Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1109663, vloženo 08.10.2019 08:58:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co se s ní děje?
Ahoj, mám známou. Je jí 29 a spolu se bavíme cca od 15. Dřív byla vždycky v pohodě dalo se sní mluvit o všem. Dalo se jí říct i něco kritického prostě v pohodě.

Jenže posledních pár let mi přijde že se hrozně mění.

Nikdy neměla přítele dyl jak měsíc. A její rande za poslední rok snad nevyšlo ani jednou párkrát dokonce chlap ani nepřišel.

Rád bych ji pomohl.. Často s ní mluvím vím jak na mě působí a prostě mě přijde že čím víc propadá tomu zoufalství že nikoho nemá tím víc je namyšlená nebo to hraje chápete... Nedávno z ní vypadla dost pohrdava věc co se prácě týče...mireno všeobecně ne na mě.. Přitom ona dělá jen řadovou pozici v logistice tak jakože co?! Když jsem jí řekl že její práce ale není zrovna prestižní že je to snad srovnatelný s XX pracema tak se na mě nehorázně naštvala ze jak můžu srovnávat její práci s jinou... Že já jsem jen montovac(dělám rukama ano). Trochu mě to u ní překvapilo nikdy Taková nebyla ale najednou je prostě ano hrozná... Jakoby byla něco víc. Přitom prpste znám pár mladších holek co jsou sakra mnohem úspěšnější a nejsou takové. S jednou jsem chodil a nikdy ani nenaznacila něco takovyho... Jenže když se jí to snažím vysvětlit, ať sleti zpět na zem že to strašně odrazuje a že takhle těžko někoho najde a proč to dělá tak reakce je asi jasná... jsem blbec...
Mrzí mě to spíš než aby mě to štvalo jen jsem chtěl znát názor dalších lidí...

ČlAle už chápu ty chlapy co odesli po prvním rande protože jestli tohle byl první dojem tak je chápu...
 Notinol Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.10.2019 20:57:13
Ak si nájde zmysel života v niečom inom než v partnerských vzťahoch, prestane byť frustrovaná a takto sa správať a problém je vyriešený.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
08.10.2019 11:33:09
Hej, jo to je fake jako Notinol tu píšu občas já...:D A tohle jsem nepsal já! parchanti...
 Notinol
08.10.2019 10:54:14
Je to hrozně abstraktní.
Tak to s ní prober, když Tě to tak zajímá... Buď v klidu, v pohodě, vymysli nějakou fajn příležitost k tomu, aby mohla být konverzace na velmi blízké úrovni. Neurážej se.
Bohužel mám ale pocit, že lidi se mění, starosti přibývají...
A i já přidávám skepticismus ohledně věrohodnosti příspěvku.
 Tajnej
08.10.2019 10:50:13
Je zahořklá. Tohle se stane, když se tvůj život ubírá směrem, který nechceš a nic s tím neděláš.
 slowlsy
08.10.2019 10:32:01
Vsadím svoje merelky, že tohle psala naše stará známá, postodvacáté osmé, akorát nyní z pozice mladého muže. Prostě tohle psala ONA. O sobě. O tom, jak se jí kdosi montuje do života, někdo, kdo je zcela pod její úroveň, a kdo jí neustále uráží tím, jak je namyšlená. Jo, mám pocit, že s ním možná souhlasím. Autorko, popsat myšlení chlapa se ti moc nepovedlo.
 Hodislava Žena42 Kategorie
08.10.2019 10:14:14
A ona tě požádala o pomoc?
 leafroller Muž46 Kategorie
08.10.2019 09:08:36
Nemám ponětí. Nemohlo tvou kamarádku potkat něco, co by ji natolik ovlivnilo, že by začala sama sebe přeceňovat a jiné podceňovat? Když taková dřív nebyla, nevypadá to, že by to vycházelo přímo z její povahy.
 AninkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk