Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1109747, vloženo 09.10.2019 12:38:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Celkem mám strach
Ahoj je mi 22 a budu psát tak jak mi to v hlavě teď prochází. Jsem studentka žurnalistiky a médií , mám přítele za 2 týdny máme výročí 6 let spolu, ale nevím jestli bude šťastný, myslím si že jsem těhotná, my se s přítelem nijak nehlídáme už snad dva, dva a pul roku? proste hned po maturitě takže z tohohle pohledu to možné je, nehlídáme se, protože já antikoncepci brát nechci, když jsem ji začala brát přibrala jsem a jakmile jsem ji vysadila zhoršila se mi pleť nebo spis udělalo se mi akné, ale tak hrozné ze sem si uvědomila co to je za svinstvo a do svého těla to dávat nechci takže ji proste neberu a je mi skvěle nebo bylo? S přítelem jsme se o těhotenství moc nebavili nikdy, on tohle tema moc nerozebíra řekl mi rok zpět ze se mnou chce rodinu ale neví kdy no a tak jsme to proste přestali řešit a ani mě to nepřišlo zas tak podstatný nebo jistě že jsem věděla ze mužů kdykoliv otěhotnět nejsem hloupá, mám v hlavě že dítě není hračka ale proste jsme to neřešili. A teď přišel podzim, v pátek bych měla dostat ms ale myslím tak na 90% ze ji nedostanu, týden zpět jsem se trochu nachladila znáte to, je proste podzim, ráno zima, odpoledne na mikinu, večer strašná zima a přítel si toho vším ze jsem nemocná tak jsem byla asi 3 dny doma s nim, on pracuje z domu děla práci kolem PR a marketingu (zajištění pro miminko by bylo) a furt jsem to připisovala podzimu a od neděle mi je ráno strašně zle, dneska jsem byla rada ze jsem se dobelhala do poslechárny a nějak funguju a snažím se učit teda než mě napadlo napsat sem, ještě včera jsem si říkala ze budu fakt asi nějak hodně nemocná ale dneska jsem si projížděla internet jestli je možné mít těhotenské nevolnosti ještě par dnů před vynecháním ms a zjistila jsem že ano, tak jsem psala i babičce jak to měla ona kdysi a řekla mi že byla jak nemocná a pak ji bylo blbě proste tak jak to mám já teď, aby jste pochopili proč nepíšu mamce. Nemam s ni zas tak skvělý vztah, bavíme se, máme se rady, ale ona je karieristka a je strašně šťastná ze jsem na vysoké a daří se mi, kdybych se ji zeptala jestli je možný ze jsem těhotná tak mě pravděpodobně zabije. A dbabičkou jsem si strašně blízká a podobná snad ve všem a podporuje mě ať už je to cokoliv, pokud to teda není úplná blbost, a proto si myslím ze mužů být těhotnáI když vím že každá žena jiná zkušenost. Jak to mám oznámit příteli jestli jsem opravdu těhotná když nevím jestli dítě bude chtit? A mužů mít vůbec pravdu ze bych opravdu byla těhotná? Nepište mi ze si to vsugerovavam protože jsem celou dobu všechno pripisovala jen nemoci a podzimu a až teď začínám mít strach, omlouvám se za překlepy nebo že někde nebudou háčky, píšu to opravdu na rychlo
 Alexandrijská Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.10.2019 18:07:02
A co na tom je jako špatně ? Tak jseš těhotná, doděláš nějaké zkoušky co se dá, laborky asi nemáš takže to nemusíš řešit, přerušíš studium a pak to doděláš. Proč sakra dneska se dítě považuje za problém. Je to pokračování našeho druhu, rasy a národa !
 fhjdghjsg
09.10.2019 13:15:49
Nějak nechápu tvou nejistotu. Z textu je jasné, že dítě už delší čas chcete oba. Tak se vám to konečně podařilo. A přesně tak to řekni příteli.
Smajlík  leafroller Muž46 Kategorie
09.10.2019 12:56:06
Ještě se ti ani nezpozdil menzes a ty už vyšiluješ jen protože je ti blbě.
Blbě ti může bejt ze spousty jinejch věcí, když jsi navíc po nemoci.
Smajlík  tak naokraj.
09.10.2019 12:51:54
Uklidni se. V klidu počkej, jestli ms dostaneš. A i když ne, tak ještě nezmatkuj, může být i zpožděná kvůli nemoci. Příští týden si udělej test a pak teprve můžeš něco řešit. Do té doby se na to snaž nemyslet, protože stejně nic nevymyslíš.
A pokud se ukáže, že skutečně jsi těhotná, tak to příteli prostě co nejdřív úplně normálně narovinu řekni.
Smajlík  Muad*Dib Muž41 Kategorie
09.10.2019 12:50:56
Myslím si, že bys měla počkat až to bude 100%... Menstruace se někdy zdrží i kvůli prochlazení, nebo kvůli stresu apod. apod. to by mohlo i za ty nevolnosti.
Důležité je uvolnit se a nestresovat se, je to těžké já vím,,, ale je to potřeba.

Na druhou stranu když se nehlídáte, tak co čekáte? Že u sexu se musí říct zaklínadlo abys otěhotněla?
 omegalul*clap Žena69 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk