Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1113162, vloženo 18.11.2019 15:09:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bydlí odemně moc daleko
Taky se vám to už někdy stalo že zrovna ve svim okolí nemáte nikoho skym byste mohli být někoho si prostě najít do vztahu někoho normálního kdo by vám rozuměl? já mám vždycky smůlu píšu si s pár holkama na Fb a sama moravanka každej den si píšeme a uplně v pohodě, ale tady žádný takový holky vůbec nejsou a to jsem sám 8 let ale každá druhá tu má fetaka nebo samího šamponka a normálních kluků si to nevšimne ani nechce fakt nechápu čim toje jestli je to jen okolím nebo nevim, akorát každá druhá tu má dítě a ty co nemaj tak jsou taky zadaný ale má to samího fetaka nebo nasilníka co je mlátí a nebo šamponky, a přitom moravanky maj dobrou pověz že to jsou normální obyčejný sympatický holčiny zatim jsem neměl se žádnou špatnou zkušenost ale tady napíšete okolí nějaký a hned z ničeho nic nemá zájem ale když vidim ty kluky tady v okolí tak každej si ty holky přiváží Z Brna z Otravy z Varu z Prahy ale vůbec ne tady odtud Karlovarský kraj.

Chtěl bych se zeptat jaká je podle vás šance se vidět ?když jsou například odemně 200 km? A proč jsou tady v přihraničí ty holky takový že nemaj žádný cíle ničeho si neváží a žijou konzumní život proč?. Děkuju
 chcipomoc1994 Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.11.2019 06:10:16
No a... to jim taky pořád píšeš ty samé věci, co nám tady?
 Vegas Muž28 Kategorie
18.11.2019 19:03:12
Takéto dilemy so ženami budeš ešte dlho riešiť, pokial nezmeníš svoje životné priority. Sám teda uznaj, či ty takýto stav v ktorom sa pre ženy trápiš vyhovuje.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
18.11.2019 17:04:56
V příhraničí většinou není vůbec nikdo, vůbec nikdo mladý. Když nejde hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře.
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
18.11.2019 16:54:48
Žiješ někde v horách? Ty jsou totiž fetkama a ochlastama celkem vyhlášený. Je tam sice krásně, ale na lidi často depresivní pohled; holt taková temnější stránka věci.

Nicméně jako vždy platí, že holku si musíš tak trochu vybojovat. Jestli čekáš, že ti v dnešní době nějaká použitelná, nezadaná krasavice, spadne jen tak do klína, ať už je z Moravy nebo ze Sudet, tak na tuhle pohádku rovnou zapomeň.
Smajlík  bitch please Muž99 Kategorie
18.11.2019 15:16:28
A co takhle kdyby ses odstěhoval za tou holkou, to by nešlo?
 leafroller Muž47 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk