Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1109717, vloženo 08.10.2019 22:02:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
To fakt nemají nic lepšího na práci?
Včera jsem byl úplně hotovej a jel jsem s rodiči ještě do Prahy takže když šli vybrat dveře do domu tak jsem si lehl v autě a usnul. Na zadních sedačkách. Rodiče po hodině přišli já jsem se zvedl a někde mezi usnutím a zvednutím mi vypadla peněženka na kobereček. Za tu dobu jsem nic platit nemusel tak jsem takže jsem to extra neregistroval a až ráno jsem zjistil že mám peněženku v autě. To byly promluvy do duše 2 hodiny že jsem nezodpovědný, a nezralý a že se tvářím jak když mě otravují prostě divadlo. Co si o tom myslíte?
 Hahahatobylanuda Muž15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.10.2019 11:03:12
Prosím uvědom si, že s ohledem na tvůj věk by ses měl zamyslet nad sebou. My s tvou maminkou chodíme do práce, aby se náš potomek měl nejlíp a ty se nám tak odměníš? Počkej až se vrátíš domů. Seřežu tě!
Smajlík  TVUJ TATA
09.10.2019 10:45:41
Asi ti to přijde jako kecy, ale oni už ve svém věku zažili plno věcí, které ty zatím ne, třeba to, že kvůli nezodpovědnosti, kvůli blbýmu zapomenutí něčeho někde, došlo k velkýmu průšvihu... chtějí tě toho vyvarovat, chtějí, abys podobný chyby, jako dělali oni, nedělal... jo, dvouhodinovým kázáním tomu asi moc nepomůžou, ale možná kdyby ses netvářil otráveně, ale prostě uznal jo, ta peněženka mi vypadla a mohl z toho být průšvih, budu si dávat větší pozor, tak by po pěti minutách neměli co řešit... zkus si třeba představit, že bys měl na starost o pět let mladšího bráchu a jemu někde vypadla peněženka nebo třeba klíče od bytu, sice byste je v pohodě našli, ale stejně bys chvilku trnul, taky bys mu asi nějaký kázáníčko udělal... :)
 Petra26II
08.10.2019 23:55:14
Resis blbosti
 Malgranda91 Žena28 Kategorie
08.10.2019 22:23:49
Tak proč to dělají když to všem vadí? Nechápu to, myslím že táta jen potřeboval vypustit nasrání z práce
 Hahahatobylanuda
08.10.2019 22:04:22
Koukám na věk. Jo, to se málokdy rodiče a potomci shodnou. To se spíš prudí ... navzájem.
 Hodislava Žena42 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk