji.
Smajlík  leafroller Muž46 Kategorie
08.10.2019 09:58:33
Jestli si cheš do žaludu nechat píchat injekce mesocainu pro lokální znecitlivění během zákroku. A možná úplně zbytečně...

Fibrotické zhojení bývá častá komplikace zápalu předkožky. Faktem ale zůstává, že na to dobře zabírají lokální kortikosteroidy. To tak možná na 80-90% všech případů. Kůže změkne a dá se natáhnout. Pokud se nepovede, vždy se to dá řešit chirurgicky.

Obřízku chápu spíš jako politickou a náboženskou záležitost, opravdu nutná z medicínského hlediska je opravdu jen v minimu případů.
 gsdfgsd
08.10.2019 08:06:18
omegalul a Holka3 : Takže myslíte, že to není nic trapného a divného?
 rondýsek
08.10.2019 07:52:55
Bez předkožky je to naprd, ztrácí se citlivost. To jestli tím uspokojíš ženu nezávisí od obřízky. Možná akorát člověk s obřízkou hodně vydrží než se udělá, jelikož je tam pak necitlivý.

Obřízky bych zkusil jako poslední možnost. Začal bych kortikosteroidovými mastmi. Změkčí kůži a ta pak jde na táhnout. U mne to zabralo. Použil jsem dipropionát betametazonu v 0,05% koncentraci 2x denně a kombinoval jsem to s natahováním.

Re: Holka3
...lepší z důvodu hygieny

Jo, stejně tak jako člověku s amputovanými rukama nebude smrdět podpaží, tak si třeba nechat amputovat ruce ? Má to i výhodu - dostane pak člověk plný invalidní. Pěkná blbost.
Anebo si nechat udělat ženskou obřízku, taky se tam nebude držet špína za pysky když tam žádné nebudou.

Když je člověk prase tak je prase a špínu bude mít všude, nejenom pod předkožkou. Pokud si to člověk myje 2x denně a vždy před a po styku tak myslím že to stačí, i bez mrzačení.
 gsdfgsd
08.10.2019 07:39:15
Nevysmála, je to normální a navíc lepší z důvodu hygieny.
 Holka3
08.10.2019 07:35:59
Určitě dej na rady doktorů, přeci jen o tom ví více a za velké zdravotní problémy to nestojí. Abych tě potěšila, tak kamarádka říkala, že nejlepší sex zažila s chlapem s obřízkou, takže to asi bude spíše o tom jak se s tím chlap sžije a jaké má sebevědomí. Já to třeba nezažila ale s přítelem jsem měla sex proto, že jsem do něj byla extrémně zamilovaná a kdyby stáhnul trenky a měl obřízku tak věř mi, v ten moment by mi to bylo úplně jedno. Smát se ti může maximálně nějaká jeblá patnáctka.
Smajlík  omegalul*clap Žena69 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk