Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1109740, vloženo 09.10.2019 11:05:15 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Alkoholik
Mam partnera a je bohužel závislý na alkoholu. Dřív pil x let 4-6 litrů vina denně. Teď když jsem se k němu nastěhovala tak když jsem doma tak nepije, ale když odjedu na víkend k rodičům tak pije celé tři dny v kuse.

Vim, že pokud se s tím pitím nic nezmění buduuset odejít tak mi prosím hned nepište ať se na něj vy.eru to vím i tak, vím i to, že ho nutit přestat pít nemůžu.

Proč s ním jinak jsem? Nebije, mě a je na mě hodný, kvůli povaze opravdu to není kvůli penězům, není to žádny boháč. Z těch všech vztahu je jediný kdo mě má opravdu rád.

Samozřejmě když se napije, hrabe mu a je velmi nepříjemný ale nikdy mě nenapadl a nebil.

Mam ale problém s jeho bratrem a jeho manželkou.
Jeho starsi bratr je taky alkoholik. Ale taky pracuje, stará se o rodinu a taky nepije denně. Alkoholik nemusí pít každý den.

A ten můj má problémy, spatne jaterní testy teď mu to zjistili, dlouho u lékaře nebyl. A samozřejmě na špatná játra pít nesmí tak si kupuje nealko.

Ale jeho bratr alkoholik toto nechápe a stejně ho bude lákat na různé kalby atd. A s tou jeho mě pomlouvají že jsem p.ca co ho nikam nepouští atd a že chudáčkovi nedá ani pivko ani vínečko.

Oni to nepochopí, že alkoholik nikdy alkohol neomezí. To nejde. Buď pije nebo nepije. A já mu nic nezakazuju on sám se několikrát snažil nepít a ví, že když půjde na oslavu že ho to bude lákat atd.

Jeho rodiče nechtějí aby pil a sami skoro nepijí. Jiné sourozence nemá. A bydli v bytě sám se mnou. Je mu 28.

Bohužel vím, že v létě jeho bratr bude zase pořádat u sebe na zahradě (bydlí v domku) grilovačky, party chlastacky a bude nas tam nutit.

Jinak já nepijí, taky jsem dřív pila a měla s tím problém ale ne až takový jako oni a už nepijí vůbec žádný alkohol.
 Ddsh Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.10.2019 20:42:54
Alda: Zmíněné nádory dostávají v prakticky stejném počtu i lidé, kteří nepijí, to není úplně nejlepší odůvodnění.

Co se týče tvého problému...Promluvil bych si s ním stejným způsobem, jak jsi to napsala nám. Sama uvidíš, jestli má vůli s tím něco dělat, nebo ne.
Já sám alkohol také rozhodně neodmítám, ale umím si dát stopku a hlavně nemám problém s tím, když třeba několik týdnů nepiji vůbec. Je to hodně o myšlení a inteligenci. I když samozřejmě existuje spousta alkoholiků, kteří mají inteligenci na úrovni menzy...
 Uchiha Madara Muž26 Kategorie
09.10.2019 18:44:19
Tolik litrů vína jsem nevypil nikdy ani během jednoho měsíce, proto se ti divím, že to zvládáš a vůbec ti to nevadí.
Možná by ses měla nad budoucností vašeho vztahu zamyslet. Co když se rozejdete třebas až po deseti letech a ty pak budeš mít problém vůbec někoho najít?
 Researcher Muž81 Kategorie
09.10.2019 14:57:39
Ty si zasloužíš lepšího. Hledej hodný. Kteří tě budou mít rádi.
 Amen.
09.10.2019 13:09:49
Játra nejdříve tukovatí, tam ještě funguje regenerace, následně tvrdnou, to je nevratné. Pochopitelně, pak špatně čistí krev a toxiny v krvi nejdříve postihují mozek, který už tak má sníženou funkčnost vlivem trávení alkoholem. U takového pijáka, pokuď ještě žije, je téměř tutovka, že dostane rakovinu. Z chlastu je běžně rakovina jater, může být ještě lednin, žaludku, jícnu, hltanu, jazyku a nádor na mozku. Dřív nebo později mu budeš dělat zdravotní sestřičku.
 Alda
09.10.2019 12:47:17
No tak pokud dojde k tomu, že se přestane sám ovládat je nejlépe ho opustit.
 xcrazy
09.10.2019 12:39:35
Tak kdyby aspoň nebyl hnusný když se opije. Ale jemu hned hrabe, je sprostý, v noci se pomočí nebo v opilosti se sebere a jde pryč z domu a pak někde chrápe a přijde až rano.
 Ddsh
09.10.2019 12:29:51
Omezit to dokáže jen někdo kdo má pevnou vůli.

On má slabou vůli a u něj je to těžká závislost předtím když pil víno denně tak se ráno klepal když se nenapil. Sice nepije už každý den, ale i tak jakmile nepije několik dní je protivny že nemá chlast, nic ho bez alkoholu nebaví atd
 Ddsh
09.10.2019 12:28:32
Tak zkunešenosti s konzumenty alkohoholu mám, nejvíc mi vadí alkoholici, kteří jsou po pár deci agresivní a chtěli by se hned prát, ale na druhé straně mám kamaráda a čas od času od něj potřebuji vytvořit komplikovanější program na PC a musím mu vždy koupit lahev alkoholu, protože mi tvrdí, že počítače nenávidí a nejraději má přírodu, ale po pár promile dovede dělat opravdu zázraky. Fyzickému tělu ten alkohol asi opravdu na zdraví nepřizpívá, ale jak říká můj 80-letý děda alkoholik: pil umřel, nepil taky umřel, asi záleží na tom jak se lidi k sobě chovají.
 xcrazy
09.10.2019 12:26:22
Ano, alkoholici dokážou pít i několik let v kuse velké dávky alkoholu a ty játra se ničí postupně ne hned.

Vždy když se snažil nepít tak ho příbuzný pozve na nějakou kalbu a tam to začne: dej si jedno atd.
Pak se vždy rozchlastal.

Nedávno mu řekl, ze má spatne jaterni testy že pít nebude, řekl mu to aby ho nebral na kalby. On ho o víkendu samozřejmě premlouva na chlastacku.

Pokud tam půjde tak už je mi to jasný, že tady nemám co dělat a můžu ho tu nechat ať se upiji dál.
Smajlík  Ddsh
09.10.2019 12:06:05
Na léčení. Postraš ho že až ho načapají v práci že je ožralý, má po ježdění a skončí odepsaný za počítačem v kanceláři jako nějaký manažer a místo volantu mu dají doruky akorát papíry.
 dfs
09.10.2019 11:55:48
Já teda pití omezil a jsem v pohodě. Takže omezit to jde.
 leafroller Muž46 Kategorie
09.10.2019 11:52:40
tady se nedá nic poradit, buď chce přestat a odsekne ožralu příbuzného a další svody, nebo to nevyřeší a ty budeš muset zmizet

Alda: nepodceňuj alkoholiky, to je pro mnohý normální dávka, viděl jsem to v rodině několik let u jednoho :) .. jo má nalomený asi 4 orgány díky tomu, ale nic fatálního
 Nevnímám realitu Muž88 Kategorie
09.10.2019 11:46:34
4-6l vína denně? Nevěřím. To už by měl totálně vypitý mozek a játra v háji, spíš by už nežil.
 Alda
09.10.2019 11:39:08
Hm tak asi začni pít taky ať si víc rozumíte. Co na tohle říct jinýho. Když se na něj nechceš vybodnout. Pokud mu v budoucnu neselžou úplně játra, tak začne dementět a nebude s nim stejně řeč. Zlost a agresivita může propuknout později. Good luck s takovým člověkem. Radši být sám, než mít takovou kouli na noze ;)
 Snapiczeq Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk