Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1113198, vloženo 18.11.2019 20:27:13 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Upřednostnila jsem drogy před vztahem
Jsem několik let závislá, a nedokážu se vzdát svýho alternativního drogovýho světa. Třpytivýho světa, kam utíkám před realitou. Průser je v tom, že jsem takhle vlastně nejspokojenější.

Právě na tom, že jsem roky utíkala do svýho světa a nebudovala reálný život, nám s přítelem ztroskotal pětiletý vztah. Nic jsem pořádně neřešila, všechno měla na háku a ke všemu přistupovala lehkomyslně. On mě miloval, ale už tohle nedával.

Teďkon se rozcházíme. Je mi nanic, rozchod bolí, topím se v depresích a slzách. Dostala jsem se na rozcestí, přítel mi dal ultimátum, že buďto fet nebo on.

Matroš mi sice mnoho krásnýho dal, ale taky mnoho krásnýho vzal. Především zpřetrhal vazby s blízkýma, kteří byli a chtěli být jako moje rodina.

Jsem neštastná, že jsem si musela vybrat jedno z toho, a nemůžu mít obojí. Vím, že je nereálné se vzdát něčeho, na čem když frčím tak je mi bezpodmínečně úžasně. Uživatele drog pak realita deprimuje, nedokáže mít radost z obyčejnejch krás skutečnýho světa.
 Alice in Wonderland Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.11.2019 10:01:06
Když to neumíš, tak to nefetuj.
Smajlík  leafroller Muž47 Kategorie
19.11.2019 03:02:34
Je ti přáno.
Jednou to přeženeš a usneš. Na věky.
Škoda?
Odpověz si sama.
 Yperit
18.11.2019 23:16:41
random 1337: "byl bych porad stejny luzr jakym jsem ted akorat ze bych ten cas namisto toho stravil hranim PC her nebo necim podobnym."

Nemusíš být, jen musíš chtít a něvo pro to dělat, ale to je moc práce no.
 Ravenor Muž25 Kategorie
18.11.2019 21:36:14
Co sis nadrobila, to máš. Já být tebou, tak bych se k tomu nesnížil...
 Researcher Muž81 Kategorie
18.11.2019 21:19:32
"Matroš mi sice mnoho krásnýho dal"

To by mě zajímalko, co? Krom nějakej halušek, naprosto zbytečnejch a k ničemu. Kdybys řekla svému příteli, aby tě občas, při sexu třeba, pořádně přidusil, prožiješ stejný stavy a zadarmo. ty krásný stavy totiž vznikají z toho, jak odumírají celé bloky neuronálních vláken, ať už z chemie, která projde hemato-encefalickou bariérou nebo z nedostatku kyslíku.
 trh
18.11.2019 21:12:37
opravdu je ten svět tak nepřátelský, že se to nedá snést?

polož si tuto otázku. A zkus na ní najít odpověď.
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
18.11.2019 20:54:12
Ja jsem nikdy nebyl schopen si najit pritelkyni. Posledni rok uzivam zejmena travu, koule a papirky, nic tvrdsiho. Kdybych chtel tak s tim muzu ze dne na den skoncovat, nemam k tomu ale zadny duvod, byl bych porad stejny luzr jakym jsem ted akorat ze bych ten cas namisto toho stravil hranim PC her nebo necim podobnym.

Co beres? Pokud neco tvrdsiho nez ja tak rozumim ze neni tak lehke skoncit, na druhou stranu ja bych s tim kvuli vztahu klidne skoncoval.
 random1337
18.11.2019 20:46:06
Sama si sa tak rozhodla, tak si teda nes nasledky a nestazuj sa... Pre drogy si zavrhla, svojho priatela a odmietla si s nim zalozit stastnu rodinu. Nemam teda ani najmensi dovod ta lutovat, ked si sa tak sama slobodne rozhodla.
 olda
18.11.2019 20:39:29
Drogy ti zničia zivot, zničia ti psychiku a spravia ťa zavislou, ruky od toho čím skor dokiaľ nebude neskoro.

Ak sa bojíš vysadzania drog tak zajdi za psychiatrom, ten ti predpíše benzodiazepiny ktoré ti ulahcia vysádzanie drog.

Keď chces zažívať euforické stavy staň sa veriacou. Ja ako veriaci často zažívam euforické stavy z myšlienky že večný život v nebi s Bohom existuje.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk