Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1109731, vloženo 09.10.2019 06:13:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Maturák - nákupy s mámou:/
Blíží se mi maturak a příští týden bych chtěla obehnout půjčovny šatů a koupit si k nim boty, domluvit kadernici, líčení atd. Jenže mama si vymyslela, že tohle chce vyřizovat se mnou a je mi jasné, jak to dopadne.
Naprosto se neshodneme ve stylu, určitě ji všechno bude připadat moc odvážné, podpatky moc vysoké, líčení moc výrazné... a když u toho bude, tak si prosadí svou. Prece jen to sama že svých peněz neutahnu a přispějí mi nasi.

Trochu jsem s ní takhle bojovala celou střední, kdy mám u kamarádky uložených pár kousků oblečení a bot, a převlékam se u ní. když třeba někam jdeme ven.

Máma nikdy nenosila nic vyrazneho, její nejvyšší podpatky mají tak 6cm a stejně je nenosi atd. Trochu se bojím, že když budu trvat na svém, tak se akorát pohadame:(
 JancaA Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.10.2019 19:40:33
Já jsem šla do půjčovny šatů taky s mámou, ale s tím rozdílem, že jsem si tam vybrala šaty a mamce se taky líbily, takže nebylo moc co řešit. Boty na podpatku jsme vyhrabaly nějaké doma (její, protože já podpatky nenosím), ale měla jsem je na nohou jen při nástupu a při převzetí šerpy, jinak celý zbytek večera jsem měla sandály bez podpatku. A "nalíčila" jsem se sama doma, úplně běžným způsobem. To znamená řasenka a obočí. Na nějaký načančaný maškarády jsem zvysoka kašlala.
 Zlý Jazyk second Žena27 Kategorie
09.10.2019 19:07:33
Tak dík za rady :)

Fakt neplánuju tam jít převlečená za štětku, na to máme ve třídě jiné expertky, které tak chodí i normálně a na maturák to ještě vylepší.
Odvážnější jsem myslela třeba delší rozparky, nebo holá záda. Ne tedy šaty pod zadek, nebo výstřih k pupíku.
Na podpatkách chodit umím i tancovat (prošla jsem i pokračovačky), netřeba se obávat - nosím běžně i hodně vysoké, jen to máma jaksi neví protože je mám u kamarádky. Vyhlídlé mám 10cm latinky, takže žádné jehly do nebes ;)

Nejschůdnější je teda zajistit nějakou korunu navíc a zaplatit si to sama, protože kdo platí, ten rozhoduje. Ještě zkusím promluvit s tetou, ta je máminý pravý opak - učila mě se malovat a nosit lodičky, tak s ní třeba hne.
 JancaA
09.10.2019 18:05:29
V době, kdy já ukončil studium na gymnáziu, tak žádný maturitní ples tehdy nebyl a mně to vůbec nevadilo. Navíc jsem v tu dobu ještě vůbec neuměl tancovat. V tanečních jsem byl až v Praze při studiu na vysoké škole.
 Researcher Muž81 Kategorie
09.10.2019 14:20:08
Maturák je spíše takový slavnostní večer, společenská událost pro rodiče a školu. Není to kdejaká párty, kam se s kamarádkou namalujete, vezmete si velké výstřihy a jdete tam chlastat a balit kluky. Po maturáku potom následuje maturitní párty, tam se potom ožerete, ale samotný slavnostní večer by měl být takový decentnější a tomu by mělo odpovídat i oblečení a líčení.

Na druhou stranu není nic příjemného, když ti máma v 18 letech říká, co máš nosit. Chtělo by to si spolu sednout a ten problém s oblékáním si nějak zkusit vyříkat.

Pokud jde o líčení a vlasy, opravdu není potřeba nechávat si to dělat profesionálně. Já si účes i makeup udělala doma sama, "natrénovala" jsem si to tak, že týden dopředu jsem se zkusila nalíčit a udělat vlasy stejně, jako jsem plánovala na maturák. Nevypadalo to o nic hůře, než u ostatních, dokonce ten sál měl mojí fotku nějaký čas jako propagační na plesy vystavenou na webu i přímo v budově. :D
 Flecki
09.10.2019 13:01:04
Aesthetic Vandalism "Moje máma je stejná pizda. "

Pokud jsi zdědila matčiny geny, tak tvá případná dcera to jednou bude říkat o tobě.
Postav se před zrcadlo a dej si pár facek.
Smajlík  Yarda1
09.10.2019 12:35:39
Řešíš kraviny. Přeceňuješ pozlátko. Až ti za pár let dojde, jak nepodstatná věc ten maturitní ples byla, tak to pak teprve budeš dospělá. To myslím vážně, už samotná maturitní zkouška je výrazně důležitější, než maturák a to se bavíme o první významné zkoušce v životě, kterou má a sebou kde kdo. Bohužel spousta žen je v tomto ohledu nedospělých i pro "řešení" svatby. Všechno musí být dokonalé, atp. a přitom pro zbytek života má mnohem zásadnější dopad ta "pouhá formalita" (že řekneš "ano" a podepíšeš se), než to, jaké při tom budeš mít šaty.
 mcc
09.10.2019 11:45:54
Neboj, ona tu tvoje máma nebude navždy. Jednou se jí zbavíš a jediná povinnost, která tě k ní bude vázet, bude párkrát ročně zaskočit na křbitov a trochu tam poklidit. A během toho úklidu pak budeš moct se slzou v oku vzpomínat na to, jak ses s ní během zařizování maturiťáku porafala a šla přasně tak oblečená, načesaná a namalovaná jak jsi chtěla, zatímco tvé vrstevnice trochu slevily ze svých nároků a udělaly si se svými matkami pěkný holčičí nakupovací den, pobavily se, zasmály a měly navždy pěknou vzpomínku. A to bude super, ne? Ještě by ses mohla na tom maturiťáku ožrat, pozvracet a svlíknout uprostřed parketu, ať má to vzpomínání grády. To víš, vydrhnout z mramoru měsíce zašlou špínu trvá, tak ať se při tom nenudíš...
Smajlík  LindaKot
09.10.2019 09:58:14
Moje máma je stejná pizda.
 Aesthetic Vandalism Žena19 Kategorie
09.10.2019 09:19:12
Asi každá holka bere maturitní ples za svůj velký den. Chce se líbit, zaujmout, ale vše má svoje hranice. Styl oblékání, líčení... ledacos o tobě prozradí. Ono jít na ples a na módní molo je dost podstatný rozdíl. Každý předpokládá, že budeš tančit, takže by sis měla nechat poradit. Tvůj extravagantní styl není jen tvojí vizitkou, ale i rodičů. Možná jsi ráda středem pozornosti, chceš či ti dělá dobře vypadat jako jako lehká holka. Ples není jen o tvých vrstevnících, ale budou tam i jejich rodiče, který tě budou soudit a hodnotit. Takže na jednu stranu budeš za hvězdu, z druhé za nějakou slepici. Když to vše uděláš podle sebe, jakou myslíš, že to bude mít dohru? Buď zažiješ velkou šou s rodiči přímo na plese nebo to bude mít velkou dohru doma!
 Kukačka
09.10.2019 08:49:16
Zkus se na to kouknout z druhé strany. Maturák to je jen jeden večer a za týden po něm pes neštěkne. Ale pro tvé rodiče znamenalo tvé studium jednak finanční vydání, jednak, pokud jsi nestudovala úplně bezproblémově i nervové vypětí. Tak jim dopřej, aby se na tebe na tom plesu mohli dívat a myslet si: "Ta naše holka je hezká a jak jí to sluší mezi těma hastrošema co by je mohli akorát postavit do zelí."
Třeba to bude poslední radost co jim uděláš.
Smajlík  Yarda1
09.10.2019 08:12:45
Tvoje máma asi jen nechce, abys na tom plese vypadala jako hlavní rajda. A že potřebuješ kadeřnici a profi make-up... Ty šaty chápu, ale za 4 roky na střední by se snad holka měla umět načesat a namalovat sama. Za mě by to byly vyhozeně prachy, takže matku i docela chápu...
 Srnka
09.10.2019 07:40:56
Hlavní slovo má ten, kdo platí... Ale můžete se zkusit domluvit na kompromisu
 Liberecak Muž21 Kategorie
09.10.2019 07:22:28
Zaplať si to sama a je po problému. A k vysokým podpatkům - na nich se nedá tančit. I profi tanečnice mají těch šest cm. S pořádnými podpatky bude maximálně stát v koutě a budou tě bolet nohy.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
09.10.2019 06:51:14
Chápu Tě, jsem sice muž a maturitní ples je už nějakou dobu za mnou, ale přesně si pamatuji rozkoly, když přišlo na vybíráni obleku :-)

Pokud chceš, můžeš mi napsat na toerase@email.cz a třeba se dohodnout na společném vybíráni.
 toerasePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk