Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1109778, vloženo 09.10.2019 17:11:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Odrazuji od sebe všechny
Zdravím,

jsem ze sebe už zoufalá, vím že, za všechno si můžu sama...

Snažím se žít jako normální člověk, ale neumím normálně fungovat. Nevím, jak to pořádně popsat, od základky mě zužují psychické problémy a asi to zůstane navždy tak nějak ve mně, i když s tím něco dělám. Nejprve sociální fóbie, ta mě vyloučila z kolektivu na konci základky a poté i na střední, potom jsem s tím s nástupem na VŠ něco udělala, asi mi pomohla změna prostředí, bylo to o dost lepší, ale pak mi začala šíleně vadit elektronika. Pořád mě bolí hlava a oči, a to na mobilu moc nejsem, stačí mi třeba 5 min na tom být a jsem jakoby taková zblblá. Nejhorší na tom je, že to dělá strašný divy s mojí psychikou a vyvolává to ve mně zase sociofóbní stavy. Mám takový vyplašený pohled potom nebo naopak chladný, uhýbám pohledem, jsem děsně nervózní a nemám nad sebou jakoby kontrolu. Pořád je to lepší než to bývalo, ale odrazuji tím lidi kolem sebe a matu je. V jednu chvíli jsem vcelku v pohodě a v tu druhou se na ně dívám jako na vrahy...možná to zní jako blbost, ale fakt mi to ničí vztahy s lidmi. Do toho jsem labilní a nesu si šrámy ze střední...a nějak mě to poslední dobou začalo hrozně štvát. Asi mám strach, že ztratím lidi okolo.

Občas bych jim to chtěla vysvětlit, proč se chovám, jak se chovám...ale nechci je tím odradit.

Taky mě děsí budoucnost. Nedokážu se na nic soustředit, asi proto, že se pořád kontroluji, a mám pocit, že mi to v životě vůbec nevychází. VŠ zvládám tak tak, máme často hodiny, ve kterých musíme komunikovat a asi jak se ze stresu z toho nesoustředím tak pak mluvím kraviny...působím tam zase jako by mě to nezajímalo asi a učitel s ostatními mě proto nemusí. A tak mě to odrazuje i od té školy.

Nechci toho moc, chci pouze ukázat lidem kolem sebe, že je mám ráda, protože díky nim se cítím štastná, ale sere mě, že v tom selhávám. Nechci je už odrazovat, mám co nabídnout...přemýšlím jestli nezajít třeba za oční, třeba jen potřebuji brýle:D, ale nemyslím, že to řešení a už jsi ani nejsem jistá jestli se to řešit dá.
 Mich3 Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.10.2019 18:00:37
Dle mého názoru Tvůj problém začal už někdy hodně dávno... a to ze strany rodičů. Kdyby jsi měla dobré, láskyplné zázemí, tak by jsi byla někde úplně jinde.
Drž se, najdi sama sebe a na tu oční si zajdi taky :)
Smajlík  yogurt Žena Kategorie
09.10.2019 17:26:02
Doporučuji psychologa. Jinak s tím hypochondrismem nehneš.
Smajlík  leafroller Muž46 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk