Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1109735, vloženo 09.10.2019 08:18:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
zase tak moc mě nežere
dostala jsem se do typické situace, kterou všichni znáte... píšu s dvouma klukama. Oba jsou dost v pohodě, rozdíl je v té frekvenci a i trosku forme psani. Ten prvni klasicky, odepisuje hned, hodny, pta se zajima se. A já fakt asi tupa husa jsem z toho otrávená, že hned ráno na mobilu dobré ráno, ani nemá šanci to napsat já nikdy Jeho nezajímá, zda bych to sama napsala? vzdyt by mel zpetnou vazbu ne?


a druhý, ten je víc free, káždé rano fakt neni zprava, ale zase není tk všimavý a přesto mě přitahuje asi vic, ale je mi jasný, že si to ten prvni " zaslouzi " víc a tak vim, ze by byl jakoby lepší partner. Holky, umíte jednat pragmaticky a vybrat si toho vhodnejsiho? nebo vám to taky nejde? protoze ja spis cekam na zpravu toho druhyho, tam od prvniho to nejak ocekavam a aasi to neni to napjeti? Moc se v sobe nevyznam, co jako blbnu :-/
 lúca Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.10.2019 16:08:58
Nejsem holka, ale snad nevadí, že odpovím. Podle mě na tom není nic špatnýho. To že je "snaživej", je sice hezký, ale podle toho si přece partnera nevybíráme. Jen ať pochopí, že si tě tou úslužností nekoupí.
 Ibrahim off
09.10.2019 13:32:42
aga
Smajlík  *MileynQa* Žena23 Kategorie
09.10.2019 12:38:57
Takže jsi chtěla slyšet jenom takovou odpověď, která ti sedí nejlépe, neboli jsi nám napsala tvůj problém a už předem jsi chtěla slyšet jenom takovou odpověď, která ti vyhovuje. Jsi naivní a hloupá jako každá, jelikož kdyby jsi byla aspoň trochu rozumná a umělá používat hlavu rozmyslela by jsi se sama, už jenom selský rozum ti musí napovědět, že z toho co jsi tady napsala není nikdo schopný ti poradit, jelikož ani jeden z nás ty dva kluky nezná neví jací jsou...

Takže akorát fake nebo jsi blboučká nevyzrálá, stejně si vybereš toho kdo o tebe nejeví zájem, sama jsi se už rozhodla, sama si tvoris svůj život, to že to na 90% dopadne fatálně a ty tu budeš za čtvrt roku brečet jak tě nechal protože ty sis už namlouvala v hlavě něco nebylo řečeno a borec chtěl jenom pichat bude opět a jenom tvůj problém ;D


Z psaní hodnotit lidi, to je mi dneska teda úroveň radoby tupohlav... fakt naivita v dnešní době už nezná meze
 Agaaaaaaaaaa
09.10.2019 10:47:16
děkuji :) vidím, že holky umí normalne odepsat, ale mistní hoši ne. Asi nesnesou, že si někdo vybírá a oni mají pech... Jinak si nedokážu vysvětlit tyhle stupidní a ironické odpovědi. Holky, děkuji :)
 lúca
09.10.2019 10:10:50
Já to tak nikdy neměla. Vždycky u mě zabodoval ten, kterej si mě víc předcházel a víc mě dobýval a snažil se. Kluci co se sice zajímali ale málo, ty mě přestali brzy bavit. I ve filmech jsem vždycky spíš fandila hodným klukům a dobrákům, takový ty frajírci a macho typy fakt nikdy nebyli nic pro mě.
 Astrexa
09.10.2019 09:56:53
Mě třeba vyhovuje, když mi kluk nepíše sám. Napíšu mu jen, když mám náladu a neotravuje mě.
 Aesthetic Vandalism Žena19 Kategorie
09.10.2019 09:32:15
Yarda1: Ale nakonec přebral co? Měl si nechat tu druhou... jenže ta už by ho nechtěla...
Smajlík  klukjakobuk
09.10.2019 09:28:08
vyber si toho s hezčí profilovkou , to poznáš podle počtu lajků. Mrkni i na instáč, to je taky mocinky důležitý, oboduj jim to ! A spočti průměrnej počet jejich tweetů ! A vrcholem bude zjištění, kolik statusů ti kdo z nich olajkoval ! Jací jsou v reálu není důležitý , na netu musí být krutomehahustopřísní, aby ti kamošky zaviděly, až si ho dáš do vztahu na FB.
 tomek
09.10.2019 09:23:42
No, to je docela klasika. Taky průběžně dumám proč to tak je a proč to tak lidi mají. Nějaký ty teorie o nedostupnosti? Já se taky víc zamilovavám, když jsem ta co víc touží a musí se snažit. Na druhou stranu je to opruz a pak udělám něco abych dostala jasnou zpětnou vazbu že mě chce. Bezpečí nebo to napětí. Si vyber. A to, že ti píše každý ráno zprávu a zdraví tě je náhodou moc hezký. Ale jestli visí celý den na mobilu a propaluje telefon jestli mu nepíšeš, je poněkud nechlapské a mně by to taky nějak nestimulovalo :-)
 Soraya Žena85 Kategorie
09.10.2019 09:08:39
Yarda1: hustá selekce :) ale tak silnější vyhrává, to platí asi všude :D
Smajlík  Snapiczeq Muž33 Kategorie
09.10.2019 09:05:10
:DDDDDDD ty jsi blbka..
Smajlík  Agaaaaaaaaaa
09.10.2019 08:54:29
Slyšel jsem o komsi kdo měl současně dvě holky a nemohl se rozhodnout. Tak je pozval někam do osvěžovny a navzájem je představil. Jedna se rozbrečela a utekla, druhá zůstala, tu si nechal.
Trochu drastické.
Smajlík  Yarda1
09.10.2019 08:53:01
Ty máš fakt problémy ty woe :D zarandi si o oběma a uvidíš ... snadný jak facka ...
 Snapiczeq Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk