Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1113137, vloženo 18.11.2019 09:45:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Obava, že si nikoho nenajdu
Situace se má tak, pokud jde o sociálního života, tak ho ještě rozjíždím, ale chybí mi v něm holky... Na tom se snažím zapracovat.

Hlavně pořád vnitřně mám špatné pocity jako že nejsem moc hezký, nebo že si nikoho nenajdu, protože jsem kompletně nezkušený a přitom starý. To mě strašně brzdí i při komunikaci s kteroukoliv holkou, třeba i když bych s ní chtěl jen kamarádit a nic víc... Natož s holkou, se kterou bych chtěl i vztah.

Vím, že takhle se nikam neposunu a jen si naplním své obavy...

No ani nevím, proč to sem píšu, asi se chci jen svěřit, nebo si přečíst, jestli to někdo má/měl podobně, nebo jen poradit?

Nedá se říct, že bych nikam nechodil. Samozřejmě chodím, ale už jen s lidmi, který znám a je pro mě težké se seznámit naživo s někým novým a rozjet nějakou komunikaci či kamarádství. Bez internetu jsem dost ztracenej případ :D
 Fr0gy E-MAIL:   Muž26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.11.2019 23:46:13
Najdi si starší zanedbávanou ženu třeba 40+. Ráda tě zaučí. Já sem to tak měl (do 28 panic), ale sem to s ní všechno dohnal.
 Košt
18.11.2019 22:01:50
Dokiaľ nezmenis svoje myslenie a životné priority šťastný mebudes ale stále sa takto budeš trapit.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
18.11.2019 19:01:40
Nevěříš sám sobě. Přitom bys od sebe měl vždy začínat. Já byl vždycky do někoho zamilovaný, a tak si ani nepřipadám, že bych měl být někdy sám. I když se to může stát, ale to si nepřipouštím. Nevěřím tomu.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
18.11.2019 12:37:00
Pokud z toho virtuálního kamarádství vzejde reálná schůzka,proč ne. Pokud ne,nemá to smysl...
 fénix z popela Žena32 Kategorie
18.11.2019 11:54:18
Hlavně ze začátku, nedovedu jen tak přijít a dát se s někým cizím do řeči.


------
Z toho čiší netrpělivost. Chtěl bys, tuším, aby ihned byla ruka v rukávě, abys hned věděl a měl jistotu, že i ten druhý je na stejné vlně jako ty. Aby sis byl jistý, že když začneš do tohoto vztahu investovat, důvěru, city, emoce, energii, čas, nebude to promarněná investice. Jenže takhle to nikdy není. Proto je mnohokrát lepší, když se s někým seznámíš tak, že jednak vás dá dohromady někdo jiný, a jednak téma je předem jasné a netřeba nic vymýšlet a lámat ze sebe jakékoli konverzační fráze. A ideální je to právě u nějaké společné práce, u nějakého společného koníčku, projektu. To je to, co vám tady melduju dnes a denně. Jdi s fotokroužkem na fotovýpravu a bav se s nimi o proporcích, zlatém řezu a objektivech. Domluv se, že bys rád fotil Milešovku za východu Slunce, a uspořádej výpravu podobně praštěných lidí. A pokud budeš mít štěstí, půjde s tebou i nějaká holka. Které bude imponovat tvůj elán a znalosti a tak. Nebo jinam, ale prostě .... nějaké téma mít musíš. Nějaký koníček. Nějaké téma, které tě spojí s jinými lidmi. S kterými můžeš najít další společná témata. Průšvih je, pokud nic takového v tobě není. Pak je prostě fakt, že se nemáš pořádně s kým o čem chytit. Pak to opravdu jde jen velmi těžce. Pak nemám radu. Pak chtít oslovit neznámou holku a čekat, že se "seznámíš", chápejme, sbalíš jí ... to je silně, ale silně nepravděpodobné. To se nedivím, že se ti nedaří. A zřejmě ani nepodaří.
 Hodislava Žena42 Kategorie
18.11.2019 11:53:30
Fr0gy: Podle mě je základ ten, že nesmíš být závislý na druhých resp. na partnerských vztazích. Najdi si nějaký koníček, nějaký cíl, třeba začni cvičit, věnuj se nějakému sportu, prostě dělej něco, co tě bude bavit, co ti bude přinášet radost, uspokojení, zvyšovat sebevědomí. Budeš víc v pohodě a i to okolí to vycítí a budeš lidí spíš přitahovat než odrazovat. A při té příležitosti je větší šance, že i někoho potkáš, ale neměla by to být priorita.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
18.11.2019 11:42:29
Frank Drebin: ono se dobře radí druhým, ale špatně koná :D Navíc radím jen těm, kterým mám co poradit z mých zkušeností za poslední rok. :D

fénix z popela: a co virtuální přátelství, ze kterého dojde k reálné schůzce?

Hodislava: já vím, ale já jsem při reálné komunikaci tak nervozní :D Hlavně ze začátku, nedovedu jen tak přijít a dát se s někým cizím do řeči. Všechny ty vztahy mám buď ze základky, kdy bylo normální se s někým cizím dát do řeči, nebo z internetu, kde je normální si s někým jen tak napsat.

Presence of Pain: No jo, ale kde takovou holku najít. :)
 Fr0gy Muž27 Kategorie
18.11.2019 10:36:17
ahoj,bez tvé snahy hledat nové kontakty to nepůjde. A těmi kontakty nemyslím virtuální kamarádství,ale reálnou schůzku.
 fénix z popela Žena32 Kategorie
18.11.2019 10:35:25
Zeptej se svého druhého já, co tu občas něco vykřikne na adresu zpovědníka, který napsal něco podobného jako teď ty, třeba ti poradí ;)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
18.11.2019 10:33:51
Dokud nedáš té správné osobě možnost tě poznat více, nemáš šanci, aby si tě někdo vážil a respektoval tak hluboko, že by se i do tebe zamiloval. Není problém v tom, že udržuješ vztahy se starými přáteli - to je naopak chvályhodné. Ale bez nových kontaktů to prostě nepůjde. Ikdyž chápu , jít někam úplně do neznáma, to je taky dost kách. Ideální by bylo, kdyby ti někoho nového představili právě staří dobří přátelé.
 Hodislava Žena42 Kategorie
18.11.2019 10:12:37
Rozumné holce opravdu nebude vadit, že jsi ve svém věku nezkušený... Ale abys to reálně zjistil a pocítil, tak potřebuješ udělat první krok, vůbec umožnit, abys s takovou navázal kontakt. A naopak se obloukem vyhýbat těm, jejichž reakce pro tebe nevěstí nic dobrého.
 Presence of Pain Žena29 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk