Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1113183, vloženo 18.11.2019 18:23:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Rodina neni rodina
Nechápu to už.... Můj bracha mě zna jen když potřebuje půjčit penize, mamka si myslí že kvůli tomu že vydělávám mám nakupovat drahý dárky na vánoce. Od 16 jsem chodila na brigády a bydlela u přítele aby mela o jeden krk min, segre bude 19 je na pracaku, nejde ani na procházku se psem a nikomu nevadi že se valí doma zadarmo. Ja si vše vzdy odmakala a vydělala na to a ještě mi to závidí, nenavidim i vánoce až kazdy bude posuzovat co jsem komu koupila atd.... Brachovi je 30 a už nemá ani jeden svůj zub ostatní z rodiny krom segry a mě jakbysmet. Všechno to normální jako nezadluzit se, zaplatit vše potřebné jako je elektřina atd o kterou jsme několikrát u rodičů přišly to všechno mě naučil přítel. Na to asi rada stejně neni, spis to ze sebe dostat. Jako jediná jsem se dokázala o sebe postarat s pomocí přítele od rodiny jsem nikdy neviděla ani korunu, vzhledem k tomu jak jsou zadlužený, nezazlivam to jen mě vadi to jejích jen nakupuj dárky když na to mas, bracha nikomu nikdy nic k vánocům nedal například
 Oepapap Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.11.2019 22:43:04
Michal: vycházím z premise, že ti co mají, to mají kvůli tomu, že jim to jde líp vydělávat. A ti co nemají, tak jim to jde hůř, nebo vůbec.

Když někdo umí plavat taky pomáhá tomu kdo se v moři topí. Když někdo umí vařit a jde mu to, taky vaří pro druhé, protože to má pro společnost větší přínos a význam než kdyby tomu bylo opačně.

Chápu tady jde o peníze a na ty nám nesmí nikdo sáhnout. Ale opravdu je třeba přistupovat k nim stále se stejným paradigmatem?

No a tak se stále devadesát procent obyvatel snaží prosadit v něčem k čemu prostě vůbec nemají ani geny ani vlohy či předpoklady.
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
18.11.2019 21:08:56
Rádce do duše:
>>>tak já si třeba taky myslím, že by dávat měli ti, co na to mají.<<<

A to si myslíš z pozice toho, kdo na to má, nebo kdo na to nemá ?

Protože on by obecně každý chtěl dostávat a nikomu se nechce moc dávat (ať už jde o dárky nebo cokoliv jiného)...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
18.11.2019 21:00:38
Bráchovi řekni, že už žádné peníze nemáš a že bys taky nějaké potřebovala půjčit.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
18.11.2019 20:14:56
Já bych jim koupil montérky a rukavice (teda, kdybych na takovou legraci měl) a doplnil bych to detailním návodem, jak se tyhle věci používají...

A jinak bych se s nima vůbec nebavil...jsou to pačmáci...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
18.11.2019 20:12:02
tak já si třeba taky myslím, že by dávat měli ti, co na to mají. Ale zároveň nikdo tě nesmí nutit, ani to po tobě automaticky vyžadovat.
Což je problém, protože z tvého popisu tam ty tlaky jsou.

Ani jeden z vás není horší nebo lepší. Každý jste nějaký. Ty jsi lepší díky tomu, že oni jsou horší. Oni jsou horší díky tomu, že ty jsi lepší. Asi tak.

až smyješ vinu ze svého hříšného těla a mysli, pak můžeš ukazovat prstem.
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
18.11.2019 18:49:26
Do které rodiny se člověk narodí, to si nevybíráš. Naštěstí víš, co všechno je na tom špatně. Ale oni se nikdy nezmění, leda by dostali nějakou životní lekci, která by je hodně zabolela.
 Zatracená Existence Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk